PIXTRANSPIX Transmissions Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $245,88 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹8,44 Mr | ₹7,43 Mr | ₹6,48 Mr | ₹5,90 Mr | ₹5,60 Mr | ₹4,44 Mr | ₹4,00 Mr | ₹3,85 Mr | ₹3,53 Mr | ₹3,55 Mr | ₹3,34 Mr | ₹3,31 Mr | ₹3,79 Mr | ₹3,38 Mr | ₹3,44 Mr | ₹3,32 Mr | ₹3,04 Mr | ₹2,84 Mr | ₹2,03 Mr | ₹1,65 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹6,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹242,26 Mn | ₹353,80 Mn | ₹440,26 Mn | ₹721,53 Mn | ₹1,18 Mr | ₹737,99 Mn | ₹1,02 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,05 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,18 Mr | ₹858,37 Mn | ₹2,20 Mr | ₹2,09 Mr | ₹2,03 Mr | ₹2,16 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,03 Mr |
| Net Borç† | -₹2,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹5,77 Mr | ₹5,87 Mr | ₹4,91 Mr | ₹4,83 Mr | ₹4,49 Mr | ₹3,80 Mr | ₹3,04 Mr | ₹2,95 Mr | ₹2,53 Mr | ₹2,39 Mr | ₹2,24 Mr | ₹2,18 Mr | ₹2,00 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,13 Mr | ₹2,26 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,30 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,86 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,26 Mr | ₹849,54 Mn | ₹847,11 Mn | ₹765,70 Mn | ₹692,30 Mn | ₹627,30 Mn | ₹708,39 Mn | ₹475,29 Mn | ₹488,81 Mn | ₹484,52 Mn | ₹280,91 Mn | ₹431,93 Mn | ₹236,33 Mn | ₹163,20 Mn | ₹180,38 Mn |
| FAVÖK | ₹1,60 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,13 Mr | ₹620,12 Mn | ₹595,71 Mn | ₹582,20 Mn | ₹479,30 Mn | ₹381,86 Mn | ₹388,92 Mn | ₹319,17 Mn | ₹373,07 Mn | ₹412,02 Mn | ₹426,68 Mn | ₹342,74 Mn | ₹265,20 Mn | ₹238,38 Mn | ₹197,29 Mn |
| Net Kâr | ₹1,07 Mr | ₹1,13 Mr | ₹829,88 Mn | ₹648,18 Mn | ₹688,43 Mn | ₹648,96 Mn | ₹302,35 Mn | ₹285,66 Mn | ₹225,60 Mn | ₹162,47 Mn | ₹65,36 Mn | ₹39,10 Mn | ₹75,22 Mn | ₹1,06 Mr | ₹6,20 Mn | ₹19,01 Mn | -₹2,29 Mn | -₹39,87 Mn | ₹15,07 Mn | ₹14,11 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 78,45 | 82,85 | 60,91 | 47,57 | 50,53 | 47,63 | 22,19 | 20,97 | 17,00 | 12,00 | 4,80 | 2,87 | 5,52 | 75,90 | 0,50 | 1,44 | -0,20 | -3,78 | 1,49 | 1,44 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,45 Mr | ₹855,62 Mn | ₹1,11 Mr | ₹816,29 Mn | -₹217,65 Mn | ₹264,72 Mn | ₹193,39 Mn | -₹73,29 Mn | ₹121,40 Mn | ₹45,79 Mn | ₹217,54 Mn | -₹258,37 Mn | -₹227,11 Mn | ₹851,38 Mn | -₹155,86 Mn | -₹56,09 Mn | -₹533,62 Mn | -₹820,84 Mn | -₹320,26 Mn | -₹333,87 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹251,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,9% | 4,8% | 6,8% | 12,2% | 21,1% | 16,6% | 25,4% | 29,5% | 29,7% | 36,1% | 37,5% | 40,6% | 31,1% | 25,4% | 64,0% | 62,9% | 66,8% | 76,1% | 65,6% | 62,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,68 | 0,79 | 0,76 | 0,82 | 0,80 | 0,86 | 0,76 | 0,77 | 0,72 | 0,68 | 0,67 | 0,66 | 0,53 | 0,67 | 0,62 | 0,68 | 0,57 | 0,62 | 0,73 | 0,79 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,83 | 0,84 | 0,70 | 0,69 | 0,64 | 0,55 | 0,44 | 0,42 | 0,36 | 0,34 | 0,32 | 0,31 | 0,29 | 0,33 | 0,31 | 0,33 | 0,25 | 0,25 | 0,21 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 32,2% | 33,3% | 29,2% | 25,6% | 32,1% | 33,2% | 27,9% | 28,7% | 30,3% | 28,9% | 28,0% | 32,5% | 23,7% | 21,5% | 22,7% | 12,4% | 24,8% | 13,4% | 11,1% | 13,9% |
| FAVÖK Marjı | 27,8% | 27,9% | 25,0% | 21,5% | 25,9% | 29,8% | 20,4% | 20,2% | 23,0% | 20,0% | 17,0% | 17,9% | 15,9% | 16,4% | 19,3% | 18,8% | 19,7% | 15,0% | 16,2% | 15,2% |
| Net Kâr Marjı | 18,5% | 19,2% | 16,9% | 13,4% | 15,3% | 17,1% | 9,9% | 9,7% | 8,9% | 6,8% | 2,9% | 1,8% | 3,8% | 46,6% | 0,3% | 0,8% | -0,1% | -2,3% | 1,0% | 1,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 25,2% | 14,6% | 22,7% | 16,9% | -4,8% | 7,0% | 6,4% | -2,5% | 4,8% | 1,9% | 9,7% | -11,9% | -11,3% | 37,4% | -7,3% | -2,5% | -30,7% | -46,4% | -21,7% | -25,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |