RSYSTEMSR Systems International Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $296,40 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹21,02 Mr | ₹12,16 Mr | ₹13,15 Mr | ₹8,33 Mr | ₹6,96 Mr | ₹6,52 Mr | ₹4,93 Mr | ₹4,43 Mr | ₹3,92 Mr | ₹4,70 Mr | ₹4,47 Mr | ₹4,38 Mr | ₹3,87 Mr | ₹3,24 Mr | ₹3,31 Mr | ₹2,37 Mr | ₹2,43 Mr | ₹2,54 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,83 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹8,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹12,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,10 Mr | ₹728,82 Mn | ₹1,31 Mr | ₹771,24 Mn | ₹577,31 Mn | ₹718,33 Mn | ₹62,08 Mn | ₹19,97 Mn | ₹20,36 Mn | ₹24,32 Mn | ₹12,56 Mn | ₹9,29 Mn | ₹14,88 Mn | ₹6,95 Mn | ₹7,94 Mn | ₹9,24 Mn | ₹15,96 Mn | ₹33,69 Mn | ₹7,61 Mn | ₹26,31 Mn |
| Net Borç† | ₹956,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹19,58 Mr | ₹17,42 Mr | ₹16,85 Mr | ₹15,16 Mr | ₹11,56 Mr | ₹8,81 Mr | ₹8,09 Mr | ₹7,00 Mr | ₹5,93 Mr | ₹5,88 Mr | ₹6,05 Mr | ₹6,48 Mr | ₹5,96 Mr | ₹4,65 Mr | ₹4,09 Mr | ₹2,91 Mr | ₹3,28 Mr | ₹3,59 Mr | ₹2,47 Mr | ₹2,04 Mr |
| Brüt Kâr | ₹5,37 Mr | ₹4,18 Mr | ₹4,40 Mr | ₹4,12 Mr | ₹3,07 Mr | ₹2,17 Mr | ₹2,10 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,92 Mr | ₹2,24 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,23 Mr | ₹736,48 Mn | ₹1,01 Mr | — | ₹2,40 Mr | — |
| FAVÖK | ₹3,10 Mr | ₹2,61 Mr | ₹2,55 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,17 Mr | ₹736,53 Mn | ₹576,42 Mn | ₹332,81 Mn | ₹712,97 Mn | ₹725,03 Mn | ₹911,00 Mn | ₹796,18 Mn | ₹328,21 Mn | ₹340,03 Mn | ₹229,52 Mn | ₹616,65 Mn | ₹470,24 Mn | ₹235,63 Mn | ₹195,17 Mn |
| Net Kâr | ₹1,86 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,41 Mr | ₹821,89 Mn | ₹581,24 Mn | ₹510,45 Mn | ₹225,34 Mn | ₹536,88 Mn | ₹978,30 Mn | ₹781,34 Mn | ₹526,99 Mn | ₹183,62 Mn | ₹165,13 Mn | ₹167,76 Mn | ₹77,20 Mn | ₹279,66 Mn | ₹189,71 Mn | ₹78,24 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 15,01 | 10,59 | 11,84 | 11,81 | 11,85 | 6,87 | 4,82 | 4,14 | 1,83 | 4,24 | 7,70 | 6,14 | 4,18 | 1,48 | 1,33 | 1,35 | 0,60 | 2,04 | 1,38 | 0,62 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,77 Mr | ₹2,28 Mr | ₹1,96 Mr | ₹658,82 Mn | ₹659,23 Mn | ₹1,10 Mr | ₹517,12 Mn | ₹214,50 Mn | ₹339,25 Mn | ₹351,33 Mn | ₹327,41 Mn | ₹666,41 Mn | ₹356,53 Mn | ₹303,09 Mn | ₹326,70 Mn | ₹130,79 Mn | ₹365,22 Mn | ₹214,84 Mn | ₹56,84 Mn | -₹52,10 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹440,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,5% | 6,0% | 10,0% | 9,3% | 8,3% | 11,0% | 1,3% | 0,5% | 0,5% | 0,5% | 0,3% | 0,2% | 0,4% | 0,2% | 0,2% | 0,4% | 0,7% | 1,3% | 0,4% | 1,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,93 | 1,43 | 1,28 | 1,82 | 1,66 | 1,35 | 1,64 | 1,58 | 1,51 | 1,25 | 1,35 | 1,48 | 1,54 | 1,44 | 1,24 | 1,22 | 1,35 | 1,42 | 1,25 | 1,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,60 | 1,42 | 1,38 | 1,24 | 0,94 | 0,72 | 0,66 | 0,57 | 0,48 | 0,48 | 0,49 | 0,53 | 0,49 | 0,38 | 0,33 | 0,24 | 0,27 | 0,29 | 0,20 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,4% | 24,0% | 26,1% | 27,2% | 26,5% | 24,6% | 25,9% | 25,9% | 22,2% | 29,0% | 31,8% | 34,5% | 33,8% | 26,8% | 30,1% | 25,3% | 30,9% | — | 97,2% | — |
| FAVÖK Marjı | 15,8% | 15,0% | 15,1% | 13,8% | 14,1% | 13,3% | 9,1% | 8,2% | 5,6% | 12,1% | 12,0% | 14,0% | 13,4% | 7,1% | 8,3% | 7,9% | 18,8% | 13,1% | 9,5% | 9,6% |
| Net Kâr Marjı | 9,5% | 7,5% | 8,3% | 9,2% | 12,2% | 9,3% | 7,2% | 7,3% | 3,8% | 9,1% | 16,2% | 12,0% | 8,8% | 3,9% | 4,0% | 5,8% | 2,4% | 7,8% | 7,7% | 3,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,1% | 13,1% | 11,6% | 4,3% | 5,7% | 12,5% | 6,4% | 3,1% | 5,7% | 6,0% | 5,4% | 10,3% | 6,0% | 6,5% | 8,0% | 4,5% | 11,2% | 6,0% | 2,3% | -2,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |