PRECAMPrecision Camshafts Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $114,48 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹10,50 Mr | ₹10,85 Mr | ₹10,43 Mr | ₹11,11 Mr | ₹10,59 Mr | ₹10,22 Mr | ₹10,33 Mr | ₹10,31 Mr | ₹8,92 Mr | ₹7,88 Mr | ₹7,75 Mr | ₹5,95 Mr | ₹5,12 Mr | ₹3,96 Mr | ₹3,37 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹389,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹8,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹543,12 Mn | ₹1,20 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,05 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,61 Mr | ₹758,65 Mn | ₹1,11 Mr | ₹1,66 Mr | ₹2,22 Mr | ₹2,23 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,80 Mr |
| Net Borç† | -₹3,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | ₹7,68 Mr | ₹8,60 Mr | ₹10,19 Mr | ₹10,73 Mr | ₹8,90 Mr | ₹7,00 Mr | ₹7,38 Mr | ₹6,89 Mr | ₹4,15 Mr | ₹4,36 Mr | ₹4,34 Mr | ₹5,20 Mr | ₹4,56 Mr | ₹3,59 Mr | ₹3,02 Mr |
| Brüt Kâr | ₹830,42 Mn | ₹942,31 Mn | ₹881,79 Mn | ₹1,16 Mr | ₹1,04 Mr | ₹510,52 Mn | ₹709,11 Mn | ₹959,53 Mn | ₹671,34 Mn | ₹956,56 Mn | ₹1,08 Mr | ₹1,31 Mr | ₹585,91 Mn | ₹671,59 Mn | ₹1,38 Mr |
| FAVÖK | ₹658,80 Mn | ₹787,87 Mn | ₹1,29 Mr | ₹1,05 Mr | ₹1,10 Mr | ₹550,57 Mn | ₹1,07 Mr | ₹1,22 Mr | ₹748,60 Mn | ₹969,38 Mn | ₹1,18 Mr | ₹1,32 Mr | ₹519,70 Mn | ₹587,62 Mn | ₹419,25 Mn |
| Net Kâr | ₹512,45 Mn | ₹541,05 Mn | ₹403,53 Mn | ₹462,86 Mn | ₹460,23 Mn | ₹22,86 Mn | ₹349,57 Mn | ₹115,20 Mn | ₹460,87 Mn | ₹665,88 Mn | ₹687,19 Mn | ₹623,63 Mn | ₹131,26 Mn | ₹239,19 Mn | ₹203,43 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,40 | 5,70 | 4,25 | 4,87 | 4,85 | 0,24 | 3,68 | 1,21 | 4,85 | 7,01 | 8,18 | 6,58 | 1,39 | 2,52 | 2,15 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹388,63 Mn | ₹844,82 Mn | ₹600,10 Mn | ₹362,95 Mn | ₹268,73 Mn | ₹817,78 Mn | -₹176,94 Mn | -₹308,20 Mn | ₹381,63 Mn | ₹362,22 Mn | ₹256,91 Mn | ₹488,72 Mn | ₹226,54 Mn | -₹515,99 Mn | -₹389,98 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹780,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,2% | 11,1% | 10,6% | 9,4% | 13,8% | 18,0% | 18,2% | 15,6% | 8,5% | 14,1% | 21,5% | 37,3% | 43,5% | 45,3% | 53,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,73 | 0,79 | 0,98 | 0,97 | 0,84 | 0,69 | 0,71 | 0,67 | 0,47 | 0,55 | 0,56 | 0,87 | 0,89 | 0,91 | 0,90 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,92 | 1,03 | 1,22 | 1,28 | 1,06 | 0,84 | 0,88 | 0,82 | 0,50 | 0,52 | 0,52 | 0,62 | 0,55 | 0,43 | 0,36 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,8% | 11,0% | 8,7% | 10,8% | 11,7% | 7,3% | 9,6% | 13,9% | 16,2% | 21,9% | 25,0% | 25,1% | 12,9% | 18,7% | 45,6% |
| FAVÖK Marjı | 8,6% | 9,2% | 12,6% | 9,8% | 12,4% | 7,9% | 14,4% | 17,7% | 18,0% | 22,2% | 27,2% | 25,3% | 11,4% | 16,4% | 13,9% |
| Net Kâr Marjı | 6,7% | 6,3% | 4,0% | 4,3% | 5,2% | 0,3% | 4,7% | 1,7% | 11,1% | 15,3% | 15,9% | 12,0% | 2,9% | 6,7% | 6,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,1% | 9,8% | 5,9% | 3,4% | 3,0% | 11,7% | -2,4% | -4,5% | 9,2% | 8,3% | 5,9% | 9,4% | 5,0% | -14,4% | -12,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |