RESPONINDResponsive Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $439,82 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹18,56 Mr | ₹17,40 Mr | ₹15,48 Mr | ₹13,36 Mr | ₹13,80 Mr | ₹12,71 Mr | ₹13,46 Mr | ₹12,53 Mr | ₹13,89 Mr | ₹15,35 Mr | ₹17,14 Mr | ₹16,56 Mr | ₹18,44 Mr | ₹15,33 Mr | ₹14,56 Mr | ₹9,14 Mr | ₹7,88 Mr | ₹4,58 Mr | ₹3,28 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹99,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹15,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,95 Mr | ₹2,56 Mr | ₹2,15 Mr | ₹2,60 Mr | ₹2,36 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,26 Mr | ₹2,70 Mr | ₹3,82 Mr | ₹4,20 Mr | ₹5,56 Mr | ₹7,99 Mr | ₹7,53 Mr | ₹7,64 Mr | ₹3,50 Mr | ₹3,82 Mr | ₹1,27 Mr | ₹730,39 Mn |
| Net Borç† | ₹1,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹13,94 Mr | ₹14,18 Mr | ₹10,87 Mr | ₹9,74 Mr | ₹11,03 Mr | ₹7,56 Mr | ₹5,33 Mr | ₹7,75 Mr | ₹12,47 Mr | ₹19,81 Mr | ₹22,20 Mr | ₹20,34 Mr | ₹24,98 Mr | ₹21,77 Mr | ₹16,82 Mr | ₹11,79 Mr | ₹8,39 Mr | ₹6,50 Mr | ₹4,07 Mr |
| Brüt Kâr | ₹2,22 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,31 Mr | ₹1,32 Mr | ₹853,15 Mn | ₹1,09 Mr | ₹562,94 Mn | ₹678,48 Mn | ₹666,99 Mn | ₹556,26 Mn | ₹477,02 Mn | ₹496,26 Mn | ₹1,33 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,10 Mr | ₹995,33 Mn | ₹816,19 Mn |
| FAVÖK | ₹2,42 Mr | ₹2,96 Mr | ₹2,44 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,40 Mr | ₹994,88 Mn | ₹1,17 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,38 Mr | ₹2,07 Mr | ₹1,74 Mr | ₹2,41 Mr | ₹2,42 Mr | ₹2,24 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,00 Mr | ₹831,52 Mn |
| Net Kâr | ₹1,48 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,61 Mr | ₹243,92 Mn | ₹710.000 | ₹403,28 Mn | ₹241,83 Mn | ₹287,04 Mn | ₹107,66 Mn | ₹106,77 Mn | ₹182,29 Mn | ₹492,91 Mn | ₹725,84 Mn | ₹810,40 Mn | ₹1,04 Mr | ₹914,11 Mn | ₹625,67 Mn | ₹481,85 Mn | ₹396,61 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,57 | 7,46 | 6,05 | 0,91 | 0,00 | 1,54 | 0,92 | 1,09 | 0,41 | 0,41 | 0,69 | 1,88 | 2,77 | 3,09 | 3,96 | 3,48 | 2,38 | 2,30 | 1,89 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹2,10 Mn | ₹17,67 Mn | ₹132,61 Mn | -₹274,47 Mn | -₹514,40 Mn | -₹2,73 Mr | -₹380,27 Mn | ₹198,49 Mn | ₹700,43 Mn | ₹767,55 Mn | ₹1,27 Mr | ₹1,20 Mr | -₹914,29 Mn | ₹16,98 Mn | -₹2,64 Mr | -₹517,76 Mn | -₹2,98 Mr | -₹181,34 Mn | ₹333,07 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹170,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,5% | 14,7% | 13,9% | 19,4% | 17,1% | 15,6% | 12,4% | 10,0% | 19,4% | 24,9% | 24,5% | 33,6% | 43,3% | 49,1% | 52,5% | 38,3% | 48,5% | 27,8% | 22,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,75 | 0,82 | 0,70 | 0,73 | 0,80 | 0,59 | 0,40 | 0,62 | 0,90 | 1,29 | 1,29 | 1,23 | 1,35 | 1,42 | 1,16 | 1,29 | 1,07 | 1,42 | 1,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,89 | 0,91 | 0,70 | 0,62 | 0,71 | 0,48 | 0,34 | 0,50 | 0,80 | 1,27 | 1,42 | 1,30 | 1,60 | 1,40 | 1,08 | 0,76 | 0,54 | 0,42 | 0,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,9% | 20,3% | 21,3% | 13,5% | 7,7% | 14,5% | 10,6% | 8,8% | 5,3% | 2,8% | 2,1% | 2,4% | 5,3% | 7,3% | 10,5% | 13,0% | 13,1% | 15,3% | 20,0% |
| FAVÖK Marjı | 17,4% | 20,9% | 22,5% | 11,5% | 10,8% | 18,5% | 18,7% | 15,1% | 9,0% | 7,0% | 9,3% | 8,6% | 9,7% | 11,1% | 13,3% | 15,5% | 15,4% | 15,4% | 20,4% |
| Net Kâr Marjı | 10,6% | 14,0% | 14,8% | 2,5% | 0,0% | 5,3% | 4,5% | 3,7% | 0,9% | 0,5% | 0,8% | 2,4% | 2,9% | 3,7% | 6,2% | 7,8% | 7,5% | 7,4% | 9,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,0% | 0,1% | 1,2% | -2,8% | -4,7% | -36,1% | -7,1% | 2,6% | 5,6% | 3,9% | 5,7% | 5,9% | -3,7% | 0,1% | -15,7% | -4,4% | -35,5% | -2,8% | 8,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |