RNBDENIMSR&B Denims Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $24,97 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,56 Mr | ₹3,17 Mr | ₹2,82 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,11 Mr | ₹763,27 Mn | ₹789,77 Mn | ₹689,37 Mn | ₹742,32 Mn | ₹436,98 Mn | ₹313,88 Mn | ₹49,56 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹24,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹739,94 Mn | ₹942,34 Mn | ₹680,57 Mn | ₹516,75 Mn | ₹861,30 Mn | ₹680,45 Mn | ₹699,16 Mn | ₹707,62 Mn | ₹431,36 Mn | ₹334,23 Mn | ₹380,35 Mn | ₹300,34 Mn | ₹424,03 Mn | ₹206,84 Mn | ₹178,09 Mn | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹433,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,66 Mr | ₹3,67 Mr | ₹3,49 Mr | ₹2,63 Mr | ₹2,92 Mr | ₹1,82 Mr | ₹2,56 Mr | ₹2,44 Mr | ₹2,17 Mr | ₹2,08 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,05 Mr | ₹593,36 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Brüt Kâr | ₹363,09 Mn | ₹412,00 Mn | ₹418,81 Mn | ₹296,61 Mn | ₹439,36 Mn | ₹237,31 Mn | ₹177,62 Mn | ₹194,26 Mn | ₹104,82 Mn | ₹93,78 Mn | ₹46,80 Mn | ₹42,29 Mn | ₹19,66 Mn | ₹39,73 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 |
| FAVÖK | ₹404,25 Mn | ₹455,27 Mn | ₹495,15 Mn | ₹345,61 Mn | ₹424,30 Mn | ₹253,79 Mn | ₹197,50 Mn | ₹227,88 Mn | ₹148,45 Mn | ₹152,04 Mn | ₹114,99 Mn | ₹115,08 Mn | ₹58,41 Mn | ₹57,60 Mn | — | — |
| Net Kâr | ₹169,57 Mn | ₹274,74 Mn | ₹186,87 Mn | ₹148,98 Mn | ₹211,04 Mn | ₹82,86 Mn | ₹33,05 Mn | ₹38,81 Mn | ₹58,43 Mn | -₹4,53 Mn | ₹13,93 Mn | ₹3,69 Mn | ₹1,73 Mn | ₹83.000 | -₹345.000 | -₹385.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,63 | 1,02 | 0,88 | 0,71 | 1,01 | 0,39 | 0,16 | 0,18 | 0,28 | -0,02 | 0,07 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | -0,00 | -0,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹196,85 Mn | ₹128,40 Mn | ₹165,06 Mn | ₹249,17 Mn | -₹235,62 Mn | -₹36,55 Mn | -₹25,15 Mn | ₹50,94 Mn | -₹97,12 Mn | ₹42,21 Mn | -₹2,49 Mn | ₹109,92 Mn | -₹258,95 Mn | ₹94,39 Mn | -₹255,85 Mn | -₹927.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹276,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,8% | 29,7% | 24,1% | 33,6% | 46,9% | 49,6% | 48,2% | 52,8% | 38,8% | 43,8% | 48,2% | 43,6% | 57,1% | 47,3% | 56,7% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,31 | 1,16 | 1,24 | 1,71 | 1,59 | 1,33 | 1,77 | 1,82 | 1,95 | 2,72 | 2,01 | 2,24 | 1,42 | 1,36 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,85 | 1,45 | 1,38 | 1,04 | 1,16 | 0,72 | 1,02 | 0,97 | 0,86 | 0,82 | 0,63 | 0,61 | 0,42 | 0,24 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,8% | 11,2% | 12,0% | 11,3% | 15,0% | 13,0% | 6,9% | 7,9% | 4,8% | 4,5% | 2,9% | 2,7% | 1,9% | 6,7% | — | — |
| FAVÖK Marjı | 8,7% | 12,4% | 14,2% | 13,2% | 14,5% | 13,9% | 7,7% | 9,3% | 6,8% | 7,3% | 7,2% | 7,5% | 5,5% | 9,7% | — | — |
| Net Kâr Marjı | 3,6% | 7,5% | 5,4% | 5,7% | 7,2% | 4,5% | 1,3% | 1,6% | 2,7% | -0,2% | 0,9% | 0,2% | 0,2% | 0,0% | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,2% | 3,5% | 4,7% | 9,5% | -8,1% | -2,0% | -1,0% | 2,1% | -4,5% | 2,0% | -0,2% | 7,1% | -24,6% | 15,9% | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |