RUBFILARubfila International Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $37,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,79 Mr | ₹3,58 Mr | ₹3,30 Mr | ₹3,11 Mr | ₹2,94 Mr | ₹2,55 Mr | ₹2,12 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,06 Mr | ₹988,17 Mn | ₹952,33 Mn | ₹736,08 Mn | ₹650,39 Mn | ₹474,12 Mn | ₹369,29 Mn | ₹327,49 Mn | ₹323,73 Mn | ₹311,48 Mn | ₹345,61 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹99,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹690,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹10,13 Mn | ₹11,04 Mn | ₹11,83 Mn | ₹12,56 Mn | ₹5,47 Mn | ₹6,44 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹3,69 Mn | ₹478.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹243,26 Mn | ₹243,26 Mn | ₹224,46 Mn | ₹220,18 Mn | ₹243,51 Mn |
| Net Borç† | -₹320,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹6,00 Mr | ₹5,49 Mr | ₹4,70 Mr | ₹4,57 Mr | ₹4,77 Mr | ₹3,23 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,14 Mr | ₹2,15 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,24 Mr | ₹993,69 Mn | ₹956,21 Mn | ₹782,74 Mn | ₹515,71 Mn | ₹373,22 Mn | ₹246,03 Mn | ₹316,23 Mn |
| Brüt Kâr | ₹633,50 Mn | ₹611,27 Mn | ₹539,40 Mn | ₹601,75 Mn | ₹843,94 Mn | ₹654,47 Mn | ₹345,45 Mn | ₹266,51 Mn | ₹347,96 Mn | ₹213,03 Mn | ₹163,07 Mn | ₹253,03 Mn | ₹152,61 Mn | ₹150,52 Mn | ₹107,86 Mn | ₹61,51 Mn | ₹28,74 Mn | ₹8,22 Mn | -₹18,41 Mn | -₹15,79 Mn |
| FAVÖK | ₹404,17 Mn | ₹454,62 Mn | ₹381,37 Mn | ₹395,63 Mn | ₹674,80 Mn | ₹512,05 Mn | ₹253,32 Mn | ₹259,49 Mn | ₹323,21 Mn | ₹190,09 Mn | ₹146,45 Mn | ₹208,24 Mn | ₹146,30 Mn | ₹142,54 Mn | ₹110,22 Mn | ₹39,91 Mn | ₹39,84 Mn | -₹6,78 Mn | ₹11,02 Mn | ₹10,76 Mn |
| Net Kâr | ₹266,12 Mn | ₹294,39 Mn | ₹253,99 Mn | ₹259,53 Mn | ₹446,43 Mn | ₹334,27 Mn | ₹168,74 Mn | ₹177,01 Mn | ₹210,75 Mn | ₹125,23 Mn | ₹80,28 Mn | ₹135,89 Mn | ₹92,89 Mn | ₹133,00 Mn | ₹327,71 Mn | ₹21,48 Mn | ₹225,93 Mn | -₹94,35 Mn | -₹153,39 Mn | -₹46,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,90 | 5,42 | 4,68 | 4,78 | 8,23 | 6,46 | 3,50 | 3,81 | 4,46 | 2,90 | 1,86 | 3,14 | 2,15 | 3,08 | 9,88 | 0,85 | 8,91 | -3,73 | -6,05 | -1,83 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹30,96 Mn | ₹224,65 Mn | ₹269,71 Mn | ₹24,18 Mn | ₹90,43 Mn | -₹31,52 Mn | ₹87,39 Mn | ₹141,51 Mn | -₹81,15 Mn | ₹4,62 Mn | ₹48,03 Mn | ₹29,70 Mn | ₹55,15 Mn | -₹11,76 Mn | ₹159,10 Mn | -₹1,00 Mn | ₹223,21 Mn | -₹61,28 Mn | -₹142,11 Mn | -₹27,18 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹189,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,3% | 0,3% | 0,4% | 0,4% | 0,2% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 65,9% | 74,3% | 69,3% | 70,7% | 70,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,58 | 1,53 | 1,42 | 1,47 | 1,62 | 1,26 | 1,22 | 1,36 | 1,51 | 1,67 | 1,66 | 1,68 | 1,69 | 1,53 | 2,02 | 2,12 | 1,57 | 1,15 | 0,79 | 0,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,93 | 1,77 | 1,51 | 1,47 | 1,54 | 1,04 | 0,83 | 0,69 | 0,69 | 0,57 | 0,53 | 0,52 | 0,40 | 0,32 | 0,31 | 0,25 | 0,17 | 0,12 | 0,08 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,6% | 11,1% | 11,5% | 13,2% | 17,7% | 20,3% | 13,4% | 12,5% | 16,2% | 12,1% | 9,9% | 15,8% | 12,3% | 15,1% | 11,3% | 7,9% | 5,6% | 2,2% | -7,5% | -5,0% |
| FAVÖK Marjı | 6,7% | 8,3% | 8,1% | 8,7% | 14,2% | 15,9% | 9,8% | 12,1% | 15,1% | 10,8% | 8,9% | 13,0% | 11,8% | 14,3% | 11,5% | 5,1% | 7,7% | -1,8% | 4,5% | 3,4% |
| Net Kâr Marjı | 4,4% | 5,4% | 5,4% | 5,7% | 9,4% | 10,4% | 6,5% | 8,3% | 9,8% | 7,1% | 4,9% | 8,5% | 7,5% | 13,4% | 34,3% | 2,7% | 43,8% | -25,3% | -62,3% | -14,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,5% | 4,1% | 5,7% | 0,5% | 1,9% | -1,0% | 3,4% | 6,6% | -3,8% | 0,3% | 2,9% | 1,9% | 4,4% | -1,2% | 16,6% | -0,1% | 43,3% | -16,4% | -57,8% | -8,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |