RAMAPHORama Phosphates Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $44,28 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹7,21 Mr | ₹6,39 Mr | ₹6,37 Mr | ₹5,34 Mr | ₹4,43 Mr | ₹3,11 Mr | ₹2,99 Mr | ₹2,94 Mr | ₹2,80 Mr | ₹3,02 Mr | ₹2,94 Mr | ₹2,84 Mr | ₹2,90 Mr | ₹3,39 Mr | ₹2,85 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,09 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹115,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,39 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,18 Mr | ₹479,26 Mn | ₹54,98 Mn | ₹237,65 Mn | ₹269,39 Mn | ₹468,53 Mn | ₹514,90 Mn | ₹542,00 Mn | ₹577,37 Mn | ₹527,70 Mn | ₹629,68 Mn | ₹614,85 Mn | ₹496,68 Mn | ₹630,43 Mn | ₹1,10 Mr | ₹1,59 Mr |
| Net Borç† | ₹1,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹5,90 Mr | ₹5,16 Mr | ₹4,35 Mr | ₹5,72 Mr | ₹4,91 Mr | ₹4,65 Mr | ₹3,42 Mr | ₹4,95 Mr | ₹2,99 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,66 Mr | ₹2,86 Mr | ₹4,22 Mr | ₹4,62 Mr | ₹3,00 Mr | ₹3,54 Mr | ₹1,74 Mr | ₹2,65 Mr | ₹1,80 Mr |
| Brüt Kâr | -₹1,21 Mr | -₹1,02 Mr | -₹1,38 Mr | -₹1,67 Mr | -₹1,86 Mr | -₹31,13 Mn | -₹341,65 Mn | -₹142,92 Mn | -₹123,60 Mn | -₹229,07 Mn | -₹530,87 Mn | -₹671,93 Mn | -₹560,94 Mn | -₹576,51 Mn | -₹1,45 Mr | ₹742,10 Mn | ₹217,77 Mn | ₹286,38 Mn | ₹223,18 Mn |
| FAVÖK | -₹2,13 Mr | -₹1,84 Mr | -₹1,88 Mr | -₹2,25 Mr | -₹2,68 Mr | -₹546,77 Mn | -₹798,88 Mn | -₹679,65 Mn | -₹565,76 Mn | -₹651,79 Mn | -₹970,47 Mn | -₹1,13 Mr | -₹1,03 Mr | -₹1,04 Mr | -₹1,90 Mr | ₹430,72 Mn | ₹75,87 Mn | ₹98,34 Mn | ₹30,80 Mn |
| Net Kâr | ₹527,09 Mn | ₹136,75 Mn | -₹310,67 Mn | ₹409,34 Mn | ₹700,37 Mn | ₹421,09 Mn | ₹176,72 Mn | ₹193,90 Mn | ₹53,92 Mn | ₹85,01 Mn | ₹80,67 Mn | -₹97,69 Mn | -₹21,09 Mn | ₹256,30 Mn | ₹335,98 Mn | ₹294,15 Mn | ₹123,86 Mn | ₹603,28 Mn | -₹216,74 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 14,90 | 3,86 | -4,39 | 11,57 | 19,79 | 11,90 | 5,00 | 5,48 | 1,53 | 2,40 | 2,28 | -2,76 | -0,60 | 7,25 | 9,50 | 8,32 | 3,83 | 27,38 | -23,89 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹135,16 Mn | ₹206,04 Mn | -₹247,50 Mn | -₹535,88 Mn | -₹368,74 Mn | ₹243,41 Mn | ₹59,20 Mn | ₹212,33 Mn | ₹55,23 Mn | ₹44,56 Mn | ₹49,81 Mn | ₹8,07 Mn | ₹116,04 Mn | -₹90,93 Mn | -₹12,91 Mn | ₹115,61 Mn | ₹66,96 Mn | ₹639,64 Mn | -₹139,17 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹245,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,3% | 19,7% | 23,3% | 22,0% | 10,8% | 1,8% | 7,9% | 9,2% | 16,7% | 17,0% | 18,5% | 20,4% | 18,2% | 18,6% | 21,5% | 28,4% | 42,8% | 80,7% | 146,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,82 | 0,81 | 0,68 | 1,07 | 1,11 | 1,50 | 1,14 | 1,68 | 1,06 | 0,95 | 0,90 | 1,01 | 1,45 | 1,36 | 1,05 | 2,02 | 1,18 | 1,94 | 1,65 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,40 | 1,22 | 1,03 | 1,35 | 1,16 | 1,10 | 0,81 | 1,17 | 0,71 | 0,68 | 0,63 | 0,68 | 1,00 | 1,09 | 0,71 | 0,84 | 0,41 | 0,63 | 0,43 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -20,6% | -19,8% | -31,7% | -29,2% | -37,9% | -0,7% | -10,0% | -2,9% | -4,1% | -8,0% | -20,0% | -23,5% | -13,3% | -12,5% | -48,4% | 21,0% | 12,5% | 10,8% | 12,4% |
| FAVÖK Marjı | -36,1% | -35,7% | -43,3% | -39,4% | -54,5% | -11,8% | -23,4% | -13,7% | -18,9% | -22,7% | -36,5% | -39,5% | -24,4% | -22,6% | -63,3% | 12,2% | 4,3% | 3,7% | 1,7% |
| Net Kâr Marjı | 8,9% | 2,7% | -7,1% | 7,2% | 14,3% | 9,1% | 5,2% | 3,9% | 1,8% | 3,0% | 3,0% | -3,4% | -0,5% | 5,6% | 11,2% | 8,3% | 7,1% | 22,7% | -12,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,3% | 4,0% | -5,7% | -9,4% | -7,5% | 5,2% | 1,7% | 4,3% | 1,8% | 1,5% | 1,9% | 0,3% | 2,8% | -2,0% | -0,4% | 3,3% | 3,8% | 24,1% | -7,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |