RAJPALAYAMRajapalayam Mills Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $73,81 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹37,21 Mr | ₹35,93 Mr | ₹35,16 Mr | ₹34,72 Mr | ₹30,08 Mr | ₹26,46 Mr | ₹24,83 Mr | ₹22,69 Mr | ₹19,30 Mr | ₹18,71 Mr | ₹17,27 Mr | ₹5,95 Mr | ₹6,38 Mr | ₹5,76 Mr | ₹5,81 Mr | ₹6,46 Mr | ₹5,50 Mr | ₹5,70 Mr | ₹4,78 Mr | ₹3,99 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹74,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹12,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹24,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹11,46 Mr | ₹11,12 Mr | ₹10,87 Mr | ₹11,14 Mr | ₹7,47 Mr | ₹6,18 Mr | ₹5,83 Mr | ₹4,58 Mr | ₹2,39 Mr | ₹2,82 Mr | ₹2,87 Mr | ₹3,08 Mr | ₹3,35 Mr | ₹3,18 Mr | ₹3,40 Mr | ₹4,05 Mr | ₹3,59 Mr | ₹3,97 Mr | ₹3,03 Mr | ₹2,33 Mr |
| Net Borç† | ₹11,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹9,38 Mr | ₹8,96 Mr | ₹8,58 Mr | ₹8,60 Mr | ₹6,88 Mr | ₹4,11 Mr | ₹3,57 Mr | ₹4,11 Mr | ₹4,25 Mr | ₹4,05 Mr | ₹3,91 Mr | ₹3,88 Mr | ₹4,34 Mr | ₹3,66 Mr | ₹3,29 Mr | ₹3,05 Mr | ₹2,55 Mr | ₹2,35 Mr | ₹2,20 Mr | ₹1,82 Mr |
| Brüt Kâr | ₹965,04 Mn | ₹379,29 Mn | ₹651,25 Mn | ₹1,19 Mr | ₹1,09 Mr | ₹132,08 Mn | ₹205,85 Mn | ₹368,25 Mn | ₹413,49 Mn | ₹726,95 Mn | ₹512,86 Mn | ₹473,28 Mn | ₹813,93 Mn | ₹661,64 Mn | ₹319,40 Mn | ₹485,25 Mn | ₹260,21 Mn | ₹381,04 Mn | ₹337,31 Mn | ₹292,34 Mn |
| FAVÖK | ₹1,29 Mr | ₹726,42 Mn | ₹915,31 Mn | ₹1,40 Mr | ₹1,27 Mr | ₹404,06 Mn | ₹361,89 Mn | ₹516,89 Mn | ₹585,38 Mn | ₹770,83 Mn | ₹587,29 Mn | ₹474,76 Mn | ₹910,08 Mn | ₹798,97 Mn | ₹376,50 Mn | ₹659,27 Mn | ₹468,43 Mn | ₹455,22 Mn | ₹324,46 Mn | ₹282,52 Mn |
| Net Kâr | ₹1,14 Mr | ₹170,45 Mn | ₹443,64 Mn | ₹818,84 Mn | ₹1,67 Mr | ₹1,01 Mr | ₹920,68 Mn | ₹1,04 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,03 Mr | ₹120,43 Mn | ₹265,86 Mn | ₹225,63 Mn | -₹471.000 | ₹268,70 Mn | ₹117,68 Mn | ₹64,41 Mn | ₹110,42 Mn | ₹166,30 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 124,25 | 18,52 | 48,20 | 94,50 | 191,21 | 135,55 | 118,31 | 134,25 | 148,33 | 186,57 | 132,34 | 15,44 | 34,09 | 28,93 | -0,07 | 36,18 | 16,08 | 8,51 | 14,66 | 22,39 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹482,84 Mn | ₹155,47 Mn | -₹99,30 Mn | -₹4,37 Mr | -₹2,23 Mr | -₹371,72 Mn | -₹1,30 Mr | -₹1,93 Mr | ₹465,77 Mn | ₹39,76 Mn | ₹240,13 Mn | ₹276,33 Mn | -₹3,83 Mn | ₹182,44 Mn | ₹896,55 Mn | -₹667,95 Mn | ₹202,64 Mn | -₹237,87 Mn | -₹692,73 Mn | -₹287,59 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹354,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,8% | 31,0% | 30,9% | 32,1% | 24,8% | 23,4% | 23,5% | 20,2% | 12,4% | 15,0% | 16,6% | 51,8% | 52,4% | 55,3% | 58,6% | 62,7% | 65,2% | 69,7% | 63,4% | 58,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,25 | 0,25 | 0,24 | 0,25 | 0,23 | 0,16 | 0,14 | 0,18 | 0,22 | 0,22 | 0,23 | 0,65 | 0,68 | 0,64 | 0,57 | 0,47 | 0,46 | 0,41 | 0,46 | 0,46 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,39 | 0,37 | 0,35 | 0,35 | 0,28 | 0,17 | 0,15 | 0,17 | 0,17 | 0,17 | 0,16 | 0,16 | 0,18 | 0,15 | 0,14 | 0,13 | 0,11 | 0,10 | 0,09 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,3% | 4,2% | 7,6% | 13,9% | 15,9% | 3,2% | 5,8% | 8,9% | 9,7% | 18,0% | 13,1% | 12,2% | 18,8% | 18,1% | 9,7% | 15,9% | 10,2% | 16,2% | 15,3% | 16,1% |
| FAVÖK Marjı | 13,8% | 8,1% | 10,7% | 16,2% | 18,5% | 9,8% | 10,1% | 12,6% | 13,8% | 19,0% | 15,0% | 12,2% | 21,0% | 21,8% | 11,4% | 21,6% | 18,3% | 19,4% | 14,8% | 15,5% |
| Net Kâr Marjı | 12,2% | 1,9% | 5,2% | 9,5% | 24,2% | 24,6% | 25,8% | 25,4% | 27,2% | 35,9% | 26,2% | 3,1% | 6,1% | 6,2% | -0,0% | 8,8% | 4,6% | 2,7% | 5,0% | 9,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,1% | 1,7% | -1,2% | -50,8% | -32,5% | -9,0% | -36,5% | -46,8% | 11,0% | 1,0% | 6,1% | 7,1% | -0,1% | 5,0% | 27,3% | -21,9% | 7,9% | -10,1% | -31,5% | -15,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1205,30 | -%0,80 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,35 | +%0,34 | |
| ICICI Bank Limited | 1386,50 | -%0,21 | |
| State Bank of India | 957,00 | -%0,31 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2430,10 | +%3,41 | |
| Bajaj Finance Limited | 977,45 | +%1,26 |