PERMAGNPermanent Magnets Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $75,06 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,82 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,16 Mr | ₹939,92 Mn | ₹731,09 Mn | ₹669,08 Mn | ₹593,77 Mn | ₹472,53 Mn | ₹498,45 Mn | ₹503,73 Mn | ₹500,45 Mn | ₹547,01 Mn | ₹558,52 Mn | ₹688,10 Mn | ₹597,82 Mn | ₹589,47 Mn | ₹566,71 Mn | ₹555,91 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹439,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹879,90 Mn | ₹238,20 Mn | ₹244,70 Mn | ₹76,00 Mn | ₹63,20 Mn | ₹50,64 Mn | ₹68,05 Mn | ₹84,26 Mn | ₹140,84 Mn | ₹120,34 Mn | ₹178,73 Mn | ₹186,27 Mn | ₹199,25 Mn | ₹228,90 Mn | ₹236,60 Mn | ₹251,85 Mn | ₹210,74 Mn | ₹151,19 Mn | ₹136,05 Mn | ₹214,20 Mn |
| Net Borç† | ₹366,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,25 Mr | ₹2,04 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,18 Mr | ₹909,34 Mn | ₹708,97 Mn | ₹634,65 Mn | ₹539,65 Mn | ₹489,81 Mn | ₹447,78 Mn | ₹427,10 Mn | ₹582,65 Mn | ₹450,09 Mn | ₹581,63 Mn | ₹641,62 Mn | ₹475,78 Mn |
| Brüt Kâr | ₹382,90 Mn | ₹357,30 Mn | ₹405,70 Mn | ₹483,05 Mn | ₹365,51 Mn | ₹315,10 Mn | ₹265,99 Mn | ₹296,61 Mn | ₹161,85 Mn | ₹86,79 Mn | ₹70,85 Mn | ₹31,15 Mn | ₹59,26 Mn | ₹42,00 Mn | ₹43,73 Mn | ₹62,04 Mn | ₹56,20 Mn | ₹91,32 Mn | ₹179,57 Mn | ₹157,59 Mn |
| FAVÖK | ₹363,80 Mn | ₹300,80 Mn | ₹341,40 Mn | ₹405,86 Mn | ₹262,90 Mn | ₹239,63 Mn | ₹182,65 Mn | ₹198,69 Mn | ₹65,74 Mn | ₹22,25 Mn | ₹1,84 Mn | -₹23,38 Mn | ₹471.380 | -₹5,78 Mn | -₹1,85 Mn | ₹18,46 Mn | ₹9,79 Mn | ₹592,65 Mn | ₹44,29 Mn | ₹37,79 Mn |
| Net Kâr | ₹147,70 Mn | ₹157,50 Mn | ₹202,00 Mn | ₹297,52 Mn | ₹190,44 Mn | ₹161,38 Mn | ₹143,20 Mn | ₹148,05 Mn | ₹53,88 Mn | ₹11,86 Mn | ₹9,33 Mn | ₹4,16 Mn | -₹7,11 Mn | -₹25,59 Mn | -₹22,60 Mn | ₹2,40 Mn | ₹2,59 Mn | ₹19,89 Mn | ₹7,51 Mn | ₹6,47 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 17,18 | 18,32 | 23,49 | 34,60 | 22,15 | 18,77 | 16,65 | 17,22 | 6,27 | 1,38 | 1,08 | 0,48 | -0,83 | -2,98 | -2,63 | 0,28 | 0,30 | 2,31 | 0,87 | 0,75 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹10,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹279,60 Mn | ₹88,70 Mn | -₹6,80 Mn | ₹10,42 Mn | -₹5,02 Mn | ₹44,15 Mn | ₹86,29 Mn | ₹64,18 Mn | -₹26,83 Mn | ₹59,12 Mn | ₹9,34 Mn | -₹3,55 Mn | — | -₹10,43 Mn | -₹15,33 Mn | -₹1,78 Mn | -₹62,85 Mn | -₹154,47 Mn | ₹94,41 Mn | -₹76,55 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹433,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,2% | 12,3% | 12,8% | 5,0% | 5,4% | 5,4% | 9,3% | 12,6% | 23,7% | 25,5% | 35,9% | 37,0% | 39,8% | 41,8% | 42,4% | 36,6% | 35,3% | 25,6% | 24,0% | 38,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,80 | 1,05 | 1,05 | 1,20 | 1,11 | 1,22 | 1,42 | 1,76 | 1,53 | 1,50 | 1,27 | 1,07 | 0,98 | 0,82 | 0,76 | 0,85 | 0,75 | 0,99 | 1,13 | 0,86 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,43 | 1,30 | 1,27 | 1,15 | 0,82 | 0,73 | 0,66 | 0,75 | 0,58 | 0,45 | 0,40 | 0,34 | 0,31 | 0,28 | 0,27 | 0,37 | 0,29 | 0,37 | 0,41 | 0,30 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,0% | 17,5% | 20,2% | 26,6% | 28,4% | 27,4% | 25,6% | 25,2% | 17,8% | 12,2% | 11,2% | 5,8% | 12,1% | 9,4% | 10,2% | 10,6% | 12,5% | 15,7% | 28,0% | 33,1% |
| FAVÖK Marjı | 16,2% | 14,7% | 17,0% | 22,4% | 20,4% | 20,8% | 17,6% | 16,9% | 7,2% | 3,1% | 0,3% | -4,3% | 0,1% | -1,3% | -0,4% | 3,2% | 2,2% | 101,9% | 6,9% | 7,9% |
| Net Kâr Marjı | 6,6% | 7,7% | 10,1% | 16,4% | 14,8% | 14,0% | 13,8% | 12,6% | 5,9% | 1,7% | 1,5% | 0,8% | -1,5% | -5,7% | -5,3% | 0,4% | 0,6% | 3,4% | 1,2% | 1,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -12,4% | 4,3% | -0,3% | 0,6% | -0,4% | 3,8% | 8,3% | 5,4% | -3,0% | 8,3% | 1,5% | -0,7% | — | -2,3% | -3,6% | -0,3% | -14,0% | -26,6% | 14,7% | -16,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |