ROMLRaj Oil Mills Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,72 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹425,59 Mn | ₹414,08 Mn | ₹451,02 Mn | ₹435,12 Mn | ₹355,69 Mn | ₹324,84 Mn | ₹291,88 Mn | ₹297,31 Mn | ₹945,03 Mn | ₹1,37 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,72 Mr | ₹4,50 Mr | ₹4,44 Mr | ₹4,78 Mr | ₹3,55 Mr | ₹1,62 Mr | ₹936,47 Mn | ₹466,62 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹404,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹21,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹264,33 Mn | ₹316,01 Mn | ₹311,73 Mn | ₹297,15 Mn | ₹282,14 Mn | ₹294,30 Mn | ₹337,45 Mn | ₹373,57 Mn | ₹1,20 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,02 Mr | ₹586,52 Mn | ₹222,46 Mn | ₹211,05 Mn | ₹79,00 Mn |
| Net Borç† | ₹259,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,51 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,03 Mr | ₹828,39 Mn | ₹713,90 Mn | ₹597,15 Mn | ₹588,40 Mn | ₹724,69 Mn | ₹626,31 Mn | ₹677,31 Mn | ₹1,27 Mr | ₹3,41 Mr | ₹4,69 Mr | ₹3,70 Mr | ₹3,18 Mr | ₹2,39 Mr | ₹1,22 Mr |
| Brüt Kâr | ₹132,45 Mn | ₹97,02 Mn | ₹72,99 Mn | ₹97,01 Mn | ₹73,07 Mn | ₹85,10 Mn | ₹77,61 Mn | ₹87,39 Mn | ₹48,79 Mn | -₹8,20 Mn | ₹1,54 Mn | -₹2,29 Mn | ₹11,49 Mn | ₹107,06 Mn | ₹245,49 Mn | ₹366,67 Mn | ₹642,69 Mn | ₹630,37 Mn | ₹405,85 Mn | ₹203,36 Mn |
| FAVÖK | ₹69,32 Mn | ₹56,26 Mn | ₹16,94 Mn | ₹37,15 Mn | ₹41,44 Mn | ₹58,19 Mn | ₹21,58 Mn | -₹561,33 Mn | ₹36,06 Mn | -₹33,22 Mn | -₹11,30 Mn | -₹12,37 Mn | -₹188,23 Mn | -₹83,66 Mn | ₹77,50 Mn | ₹223,71 Mn | ₹515,75 Mn | ₹520,64 Mn | ₹318,44 Mn | ₹128,35 Mn |
| Net Kâr | ₹46,68 Mn | ₹26,97 Mn | ₹17,08 Mn | ₹24,25 Mn | ₹25,99 Mn | ₹40,71 Mn | ₹14,84 Mn | -₹332,07 Mn | -₹354,29 Mn | -₹160,18 Mn | -₹60,27 Mn | -₹85,01 Mn | -₹2,90 Mr | -₹207,24 Mn | -₹118,14 Mn | ₹203,22 Mn | ₹287,16 Mn | ₹296,19 Mn | ₹181,52 Mn | ₹67,91 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,11 | 1,80 | 1,14 | 1,62 | 1,27 | 1,99 | 0,72 | -10,86 | -69,18 | -31,28 | -11,78 | -16,68 | -598,64 | -42,73 | -48,00 | 82,53 | 133,31 | 120,43 | 153,21 | 58,39 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹47,59 Mn | -₹8,18 Mn | -₹14,81 Mn | -₹1,66 Mn | -₹17,98 Mn | ₹35,97 Mn | -₹25,79 Mn | -₹113,37 Mn | ₹6,73 Mn | — | ₹1,67 Mn | ₹8,52 Mn | -₹13,11 Mn | -₹481,26 Mn | -₹316,30 Mn | -₹735,90 Mn | -₹1,05 Mr | -₹295,94 Mn | -₹199,38 Mn | ₹3,26 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹6,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 62,1% | 76,3% | 69,1% | 68,3% | 79,3% | 90,6% | 115,6% | 125,7% | 127,1% | 87,8% | 78,0% | 75,7% | 75,3% | 28,5% | 29,3% | 21,4% | 16,5% | 13,7% | 22,5% | 16,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 3,56 | 2,76 | 2,77 | 3,23 | 3,33 | 3,19 | 2,84 | 2,40 | 0,63 | 0,43 | 0,44 | 0,37 | 0,39 | 0,28 | 0,77 | 0,98 | 1,04 | 1,96 | 2,55 | 2,63 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 70,29 | 53,15 | 57,92 | 65,18 | 55,05 | 48,06 | 38,47 | 33,15 | 27,73 | 27,32 | 33,65 | 29,08 | 31,45 | 59,16 | 158,49 | 218,02 | 171,62 | 147,56 | 111,03 | 56,88 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,8% | 8,5% | 5,9% | 6,9% | 6,2% | 8,2% | 9,4% | 12,2% | 8,2% | -1,4% | 0,2% | -0,4% | 1,7% | 8,4% | 7,2% | 7,8% | 17,4% | 19,8% | 17,0% | 16,6% |
| FAVÖK Marjı | 4,6% | 4,9% | 1,4% | 2,6% | 3,5% | 5,6% | 2,6% | -78,6% | 6,0% | -5,6% | -1,6% | -2,0% | -27,8% | -6,6% | 2,3% | 4,8% | 14,0% | 16,4% | 13,3% | 10,5% |
| Net Kâr Marjı | 3,1% | 2,4% | 1,4% | 1,7% | 2,2% | 3,9% | 1,8% | -46,5% | -59,3% | -27,2% | -8,3% | -13,6% | -428,9% | -16,3% | -3,5% | 4,3% | 7,8% | 9,3% | 7,6% | 5,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,1% | -0,7% | -1,2% | -0,1% | -1,5% | 3,5% | -3,1% | -15,9% | 1,1% | — | 0,2% | 1,4% | -1,9% | -37,8% | -9,3% | -15,7% | -28,4% | -9,3% | -8,3% | 0,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |