RALLISRallis India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $409,66 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹33,84 Mr | ₹30,01 Mr | ₹30,34 Mr | ₹28,24 Mr | ₹28,87 Mr | ₹26,12 Mr | ₹24,65 Mr | ₹22,01 Mr | ₹20,16 Mr | ₹17,42 Mr | ₹15,12 Mr | ₹14,53 Mr | ₹13,20 Mr | ₹12,13 Mr | ₹11,47 Mr | ₹10,38 Mr | ₹7,57 Mr | ₹7,11 Mr | ₹5,76 Mr | ₹5,29 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹403,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹13,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹20,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹611,00 Mn | ₹631,00 Mn | ₹1,34 Mr | ₹1,37 Mr | ₹927,42 Mn | ₹756,11 Mn | ₹936,07 Mn | ₹728,36 Mn | ₹246,34 Mn | ₹389,92 Mn | ₹898,06 Mn | ₹1,25 Mr | ₹768,39 Mn | ₹1,31 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,17 Mr | ₹81,13 Mn | ₹824,75 Mn | ₹466,24 Mn | ₹358,44 Mn |
| Net Borç† | -₹4,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹28,92 Mr | ₹26,56 Mr | ₹26,42 Mr | ₹29,67 Mr | ₹26,04 Mr | ₹24,29 Mr | ₹22,52 Mr | ₹19,84 Mr | ₹17,91 Mr | ₹16,64 Mr | ₹15,29 Mr | ₹17,25 Mr | ₹17,27 Mr | ₹14,41 Mr | ₹12,46 Mr | ₹10,66 Mr | ₹8,62 Mr | ₹8,37 Mr | ₹6,75 Mr | ₹6,17 Mr |
| Brüt Kâr | ₹6,64 Mr | ₹5,71 Mr | ₹5,74 Mr | ₹5,55 Mr | ₹5,74 Mr | ₹5,97 Mr | ₹5,14 Mr | ₹4,97 Mr | ₹4,56 Mr | ₹4,44 Mr | ₹3,93 Mr | ₹4,74 Mr | ₹4,94 Mr | ₹3,21 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,59 Mr | ₹2,30 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,05 Mr |
| FAVÖK | ₹3,64 Mr | ₹2,97 Mr | ₹3,24 Mr | ₹2,67 Mr | ₹2,96 Mr | ₹3,34 Mr | ₹2,79 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,67 Mr | ₹2,70 Mr | ₹2,36 Mr | ₹2,67 Mr | ₹2,57 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,15 Mr | ₹647,32 Mn | ₹151,48 Mn |
| Net Kâr | ₹1,84 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,48 Mr | ₹919,44 Mn | ₹1,64 Mr | ₹2,29 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,68 Mr | ₹2,97 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,19 Mr | ₹991,82 Mn | ₹1,26 Mr | ₹1,01 Mr | ₹720,19 Mn | ₹1,25 Mr | ₹585,75 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 9,46 | 6,43 | 7,60 | 4,73 | 8,45 | 11,75 | 9,51 | 7,99 | 8,62 | 15,30 | 7,37 | 8,08 | 7,81 | 6,12 | 5,10 | 6,48 | 5,33 | 3,58 | 6,54 | 2,83 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹526,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,27 Mr | ₹2,22 Mr | ₹1,90 Mr | ₹418,33 Mn | ₹111,08 Mn | ₹767,37 Mn | ₹2,78 Mr | ₹467,96 Mn | -₹46,90 Mn | ₹3,49 Mr | ₹1,60 Mr | -₹11,80 Mn | ₹1,08 Mr | ₹822,92 Mn | ₹253,18 Mn | -₹412,18 Mn | ₹1,10 Mr | ₹726,69 Mn | -₹744,69 Mn | ₹171,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹446,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,8% | 2,1% | 4,4% | 4,8% | 3,2% | 2,9% | 3,8% | 3,3% | 1,2% | 2,2% | 5,9% | 8,6% | 5,8% | 10,8% | 13,4% | 11,3% | 1,1% | 11,6% | 8,1% | 6,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,85 | 0,89 | 0,87 | 1,05 | 0,90 | 0,93 | 0,91 | 0,90 | 0,89 | 0,96 | 1,01 | 1,19 | 1,31 | 1,19 | 1,09 | 1,03 | 1,14 | 1,18 | 1,17 | 1,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,42 | 1,30 | 1,29 | 1,45 | 1,27 | 1,19 | 1,10 | 0,97 | 0,88 | 0,81 | 0,75 | 0,84 | 0,85 | 0,71 | 0,61 | 0,52 | 0,42 | 0,41 | 0,33 | 0,30 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,0% | 21,5% | 21,7% | 18,7% | 22,1% | 24,6% | 22,8% | 25,1% | 25,4% | 26,7% | 25,7% | 27,5% | 28,6% | 22,3% | 23,1% | 24,3% | 26,6% | 25,0% | 23,9% | 17,0% |
| FAVÖK Marjı | 12,6% | 11,2% | 12,3% | 9,0% | 11,4% | 13,8% | 12,4% | 12,8% | 14,9% | 16,2% | 15,5% | 15,5% | 14,9% | 13,7% | 14,7% | 16,1% | 17,8% | 13,7% | 9,6% | 2,5% |
| Net Kâr Marjı | 6,4% | 4,7% | 5,6% | 3,1% | 6,3% | 9,4% | 8,2% | 7,8% | 9,4% | 17,9% | 9,4% | 9,1% | 8,8% | 8,3% | 8,0% | 11,8% | 11,8% | 8,6% | 18,6% | 9,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,4% | 8,4% | 7,2% | 1,4% | 0,4% | 3,2% | 12,3% | 2,4% | -0,3% | 21,0% | 10,5% | -0,1% | 6,2% | 5,7% | 2,0% | -3,9% | 12,8% | 8,7% | -11,0% | 2,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |