REFEXRefex Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $386,21 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹28,43 Mr | ₹17,99 Mr | ₹7,98 Mr | ₹7,52 Mr | ₹3,81 Mr | ₹3,41 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,59 Mr | ₹974,70 Mn | ₹600,50 Mn | ₹1,18 Mr | ₹699,95 Mn | ₹353,09 Mn | ₹531,64 Mn | ₹717,28 Mn | ₹958,19 Mn | ₹1,07 Mr | ₹745,79 Mn | ₹614,63 Mn | ₹49,89 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹13,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹15,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,25 Mr | ₹2,86 Mr | ₹2,15 Mr | ₹1,49 Mr | ₹851,00 Mn | ₹741,53 Mn | ₹90,21 Mn | ₹3,85 Mn | ₹412,03 Mn | ₹349,53 Mn | ₹368,16 Mn | ₹91,88 Mn | ₹113,94 Mn | ₹337,66 Mn | ₹352,84 Mn | ₹348,09 Mn | ₹416,80 Mn | ₹174,18 Mn | ₹125,82 Mn | ₹633.000 |
| Net Borç† | -₹1,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹22,77 Mr | ₹22,59 Mr | ₹13,83 Mr | ₹16,29 Mr | ₹4,57 Mr | ₹6,33 Mr | ₹6,61 Mr | ₹4,61 Mr | ₹768,58 Mn | ₹377,18 Mn | ₹779,53 Mn | ₹846,63 Mn | ₹245,21 Mn | ₹169,32 Mn | ₹419,15 Mn | ₹1,07 Mr | ₹894,48 Mn | ₹896,15 Mn | ₹512,90 Mn | ₹110,48 Mn |
| Brüt Kâr | ₹3,76 Mr | ₹2,27 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,86 Mr | ₹850,22 Mn | ₹895,84 Mn | ₹986,14 Mn | ₹543,18 Mn | ₹176,79 Mn | ₹162,68 Mn | ₹167,44 Mn | ₹177,61 Mn | ₹134,68 Mn | ₹104,68 Mn | -₹120,41 Mn | ₹136,32 Mn | ₹64,30 Mn | ₹163,29 Mn | ₹62,58 Mn | ₹21,45 Mn |
| FAVÖK | ₹3,70 Mr | ₹2,14 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,75 Mr | ₹723,78 Mn | ₹699,10 Mn | ₹532,51 Mn | ₹288,68 Mn | ₹19,19 Mn | ₹22,33 Mn | ₹27,15 Mn | ₹55,58 Mn | ₹24,31 Mn | -₹71,67 Mn | -₹170,20 Mn | ₹153,95 Mn | ₹78,32 Mn | ₹155,42 Mn | ₹66,28 Mn | ₹14,42 Mn |
| Net Kâr | ₹2,03 Mr | ₹1,59 Mr | ₹938,70 Mn | ₹1,16 Mr | ₹453,90 Mn | ₹409,38 Mn | ₹331,26 Mn | ₹316,30 Mn | ₹9,37 Mn | ₹4,56 Mn | ₹53,15 Mn | ₹30,45 Mn | ₹11,79 Mn | -₹156,56 Mn | -₹234,07 Mn | ₹96,38 Mn | ₹22,06 Mn | ₹95,85 Mn | ₹39,17 Mn | ₹8,71 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 15,10 | 12,41 | 8,44 | 10,77 | 4,32 | 4,35 | 4,15 | 3,96 | 0,12 | 0,06 | 0,66 | 0,38 | 0,15 | -1,96 | -2,93 | 1,21 | 0,28 | 1,22 | 0,50 | 0,76 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹190,84 Mn | -₹4,18 Mr | -₹342,57 Mn | -₹547,76 Mn | -₹199,12 Mn | ₹1,21 Mr | ₹155,42 Mn | ₹439,43 Mn | -₹62,44 Mn | ₹29,44 Mn | -₹260,96 Mn | -₹31,38 Mn | ₹58,36 Mn | ₹10,87 Mn | -₹37,10 Mn | ₹52,82 Mn | -₹138,27 Mn | -₹302,62 Mn | -₹153,86 Mn | -₹20,92 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹604,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,9% | 15,9% | 26,9% | 19,9% | 22,3% | 21,7% | 6,5% | 0,2% | 42,3% | 58,2% | 31,2% | 13,1% | 32,3% | 63,5% | 49,2% | 36,3% | 39,0% | 23,4% | 20,5% | 1,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,80 | 1,26 | 1,73 | 2,17 | 1,20 | 1,85 | 4,79 | 2,91 | 0,79 | 0,63 | 0,66 | 1,21 | 0,69 | 0,32 | 0,58 | 1,12 | 0,84 | 1,20 | 0,83 | 2,21 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,51 | 1,50 | 0,92 | 1,08 | 0,30 | 0,42 | 0,44 | 0,31 | 0,05 | 0,03 | 0,05 | 0,06 | 0,02 | 0,01 | 0,03 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,03 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,5% | 10,0% | 11,5% | 11,4% | 18,6% | 14,2% | 14,9% | 11,8% | 23,0% | 43,1% | 21,5% | 21,0% | 54,9% | 61,8% | -28,7% | 12,8% | 7,2% | 18,2% | 12,2% | 19,4% |
| FAVÖK Marjı | 16,3% | 9,5% | 11,1% | 10,7% | 15,8% | 11,1% | 8,1% | 6,3% | 2,5% | 5,9% | 3,5% | 6,6% | 9,9% | -42,3% | -40,6% | 14,4% | 8,8% | 17,3% | 12,9% | 13,1% |
| Net Kâr Marjı | 8,9% | 7,0% | 6,8% | 7,1% | 9,9% | 6,5% | 5,0% | 6,9% | 1,2% | 1,2% | 6,8% | 3,6% | 4,8% | -92,5% | -55,8% | 9,0% | 2,5% | 10,7% | 7,6% | 7,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,8% | -18,5% | -2,5% | -3,4% | -4,4% | 19,1% | 2,4% | 9,5% | -8,1% | 7,8% | -33,5% | -3,7% | 23,8% | 6,4% | -8,9% | 4,9% | -15,5% | -33,8% | -30,0% | -18,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1166,70 | +%0,67 | |
| Bharti Airtel Limited | 1806,50 | +%1,56 | |
| HDFC Bank Limited | 714,00 | +%1,29 | |
| ICICI Bank Limited | 1360,20 | +%1,51 | |
| State Bank of India | 957,00 | +%1,70 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2269,30 | +%6,79 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,75 | +%2,66 |