PHOENXINTLPhoenix International Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,17 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹4,39 Mr | ₹4,42 Mr | ₹4,47 Mr | ₹4,69 Mr | ₹4,72 Mr | ₹4,76 Mr | ₹4,52 Mr | ₹4,54 Mr | ₹4,62 Mr | ₹4,71 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,31 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹58,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹840,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹511,14 Mn | ₹649,95 Mn | ₹784,16 Mn | ₹885,17 Mn | ₹976,97 Mn | ₹1,06 Mr | ₹838,66 Mn | ₹887,30 Mn | ₹903,92 Mn | ₹927,40 Mn | ₹954,47 Mn | ₹648,04 Mn | ₹696,30 Mn | ₹541,77 Mn | ₹577,40 Mn | ₹605,50 Mn | ₹624,07 Mn | ₹344,29 Mn | ₹414,69 Mn | ₹507,16 Mn |
| Net Borç† | ₹452,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹275,94 Mn | ₹240,43 Mn | ₹274,47 Mn | ₹323,69 Mn | ₹269,72 Mn | ₹241,84 Mn | ₹429,81 Mn | ₹425,06 Mn | ₹392,63 Mn | ₹409,00 Mn | ₹373,88 Mn | ₹391,74 Mn | ₹368,35 Mn | ₹353,22 Mn | ₹198,82 Mn | ₹178,08 Mn | ₹136,34 Mn | ₹126,86 Mn | ₹141,32 Mn | ₹138,49 Mn |
| Brüt Kâr | ₹138,90 Mn | ₹133,06 Mn | ₹136,34 Mn | ₹120,90 Mn | ₹120,08 Mn | ₹143,27 Mn | ₹137,43 Mn | ₹156,40 Mn | ₹131,82 Mn | ₹101,38 Mn | ₹103,59 Mn | ₹100,21 Mn | ₹130,75 Mn | ₹120,43 Mn | ₹4,30 Mn | ₹3,66 Mn | -₹7,66 Mn | ₹12,79 Mn | -₹682.683 | -₹17,55 Mn |
| FAVÖK | ₹144,40 Mn | ₹136,80 Mn | ₹145,71 Mn | ₹133,96 Mn | ₹137,45 Mn | ₹160,58 Mn | ₹148,50 Mn | ₹170,63 Mn | ₹152,93 Mn | ₹117,33 Mn | ₹90,89 Mn | ₹92,45 Mn | ₹132,40 Mn | ₹133,91 Mn | ₹19,69 Mn | ₹12,77 Mn | -₹16,73 Mn | ₹14,17 Mn | ₹21,34 Mn | ₹46,05 Mn |
| Net Kâr | ₹25,00 Mn | ₹15,73 Mn | ₹23,85 Mn | ₹21,55 Mn | ₹19,19 Mn | ₹8,10 Mn | ₹30,82 Mn | ₹30,51 Mn | ₹17,95 Mn | -₹8,13 Mn | ₹7,94 Mn | ₹6,94 Mn | ₹6,35 Mn | ₹9,77 Mn | ₹9,35 Mn | ₹10,95 Mn | ₹7,40 Mn | ₹6,96 Mn | ₹174,89 Mn | ₹122,84 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,49 | 0,94 | 1,42 | 1,28 | 1,14 | 0,48 | 1,84 | 1,82 | 1,07 | -0,48 | 0,47 | 0,41 | 0,38 | 0,58 | 0,56 | 0,65 | 0,44 | 0,41 | 10,42 | 7,32 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹141,96 Mn | ₹131,90 Mn | ₹150,37 Mn | ₹116,20 Mn | -₹44,03 Mn | ₹58,90 Mn | ₹121,36 Mn | ₹112,90 Mn | ₹154,95 Mn | ₹72,72 Mn | -₹1,47 Mn | ₹251,08 Mn | ₹55,38 Mn | ₹532,16 Mn | ₹42,13 Mn | ₹13,79 Mn | -₹280,32 Mn | ₹70,51 Mn | -₹118,08 Mn | ₹109,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,7% | 14,7% | 17,5% | 18,9% | 20,7% | 22,3% | 18,6% | 19,5% | 19,6% | 19,7% | 48,2% | 41,5% | 43,3% | 37,0% | 36,3% | 39,8% | 33,6% | 24,4% | 28,2% | 38,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,05 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,10 | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,19 | 0,25 | 0,23 | 0,24 | 0,12 | 0,12 | 0,07 | 0,09 | 0,10 | 0,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,08 | 0,07 | 0,08 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,12 | 0,12 | 0,11 | 0,12 | 0,11 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 50,3% | 55,3% | 49,7% | 37,4% | 44,5% | 59,2% | 32,0% | 36,8% | 33,6% | 24,8% | 27,7% | 25,6% | 35,5% | 34,1% | 2,2% | 2,1% | -5,6% | 10,1% | -0,5% | -12,7% |
| FAVÖK Marjı | 52,3% | 56,9% | 53,1% | 41,4% | 51,0% | 66,4% | 34,5% | 40,1% | 39,0% | 28,7% | 24,3% | 23,6% | 35,9% | 37,9% | 9,9% | 7,2% | -12,3% | 11,2% | 15,1% | 33,3% |
| Net Kâr Marjı | 9,1% | 6,5% | 8,7% | 6,7% | 7,1% | 3,4% | 7,2% | 7,2% | 4,6% | -2,0% | 2,1% | 1,8% | 1,7% | 2,8% | 4,7% | 6,1% | 5,4% | 5,5% | 123,7% | 88,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 51,4% | 54,9% | 54,8% | 35,9% | -16,3% | 24,4% | 28,2% | 26,6% | 39,5% | 17,8% | -0,4% | 64,1% | 15,0% | 150,7% | 21,2% | 7,7% | -205,6% | 55,6% | -83,6% | 78,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |