PRIMOPrimo Chemicals Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $53,51 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹7,05 Mr | ₹7,55 Mr | ₹7,36 Mr | ₹7,34 Mr | ₹4,82 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,39 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,93 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,96 Mr | ₹2,09 Mr | ₹2,25 Mr | ₹2,35 Mr | ₹2,55 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,30 Mr | ₹2,34 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹10,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,31 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,78 Mr | ₹1,45 Mr | ₹612,42 Mn | ₹28,48 Mn | ₹316,15 Mn | ₹303,23 Mn | ₹300,64 Mn | ₹301,88 Mn | ₹443,47 Mn | ₹505,67 Mn | ₹512,76 Mn | ₹496,17 Mn | ₹777,24 Mn | ₹886,76 Mn | ₹816,01 Mn | ₹732,36 Mn | ₹970,97 Mn | ₹1,13 Mr |
| Net Borç† | ₹1,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹5,62 Mr | ₹5,56 Mr | ₹3,97 Mr | ₹7,07 Mr | ₹4,54 Mr | ₹2,26 Mr | ₹2,90 Mr | ₹3,76 Mr | ₹3,34 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,41 Mr | ₹2,67 Mr | ₹2,65 Mr | ₹2,81 Mr | ₹2,32 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,54 Mr | ₹2,02 Mr | ₹2,00 Mr | ₹2,02 Mr |
| Brüt Kâr | ₹993,66 Mn | ₹995,93 Mn | ₹400,67 Mn | ₹2,88 Mr | ₹1,66 Mr | ₹98,92 Mn | ₹272,73 Mn | ₹894,63 Mn | ₹477,99 Mn | -₹63,23 Mn | ₹4,05 Mn | ₹27,77 Mn | ₹37,12 Mn | ₹158,90 Mn | ₹222,54 Mn | -₹103,34 Mn | -₹133,28 Mn | ₹274,36 Mn | ₹245,11 Mn | ₹133,27 Mn |
| FAVÖK | ₹1,13 Mr | ₹1,17 Mr | ₹420,74 Mn | ₹2,11 Mr | ₹1,00 Mr | ₹252,38 Mn | ₹168,97 Mn | ₹784,22 Mn | ₹287,49 Mn | -₹152,23 Mn | -₹74,91 Mn | -₹65,23 Mn | -₹8,91 Mn | ₹208,25 Mn | ₹278,27 Mn | -₹42,63 Mn | -₹59,78 Mn | ₹319,64 Mn | ₹292,98 Mn | ₹264,84 Mn |
| Net Kâr | ₹153,71 Mn | ₹35,60 Mn | -₹253,27 Mn | ₹1,37 Mr | ₹592,11 Mn | ₹82,37 Mn | ₹88,05 Mn | ₹558,60 Mn | -₹48,22 Mn | -₹243,21 Mn | -₹142,48 Mn | -₹129,30 Mn | -₹95,76 Mn | ₹28,14 Mn | ₹43,87 Mn | -₹242,80 Mn | -₹224,14 Mn | ₹71,16 Mn | ₹39,40 Mn | ₹9,92 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,63 | 0,15 | -1,05 | 5,67 | 2,61 | 0,53 | 0,65 | 4,12 | -0,36 | -2,08 | -1,39 | -1,26 | -0,93 | 0,27 | 0,12 | -2,37 | -2,19 | 0,18 | 0,13 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹327,29 Mn | ₹132,29 Mn | -₹625,56 Mn | -₹343,08 Mn | -₹866,35 Mn | ₹264,08 Mn | -₹676,53 Mn | ₹191,99 Mn | ₹310,14 Mn | ₹31,32 Mn | ₹218,45 Mn | ₹18,35 Mn | ₹49,79 Mn | ₹340,77 Mn | ₹137,76 Mn | ₹12,53 Mn | -₹101,63 Mn | ₹207,97 Mn | ₹198,41 Mn | ₹101,63 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹260,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,6% | 22,4% | 24,2% | 19,7% | 12,7% | 1,1% | 13,2% | 13,4% | 14,3% | 15,9% | 23,0% | 28,1% | 26,1% | 23,8% | 34,5% | 37,7% | 32,0% | 33,3% | 42,1% | 48,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,80 | 0,74 | 0,54 | 0,96 | 0,94 | 0,89 | 1,21 | 1,65 | 1,58 | 1,41 | 1,25 | 1,48 | 1,35 | 1,34 | 1,03 | 0,74 | 0,60 | 0,92 | 0,87 | 0,86 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,38 | 1,37 | 0,98 | 1,74 | 1,12 | 0,56 | 0,71 | 0,93 | 0,82 | 0,66 | 0,59 | 0,66 | 0,65 | 0,69 | 0,57 | 0,43 | 0,38 | 0,50 | 0,49 | 0,50 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,7% | 17,9% | 10,1% | 40,7% | 36,5% | 4,4% | 9,4% | 23,8% | 14,3% | -2,4% | 0,2% | 1,0% | 1,4% | 5,7% | 9,6% | -6,0% | -8,7% | 13,5% | 12,2% | 6,6% |
| FAVÖK Marjı | 20,2% | 21,1% | 10,6% | 29,8% | 22,1% | 11,2% | 5,8% | 20,9% | 8,6% | -5,7% | -3,1% | -2,4% | -0,3% | 7,4% | 12,0% | -2,5% | -3,9% | 15,8% | 14,6% | 13,1% |
| Net Kâr Marjı | 2,7% | 0,6% | -6,4% | 19,4% | 13,0% | 3,6% | 3,0% | 14,9% | -1,4% | -9,1% | -5,9% | -4,9% | -3,6% | 1,0% | 1,9% | -14,0% | -14,6% | 3,5% | 2,0% | 0,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,8% | 2,4% | -15,8% | -4,8% | -19,1% | 11,7% | -23,3% | 5,1% | 9,3% | 1,2% | 9,1% | 0,7% | 1,9% | 12,1% | 5,9% | 0,7% | -6,6% | 10,3% | 9,9% | 5,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |