RPPINFRARPP Infra Projects Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $27,53 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹10,35 Mr | ₹9,53 Mr | ₹8,33 Mr | ₹7,80 Mr | ₹7,62 Mr | ₹6,34 Mr | ₹5,89 Mr | ₹6,05 Mr | ₹5,27 Mr | ₹4,84 Mr | ₹3,92 Mr | ₹4,18 Mr | ₹3,06 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,96 Mr | ₹1,97 Mr | ₹823,25 Mn | ₹514,18 Mn | ₹484,35 Mn | ₹355,69 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹307,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹5,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹5,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,05 Mr | ₹440,20 Mn | ₹409,90 Mn | ₹794,30 Mn | ₹938,50 Mn | ₹1,13 Mr | ₹969,90 Mn | ₹1,29 Mr | ₹1,45 Mr | ₹976,00 Mn | ₹809,00 Mn | ₹1,10 Mr | ₹971,90 Mn | ₹1,00 Mr | ₹921,62 Mn | ₹419,18 Mn | ₹283,11 Mn | ₹160,96 Mn | ₹197,47 Mn | ₹137,99 Mn |
| Net Borç† | ₹746,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹14,95 Mr | ₹14,39 Mr | ₹13,53 Mr | ₹10,40 Mr | ₹8,02 Mr | ₹5,13 Mr | ₹6,00 Mr | ₹5,81 Mr | ₹4,99 Mr | ₹3,66 Mr | ₹3,15 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,38 Mr | ₹2,60 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,14 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,00 Mr | ₹707,57 Mn | ₹439,34 Mn |
| Brüt Kâr | ₹731,00 Mn | ₹1,55 Mr | ₹1,39 Mr | ₹907,90 Mn | ₹523,50 Mn | ₹486,50 Mn | ₹606,60 Mn | ₹713,90 Mn | ₹745,90 Mn | ₹557,90 Mn | ₹499,40 Mn | ₹309,30 Mn | ₹302,10 Mn | ₹349,50 Mn | ₹318,79 Mn | ₹367,09 Mn | ₹243,65 Mn | ₹83,27 Mn | ₹23,68 Mn | ₹24,09 Mn |
| FAVÖK | ₹269,30 Mn | ₹940,90 Mn | ₹594,30 Mn | ₹409,20 Mn | ₹228,20 Mn | ₹366,70 Mn | ₹566,40 Mn | ₹631,70 Mn | ₹666,00 Mn | ₹494,50 Mn | ₹478,70 Mn | ₹345,60 Mn | ₹346,60 Mn | ₹412,40 Mn | ₹348,25 Mn | ₹310,97 Mn | ₹147,56 Mn | ₹104,91 Mn | ₹44,47 Mn | ₹39,46 Mn |
| Net Kâr | ₹74,50 Mn | ₹652,90 Mn | ₹572,00 Mn | ₹289,80 Mn | ₹53,60 Mn | ₹155,00 Mn | ₹181,60 Mn | ₹234,10 Mn | ₹116,20 Mn | ₹227,90 Mn | ₹191,90 Mn | ₹165,80 Mn | ₹136,00 Mn | ₹113,60 Mn | ₹225,92 Mn | ₹186,64 Mn | ₹82,64 Mn | ₹33,32 Mn | ₹39,33 Mn | ₹17,70 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,50 | 14,18 | 14,05 | 8,94 | 1,69 | 4,94 | 6,06 | 7,81 | 3,88 | 7,60 | 6,40 | 5,54 | 4,54 | 3,79 | 7,54 | 7,62 | 3,95 | 1,46 | 1,86 | 2,27 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹714,20 Mn | -₹540,60 Mn | ₹272,40 Mn | ₹76,90 Mn | ₹11,30 Mn | ₹226,60 Mn | ₹357,60 Mn | -₹845,40 Mn | ₹529,10 Mn | ₹125,90 Mn | ₹167,20 Mn | ₹22,90 Mn | ₹100.000 | -₹254,90 Mn | -₹564,68 Mn | -₹326,90 Mn | -₹114,06 Mn | ₹44,71 Mn | -₹72,39 Mn | -₹67,92 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹694,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,2% | 4,6% | 4,9% | 10,2% | 12,3% | 17,8% | 16,5% | 21,3% | 27,4% | 20,2% | 20,7% | 26,4% | 31,7% | 34,8% | 31,1% | 21,2% | 34,4% | 31,3% | 40,8% | 38,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,44 | 1,51 | 1,63 | 1,33 | 1,05 | 0,81 | 1,02 | 0,96 | 0,95 | 0,76 | 0,80 | 0,63 | 0,78 | 0,90 | 0,87 | 1,08 | 1,76 | 1,95 | 1,46 | 1,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,79 | 2,69 | 2,53 | 1,94 | 1,50 | 0,96 | 1,12 | 1,09 | 0,93 | 0,68 | 0,59 | 0,49 | 0,44 | 0,49 | 0,48 | 0,40 | 0,27 | 0,19 | 0,13 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,9% | 10,8% | 10,3% | 8,7% | 6,5% | 9,5% | 10,1% | 12,3% | 14,9% | 15,2% | 15,9% | 11,7% | 12,7% | 13,5% | 12,4% | 17,1% | 16,9% | 8,3% | 3,3% | 5,5% |
| FAVÖK Marjı | 1,8% | 6,5% | 4,4% | 3,9% | 2,8% | 7,1% | 9,4% | 10,9% | 13,3% | 13,5% | 15,2% | 13,1% | 14,6% | 15,9% | 13,5% | 14,5% | 10,2% | 10,5% | 6,3% | 9,0% |
| Net Kâr Marjı | 0,5% | 4,5% | 4,2% | 2,8% | 0,7% | 3,0% | 3,0% | 4,0% | 2,3% | 6,2% | 6,1% | 6,3% | 5,7% | 4,4% | 8,8% | 8,7% | 5,7% | 3,3% | 5,6% | 4,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,8% | -3,8% | 2,0% | 0,7% | 0,1% | 4,4% | 6,0% | -14,6% | 10,6% | 3,4% | 5,3% | 0,9% | 0,0% | -9,8% | -21,9% | -15,3% | -7,9% | 4,5% | -10,2% | -15,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |