PTLPTL Enterprises Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $52,21 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹10,58 Mr | ₹10,70 Mr | ₹11,20 Mr | ₹9,66 Mr | ₹8,41 Mr | ₹8,58 Mr | ₹6,48 Mr | ₹6,91 Mr | ₹7,93 Mr | ₹7,37 Mr | ₹8,69 Mr | ₹5,21 Mr | ₹4,92 Mr | ₹4,50 Mr | ₹3,87 Mr | ₹3,80 Mr | ₹2,97 Mr | ₹2,78 Mr | ₹2,38 Mr | ₹1,20 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹58,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹8,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹54,10 Mn | ₹134,22 Mn | ₹212,16 Mn | ₹283,73 Mn | ₹492,90 Mn | ₹481,22 Mn | ₹1,24 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,15 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,93 Mr | ₹1,93 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,52 Mr | ₹528,69 Mn |
| Net Borç† | -₹4,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹643,41 Mn | ₹643,41 Mn | ₹643,50 Mn | ₹643,41 Mn | ₹632,22 Mn | ₹632,22 Mn | ₹632,30 Mn | ₹632,22 Mn | ₹602,64 Mn | ₹534,66 Mn | ₹458,33 Mn | ₹4,10 Mr | ₹3,03 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,29 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,04 Mr | ₹400,19 Mn | ₹153,81 Mn |
| Brüt Kâr | ₹595,33 Mn | ₹599,72 Mn | ₹597,56 Mn | ₹592,93 Mn | ₹586,99 Mn | ₹593,82 Mn | ₹598,52 Mn | ₹596,36 Mn | ₹582,11 Mn | ₹505,38 Mn | ₹443,98 Mn | ₹1,09 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,08 Mr | ₹619,61 Mn | ₹440,50 Mn | ₹592,42 Mn | -₹18,09 Mn | -₹126,60 Mn |
| FAVÖK | ₹596,16 Mn | ₹593,10 Mn | ₹571,93 Mn | ₹589,79 Mn | ₹580,81 Mn | ₹586,08 Mn | ₹589,21 Mn | ₹594,54 Mn | ₹574,11 Mn | ₹495,29 Mn | ₹431,68 Mn | ₹744,87 Mn | ₹635,58 Mn | ₹582,03 Mn | ₹609,98 Mn | ₹527,37 Mn | ₹173,53 Mn | ₹303.000 | -₹168,18 Mn | ₹92,37 Mn |
| Net Kâr | ₹461,69 Mn | ₹362,95 Mn | ₹235,60 Mn | ₹232,76 Mn | ₹329,89 Mn | ₹700,45 Mn | ₹439,36 Mn | ₹398,53 Mn | ₹458,34 Mn | ₹302,90 Mn | ₹242,38 Mn | ₹335,26 Mn | ₹242,62 Mn | ₹171,15 Mn | ₹174,69 Mn | ₹159,33 Mn | ₹37,19 Mn | -₹114,62 Mn | -₹201,99 Mn | ₹50,20 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,49 | 2,74 | 1,78 | 1,76 | 2,49 | 2,65 | 3,32 | 3,01 | 3,46 | 2,29 | 1,83 | 2,54 | 1,84 | 1,30 | 1,32 | 1,21 | 0,28 | -0,87 | -1,53 | 0,38 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹539,81 Mn | ₹310,07 Mn | ₹238,32 Mn | ₹412,22 Mn | ₹341,91 Mn | ₹375,42 Mn | ₹409,20 Mn | ₹405,59 Mn | ₹416,00 Mn | ₹193,24 Mn | ₹539,19 Mn | ₹452,71 Mn | ₹783,56 Mn | ₹365,30 Mn | -₹12,23 Mn | ₹196,98 Mn | -₹18,57 Mn | -₹197,04 Mn | -₹1,08 Mr | -₹530,24 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹377.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,5% | 1,3% | 1,9% | 2,9% | 5,9% | 5,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 22,0% | 30,6% | 40,5% | 49,8% | 50,8% | 57,0% | 61,9% | 64,1% | 44,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,08 | 0,07 | 0,10 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,05 | 0,79 | 0,62 | 0,57 | 0,59 | 0,51 | 0,51 | 0,37 | 0,17 | 0,13 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,49 | 0,36 | 0,31 | 0,27 | 0,23 | 0,18 | 0,12 | 0,05 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 92,5% | 93,2% | 92,9% | 92,2% | 92,8% | 93,9% | 94,7% | 94,3% | 96,6% | 94,5% | 96,9% | 26,4% | 45,3% | 44,5% | 47,3% | 31,9% | 29,0% | 57,1% | -4,5% | -82,3% |
| FAVÖK Marjı | 92,7% | 92,2% | 88,9% | 91,7% | 91,9% | 92,7% | 93,2% | 94,0% | 95,3% | 92,6% | 94,2% | 18,1% | 21,0% | 22,6% | 26,6% | 27,1% | 11,4% | 0,0% | -42,0% | 60,1% |
| Net Kâr Marjı | 71,8% | 56,4% | 36,6% | 36,2% | 52,2% | 110,8% | 69,5% | 63,0% | 76,1% | 56,7% | 52,9% | 8,2% | 8,0% | 6,6% | 7,6% | 8,2% | 2,4% | -11,0% | -50,5% | 32,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 83,9% | 48,2% | 37,0% | 64,1% | 54,1% | 59,4% | 64,7% | 64,2% | 69,0% | 36,1% | 117,6% | 11,0% | 25,8% | 14,2% | -0,5% | 10,1% | -1,2% | -19,0% | -270,8% | -344,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |