PHOENIXLTDPhoenix Mills Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,94 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹228,53 Mr | ₹215,31 Mr | ₹192,35 Mr | ₹176,83 Mr | ₹143,51 Mr | ₹114,00 Mr | ₹105,57 Mr | ₹101,34 Mr | ₹85,28 Mr | ₹70,08 Mr | ₹74,59 Mr | ₹67,27 Mr | ₹68,47 Mr | ₹50,38 Mr | ₹41,14 Mr | ₹31,39 Mr | ₹26,82 Mr | ₹24,30 Mr | ₹18,97 Mr | ₹5,29 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹85,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹143,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹53,23 Mr | ₹46,87 Mr | ₹46,39 Mr | ₹42,59 Mr | ₹39,82 Mr | ₹40,63 Mr | ₹43,32 Mr | ₹42,44 Mr | ₹36,67 Mr | ₹36,26 Mr | ₹38,89 Mr | ₹34,02 Mr | ₹34,06 Mr | ₹21,96 Mr | ₹16,68 Mr | ₹9,63 Mr | ₹6,61 Mr | ₹5,48 Mr | ₹3,05 Mr | ₹3,54 Mr |
| Net Borç† | ₹34,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹44,16 Mr | ₹38,07 Mr | ₹39,71 Mr | ₹26,38 Mr | ₹14,83 Mr | ₹10,45 Mr | ₹19,41 Mr | ₹19,82 Mr | ₹16,20 Mr | ₹18,25 Mr | ₹17,80 Mr | ₹15,73 Mr | ₹13,71 Mr | ₹4,69 Mr | ₹3,63 Mr | ₹2,10 Mr | ₹1,23 Mr | ₹996,29 Mn | ₹784,45 Mn | ₹1,09 Mr |
| Brüt Kâr | ₹30,26 Mr | ₹26,57 Mr | ₹26,26 Mr | ₹19,34 Mr | ₹9,81 Mr | ₹5,96 Mr | ₹12,36 Mr | ₹12,56 Mr | ₹10,44 Mr | ₹11,31 Mr | ₹10,81 Mr | ₹9,49 Mr | ₹7,81 Mr | ₹2,84 Mr | ₹2,08 Mr | ₹1,47 Mr | ₹896,95 Mn | ₹737,32 Mn | ₹623,76 Mn | ₹778,09 Mn |
| FAVÖK | ₹26,60 Mr | ₹21,81 Mr | ₹21,99 Mr | ₹15,30 Mr | ₹7,43 Mr | ₹5,10 Mr | ₹9,79 Mr | ₹10,05 Mr | ₹7,88 Mr | ₹8,57 Mr | ₹7,95 Mr | ₹6,84 Mr | ₹6,02 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,41 Mr | ₹780,79 Mn | ₹599,45 Mn | ₹515,44 Mn | ₹705,01 Mn |
| Net Kâr | ₹12,24 Mr | ₹9,84 Mr | ₹10,99 Mr | ₹13,35 Mr | ₹2,37 Mr | ₹576,32 Mn | ₹3,35 Mr | ₹4,21 Mr | ₹2,42 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,29 Mr | ₹354,29 Mn | ₹1,28 Mr | ₹841,53 Mn | ₹1,06 Mr | ₹841,91 Mn | ₹619,75 Mn | ₹767,69 Mn | ₹426,71 Mn | ₹401,56 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 34,21 | 27,52 | 30,71 | 37,36 | 6,65 | 1,68 | 10,88 | 13,70 | 7,89 | 5,48 | 4,28 | 1,22 | 4,44 | 2,91 | 3,65 | 2,91 | 2,14 | 2,71 | 2,04 | 3,28 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹7,26 Mr | -₹8,28 Mr | ₹1,55 Mr | -₹7,98 Mr | ₹5,08 Mr | -₹499,64 Mn | -₹2,64 Mr | -₹15,42 Mr | -₹3,26 Mr | ₹8,31 Mr | -₹3,18 Mr | ₹622,97 Mn | -₹14,98 Mr | -₹5,90 Mr | -₹3,90 Mr | -₹2,69 Mr | -₹1,92 Mr | -₹3,84 Mr | -₹5,57 Mr | -₹807,69 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹13,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,3% | 21,8% | 24,1% | 24,1% | 27,7% | 35,6% | 41,0% | 41,9% | 43,0% | 51,7% | 52,1% | 50,6% | 49,7% | 43,6% | 40,6% | 30,7% | 24,6% | 22,5% | 16,1% | 66,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,19 | 0,18 | 0,21 | 0,15 | 0,10 | 0,09 | 0,18 | 0,20 | 0,19 | 0,26 | 0,24 | 0,23 | 0,20 | 0,09 | 0,09 | 0,07 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,21 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,31 | 0,27 | 0,28 | 0,18 | 0,10 | 0,07 | 0,14 | 0,14 | 0,11 | 0,13 | 0,12 | 0,11 | 0,10 | 0,03 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 68,5% | 69,8% | 66,1% | 73,3% | 66,1% | 57,0% | 63,7% | 63,4% | 64,4% | 62,0% | 60,7% | 60,3% | 57,0% | 60,5% | 57,1% | 69,8% | 72,9% | 74,0% | 79,5% | 71,1% |
| FAVÖK Marjı | 60,2% | 57,3% | 55,4% | 58,0% | 50,1% | 48,8% | 50,4% | 50,7% | 48,6% | 47,0% | 44,7% | 43,5% | 43,9% | 56,4% | 58,2% | 67,0% | 63,5% | 60,2% | 65,7% | 64,4% |
| Net Kâr Marjı | 27,7% | 25,9% | 27,7% | 50,6% | 16,0% | 5,5% | 17,2% | 21,2% | 15,0% | 9,2% | 7,2% | 2,3% | 9,4% | 18,0% | 29,1% | 40,1% | 50,4% | 77,1% | 54,4% | 36,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,4% | -21,8% | 3,9% | -30,2% | 34,2% | -4,8% | -13,6% | -77,8% | -20,1% | 45,5% | -17,9% | 4,0% | -109,3% | -125,9% | -107,4% | -128,2% | -155,8% | -385,7% | -709,7% | -73,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1166,70 | +%0,67 | |
| Bharti Airtel Limited | 1806,50 | +%1,56 | |
| HDFC Bank Limited | 714,00 | +%1,29 | |
| ICICI Bank Limited | 1360,20 | +%1,51 | |
| State Bank of India | 957,00 | +%1,70 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2269,30 | +%6,79 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,75 | +%2,66 |