PNCPNC Media and Entertainment Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,54 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹702,18 Mn | ₹1,01 Mr | ₹988,34 Mn | ₹922,98 Mn | ₹962,47 Mn | ₹941,01 Mn | ₹1,05 Mr | ₹1,03 Mr | ₹998,64 Mn | ₹980,34 Mn | ₹1,07 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,17 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹8,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹93,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹608,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹14,40 Mn | ₹22,62 Mn | ₹11,28 Mn | ₹17,76 Mn | ₹13,58 Mn | ₹20,35 Mn | ₹25,05 Mn | ₹42,15 Mn | ₹43,34 Mn | ₹57,74 Mn | ₹5,91 Mn | ₹52,48 Mn | ₹5,09 Mn | ₹63,05 Mn | ₹64,58 Mn | ₹53,77 Mn | ₹64,10 Mn | ₹12,21 Mn | ₹13,39 Mn | ₹16,72 Mn |
| Net Borç† | -₹68,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹376,57 Mn | ₹336,04 Mn | ₹577,19 Mn | ₹182,76 Mn | ₹447,06 Mn | ₹77,50 Mn | ₹272,83 Mn | ₹150,43 Mn | ₹195,55 Mn | ₹22,18 Mn | ₹212,35 Mn | ₹7,29 Mn | ₹408,20 Mn | ₹28,47 Mn | ₹58,18 Mn | ₹133,57 Mn | ₹153,94 Mn | ₹156,01 Mn | ₹330,10 Mn | ₹404,04 Mn |
| Brüt Kâr | ₹36,79 Mn | ₹17,62 Mn | ₹43,42 Mn | -₹9,52 Mn | ₹21,62 Mn | -₹7,09 Mn | ₹34,59 Mn | ₹36,66 Mn | ₹42,05 Mn | -₹5,07 Mn | ₹48,52 Mn | -₹20,94 Mn | ₹91,31 Mn | -₹20,10 Mn | ₹12,98 Mn | ₹16,60 Mn | ₹2,13 Mn | ₹4,94 Mn | ₹129,76 Mn | ₹67,70 Mn |
| FAVÖK | -₹4,33 Mn | -₹16,68 Mn | ₹21,68 Mn | -₹40,03 Mn | ₹3,53 Mn | -₹53,51 Mn | ₹13,54 Mn | ₹17,36 Mn | ₹24,66 Mn | -₹29,84 Mn | ₹26,59 Mn | -₹37,16 Mn | ₹31,34 Mn | -₹60,37 Mn | -₹42,04 Mn | -₹17,91 Mn | -₹28,08 Mn | -₹33,55 Mn | ₹93,84 Mn | ₹61,20 Mn |
| Net Kâr | -₹125,39 Mn | -₹9,53 Mn | ₹24,17 Mn | -₹39,05 Mn | -₹3,39 Mn | -₹48,45 Mn | ₹13,04 Mn | ₹9,75 Mn | ₹25,42 Mn | -₹14,09 Mn | -₹11,49 Mn | -₹49,15 Mn | ₹38,68 Mn | -₹59,79 Mn | -₹33,28 Mn | -₹13,02 Mn | -₹25,45 Mn | -₹16,05 Mn | ₹66,45 Mn | ₹22,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -8,67 | -0,66 | 1,67 | -2,70 | -0,23 | -3,35 | 0,90 | 0,67 | 1,76 | -0,97 | -0,79 | -3,40 | 2,67 | -4,13 | -2,30 | -0,90 | -1,76 | -1,11 | 4,59 | 2,15 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹84,53 Mn | ₹52,17 Mn | ₹24,67 Mn | -₹18,14 Mn | ₹53,20 Mn | -₹107,50 Mn | ₹72,05 Mn | -₹7,09 Mn | ₹45,96 Mn | ₹5,85 Mn | -₹25,55 Mn | -₹167,14 Mn | -₹32,85 Mn | ₹113,63 Mn | -₹22,52 Mn | -₹8,84 Mn | -₹68,04 Mn | -₹29,58 Mn | -₹31,05 Mn | -₹12,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹25,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,1% | 2,2% | 1,1% | 1,9% | 1,4% | 2,2% | 2,4% | 4,1% | 4,3% | 5,9% | 0,6% | 5,1% | 0,5% | 5,1% | 5,8% | 4,8% | 5,4% | 1,0% | 1,1% | 1,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,33 | 0,58 | 0,20 | 0,46 | 0,08 | 0,26 | 0,15 | 0,20 | 0,02 | 0,20 | 0,01 | 0,39 | 0,02 | 0,05 | 0,12 | 0,13 | 0,13 | 0,26 | 0,34 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,62 | 0,55 | 0,95 | 0,30 | 0,73 | 0,13 | 0,45 | 0,25 | 0,32 | 0,04 | 0,35 | 0,01 | 0,67 | 0,05 | 0,10 | 0,22 | 0,25 | 0,26 | 0,54 | 0,66 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,8% | 5,2% | 7,5% | -5,2% | 4,8% | -9,1% | 12,7% | 24,4% | 21,5% | -22,9% | 22,8% | -287,3% | 22,4% | -70,6% | 22,3% | 12,4% | 1,4% | 3,2% | 39,3% | 16,8% |
| FAVÖK Marjı | -1,2% | -5,0% | 3,8% | -21,9% | 0,8% | -69,1% | 5,0% | 11,5% | 12,6% | -134,5% | 12,5% | -509,8% | 7,7% | -212,0% | -72,2% | -13,4% | -18,2% | -21,5% | 28,4% | 15,1% |
| Net Kâr Marjı | -33,3% | -2,8% | 4,2% | -21,4% | -0,8% | -62,5% | 4,8% | 6,5% | 13,0% | -63,5% | -5,4% | -674,3% | 9,5% | -210,0% | -57,2% | -9,7% | -16,5% | -10,3% | 20,1% | 5,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -22,4% | 15,5% | 4,3% | -9,9% | 11,9% | -138,7% | 26,4% | -4,7% | 23,5% | 26,4% | -12,0% | -2.293,4% | -8,0% | 399,1% | -38,7% | -6,6% | -44,2% | -19,0% | -9,4% | -3,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |