PRAKASHSTLPrakash Steelage Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,67 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹444,94 Mn | ₹375,20 Mn | ₹403,61 Mn | ₹374,14 Mn | ₹374,20 Mn | ₹298,48 Mn | ₹378,57 Mn | ₹527,52 Mn | ₹655,46 Mn | ₹3,30 Mr | ₹4,97 Mr | ₹8,03 Mr | ₹6,43 Mr | ₹5,35 Mr | ₹5,32 Mr | ₹4,16 Mr | ₹2,90 Mr | ₹2,31 Mr | ₹1,81 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹7,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹347,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹97,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,54 Mn | ₹40,58 Mn | ₹3,07 Mn | ₹289,01 Mn | ₹339,58 Mn | ₹1,92 Mr | ₹2,43 Mr | ₹2,43 Mr | ₹2,43 Mr | ₹2,47 Mr | ₹2,03 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,27 Mr | ₹809,18 Mn |
| Net Borç† | -₹2,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹907,10 Mn | ₹764,52 Mn | ₹1,06 Mr | ₹948,90 Mn | ₹460,97 Mn | ₹238,82 Mn | ₹322,40 Mn | ₹422,81 Mn | ₹449,00 Mn | ₹1,42 Mr | ₹5,61 Mr | ₹11,14 Mr | ₹10,19 Mr | ₹7,89 Mr | ₹6,80 Mr | ₹5,44 Mr | ₹4,37 Mr | ₹2,91 Mr | ₹2,28 Mr |
| Brüt Kâr | ₹51,60 Mn | ₹51,28 Mn | ₹73,83 Mn | ₹64,64 Mn | ₹97,09 Mn | -₹17,21 Mn | ₹55,50 Mn | ₹80,94 Mn | ₹2,53 Mn | -₹474,63 Mn | -₹378,46 Mn | ₹715,03 Mn | ₹750,15 Mn | ₹518,05 Mn | ₹677,30 Mn | ₹586,86 Mn | ₹455,66 Mn | ₹329,40 Mn | ₹188,94 Mn |
| FAVÖK | ₹18,64 Mn | ₹21,05 Mn | ₹381,72 Mn | ₹44,60 Mn | ₹67,33 Mn | -₹27,18 Mn | ₹23,48 Mn | -₹16,55 Mn | -₹2,49 Mr | -₹1,58 Mr | -₹378,44 Mn | ₹610,10 Mn | ₹653,12 Mn | ₹451,18 Mn | ₹596,24 Mn | ₹522,68 Mn | ₹412,30 Mn | ₹280,32 Mn | ₹161,06 Mn |
| Net Kâr | ₹8,39 Mn | ₹12,96 Mn | ₹578,87 Mn | ₹41,46 Mn | ₹1,64 Mr | ₹507,59 Mn | -₹2,38 Mn | ₹137,43 Mn | -₹2,41 Mr | -₹1,52 Mr | -₹878,97 Mn | ₹147,12 Mn | ₹214,02 Mn | ₹140,27 Mn | ₹169,45 Mn | ₹248,85 Mn | ₹176,29 Mn | ₹80,80 Mn | ₹82,76 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,07 | 3,31 | 0,24 | 9,34 | 2,90 | -0,01 | 0,79 | -13,76 | -8,66 | -5,02 | 0,84 | 1,22 | 0,80 | 0,97 | 1,65 | 1,57 | 0,81 | 0,92 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹36,15 Mn | -₹38,30 Mn | ₹282,15 Mn | ₹55,40 Mn | ₹341,94 Mn | ₹1,91 Mn | -₹1,43 Mn | -₹205,19 Mn | ₹14,70 Mn | -₹647,42 Mn | -₹207,78 Mn | ₹74,04 Mn | -₹547,48 Mn | -₹56,42 Mn | -₹165,15 Mn | -₹631,31 Mn | -₹90,21 Mn | -₹477,31 Mn | -₹513,77 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹30,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,0% | 10,8% | 0,8% | 77,2% | 90,7% | 644,4% | 641,8% | 460,3% | 370,6% | 74,9% | 40,9% | 30,5% | 41,1% | 38,3% | 36,8% | 36,8% | 48,6% | 55,1% | 44,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,04 | 2,04 | 2,62 | 2,54 | 1,23 | 0,80 | 0,85 | 0,80 | 0,69 | 0,43 | 1,13 | 1,39 | 1,59 | 1,47 | 1,28 | 1,31 | 1,51 | 1,26 | 1,26 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 9,32 | 7,86 | 10,85 | 9,75 | 4,74 | 2,45 | 3,31 | 4,35 | 4,62 | 14,62 | 57,66 | 114,56 | 104,79 | 81,07 | 69,86 | 55,95 | 44,93 | 29,88 | 23,39 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,7% | 6,7% | 7,0% | 6,8% | 21,1% | -7,2% | 17,2% | 19,1% | 0,6% | -33,4% | -6,7% | 6,4% | 7,4% | 6,6% | 10,0% | 10,8% | 10,4% | 11,3% | 8,3% |
| FAVÖK Marjı | 2,1% | 2,8% | 36,2% | 4,7% | 14,6% | -11,4% | 7,3% | -3,9% | -554,0% | -111,2% | -6,7% | 5,5% | 6,4% | 5,7% | 8,8% | 9,6% | 9,4% | 9,6% | 7,1% |
| Net Kâr Marjı | 0,9% | 1,7% | 54,8% | 4,4% | 354,7% | 212,5% | -0,7% | 32,5% | -536,2% | -106,5% | -15,7% | 1,3% | 2,1% | 1,8% | 2,5% | 4,6% | 4,0% | 2,8% | 3,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,0% | -5,0% | 26,7% | 5,8% | 74,2% | 0,8% | -0,4% | -48,5% | 3,3% | -45,5% | -3,7% | 0,7% | -5,4% | -0,7% | -2,4% | -11,6% | -2,1% | -16,4% | -22,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |