RAMKYRamky Infrastructure Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $227,99 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹41,24 Mr | ₹41,83 Mr | ₹42,63 Mr | ₹46,74 Mr | ₹45,90 Mr | ₹44,71 Mr | ₹43,50 Mr | ₹46,68 Mr | ₹50,62 Mr | ₹56,29 Mr | ₹54,03 Mr | ₹65,68 Mr | ₹64,71 Mr | ₹67,29 Mr | ₹57,90 Mr | ₹45,92 Mr | ₹28,08 Mr | ₹20,64 Mr | ₹12,36 Mr | ₹7,52 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹19,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹21,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹5,91 Mr | ₹5,70 Mr | ₹8,34 Mr | ₹16,50 Mr | ₹21,24 Mr | ₹23,03 Mr | ₹24,70 Mr | ₹27,21 Mr | ₹29,70 Mr | ₹30,95 Mr | ₹32,33 Mr | ₹36,71 Mr | ₹32,40 Mr | ₹27,45 Mr | ₹20,99 Mr | ₹12,99 Mr | ₹10,12 Mr | ₹7,07 Mr | ₹3,22 Mr | ₹920,86 Mn |
| Net Borç† | ₹3,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹18,46 Mr | ₹20,45 Mr | ₹21,61 Mr | ₹17,05 Mr | ₹14,59 Mr | ₹10,56 Mr | ₹13,87 Mr | ₹17,49 Mr | ₹15,78 Mr | ₹17,19 Mr | ₹20,48 Mr | ₹15,06 Mr | ₹22,70 Mr | ₹36,55 Mr | ₹38,48 Mr | ₹32,33 Mr | ₹22,51 Mr | ₹16,01 Mr | ₹11,28 Mr | ₹7,43 Mr |
| Brüt Kâr | ₹3,65 Mr | ₹4,83 Mr | ₹6,01 Mr | ₹3,95 Mr | ₹3,68 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,07 Mr | ₹3,98 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,56 Mr | ₹232,88 Mn | -₹2,23 Mr | -₹1,17 Mr | ₹4,92 Mr | ₹5,82 Mr | ₹5,26 Mr | ₹2,99 Mr | ₹2,00 Mr | ₹1,17 Mr | ₹754,56 Mn |
| FAVÖK | ₹2,40 Mr | ₹3,44 Mr | ₹5,18 Mr | ₹3,41 Mr | ₹2,10 Mr | ₹1,04 Mr | -₹446,25 Mn | ₹1,84 Mr | ₹126,79 Mn | ₹1,18 Mr | -₹687,15 Mn | -₹2,11 Mr | -₹3,49 Mr | ₹4,21 Mr | ₹5,09 Mr | ₹3,21 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,40 Mr | ₹924,34 Mn | ₹794,92 Mn |
| Net Kâr | ₹2,71 Mr | ₹1,89 Mr | ₹3,08 Mr | ₹11,41 Mr | ₹236,21 Mn | ₹195,63 Mn | -₹1,98 Mr | ₹150,39 Mn | ₹285,91 Mn | -₹60,42 Mn | -₹466,86 Mn | -₹4,83 Mr | -₹4,15 Mr | ₹1,51 Mr | ₹2,44 Mr | ₹2,06 Mr | ₹1,29 Mr | ₹833,22 Mn | ₹522,17 Mn | ₹387,38 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 39,17 | 27,28 | 44,48 | 164,83 | 3,41 | 2,83 | -29,42 | 2,41 | 4,92 | -1,06 | -8,16 | -84,44 | -72,53 | 26,44 | 42,67 | 38,74 | 26,07 | 16,86 | 10,58 | 7,99 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹3,50 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,41 Mr | ₹13,47 Mr | ₹779,01 Mn | ₹840,44 Mn | ₹1,89 Mr | ₹1,38 Mr | -₹243,18 Mn | ₹152,85 Mn | -₹4,55 Mr | -₹3,59 Mr | -₹7,48 Mr | -₹7,91 Mr | -₹8,78 Mr | -₹5,63 Mr | -₹2,27 Mr | -₹3,78 Mr | -₹2,49 Mr | -₹1,53 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹364,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,3% | 13,6% | 19,6% | 35,3% | 46,3% | 51,5% | 56,8% | 58,3% | 58,7% | 55,0% | 59,8% | 55,9% | 50,1% | 40,8% | 36,3% | 28,3% | 36,0% | 34,2% | 26,1% | 12,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,45 | 0,49 | 0,51 | 0,36 | 0,32 | 0,24 | 0,32 | 0,37 | 0,31 | 0,31 | 0,38 | 0,23 | 0,35 | 0,54 | 0,66 | 0,70 | 0,80 | 0,78 | 0,91 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,86 | 0,95 | 1,00 | 0,79 | 0,68 | 0,49 | 0,64 | 0,81 | 0,73 | 0,80 | 0,95 | 0,70 | 1,05 | 1,69 | 1,78 | 1,50 | 1,04 | 0,74 | 0,52 | 0,34 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,7% | 23,6% | 27,8% | 23,1% | 25,3% | 16,4% | 7,7% | 22,7% | 9,7% | 9,1% | 1,1% | -14,8% | -5,2% | 13,5% | 15,1% | 16,3% | 13,3% | 12,5% | 10,4% | 10,2% |
| FAVÖK Marjı | 13,0% | 16,8% | 24,0% | 20,0% | 14,4% | 9,9% | -3,2% | 10,5% | 0,8% | 6,9% | -3,4% | -14,0% | -15,4% | 11,5% | 13,2% | 9,9% | 9,0% | 8,8% | 8,2% | 10,7% |
| Net Kâr Marjı | 14,7% | 9,2% | 14,2% | 66,9% | 1,6% | 1,9% | -14,3% | 0,9% | 1,8% | -0,4% | -2,3% | -32,1% | -18,3% | 4,1% | 6,3% | 6,4% | 5,7% | 5,2% | 4,6% | 5,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -18,9% | 7,8% | 6,5% | 79,0% | 5,3% | 8,0% | 13,6% | 7,9% | -1,5% | 0,9% | -22,2% | -23,8% | -33,0% | -21,6% | -22,8% | -17,4% | -10,1% | -23,6% | -22,0% | -20,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |