SAILSteel Authority of India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,68 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,38 T | ₹1,38 T | ₹1,43 T | ₹1,33 T | ₹1,22 T | ₹1,23 T | ₹1,38 T | ₹1,28 T | ₹1,24 T | ₹1,15 T | ₹1,02 T | ₹1,01 T | ₹940,25 Mr | ₹865,20 Mr | ₹784,96 Mr | ₹781,10 Mr | ₹704,88 Mr | ₹557,30 Mr | ₹422,86 Mr | ₹347,47 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹6,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹777,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹603,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹319,28 Mr | ₹369,34 Mr | ₹363,23 Mr | ₹307,73 Mr | ₹172,84 Mr | ₹376,77 Mr | ₹541,27 Mr | ₹451,70 Mr | ₹454,09 Mr | ₹413,96 Mr | ₹351,41 Mr | ₹305,73 Mr | ₹260,88 Mr | ₹225,40 Mr | ₹173,59 Mr | ₹204,69 Mr | ₹168,17 Mr | ₹78,06 Mr | ₹29,82 Mr | ₹37,52 Mr |
| Net Borç† | ₹311,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,11 T | ₹1,02 T | ₹1,05 T | ₹1,04 T | ₹1,03 T | ₹689,83 Mr | ₹615,41 Mr | ₹668,71 Mr | ₹575,60 Mr | ₹445,02 Mr | ₹390,98 Mr | ₹453,73 Mr | ₹464,91 Mr | ₹443,72 Mr | ₹459,01 Mr | ₹427,42 Mr | ₹405,02 Mr | ₹431,60 Mr | ₹394,32 Mr | ₹337,84 Mr |
| Brüt Kâr | ₹213,11 Mr | ₹175,58 Mr | ₹180,63 Mr | ₹150,30 Mr | ₹301,17 Mr | ₹157,31 Mr | ₹129,56 Mr | ₹137,07 Mr | ₹75,19 Mr | ₹17,15 Mr | -₹6,80 Mr | ₹65,29 Mr | ₹56,35 Mr | ₹56,27 Mr | ₹61,96 Mr | ₹83,49 Mr | ₹106,18 Mr | ₹85,44 Mr | ₹102,49 Mr | ₹84,52 Mr |
| FAVÖK | ₹128,65 Mr | ₹112,06 Mr | ₹117,66 Mr | ₹91,82 Mr | ₹216,24 Mr | ₹128,56 Mr | ₹104,15 Mr | ₹98,07 Mr | ₹47,52 Mr | ₹1,46 Mr | -₹26,55 Mr | ₹45,64 Mr | ₹38,82 Mr | ₹44,81 Mr | ₹57,88 Mr | ₹72,82 Mr | ₹94,53 Mr | ₹84,57 Mr | ₹107,64 Mr | ₹91,62 Mr |
| Net Kâr | ₹33,73 Mr | ₹23,72 Mr | ₹30,67 Mr | ₹21,77 Mr | ₹122,43 Mr | ₹41,48 Mr | ₹21,21 Mr | ₹23,49 Mr | -₹2,81 Mr | -₹27,56 Mr | -₹41,77 Mr | ₹21,58 Mr | ₹26,51 Mr | ₹23,29 Mr | ₹35,93 Mr | ₹50,17 Mr | ₹68,46 Mr | ₹62,53 Mr | ₹75,97 Mr | ₹62,64 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 8,17 | 5,74 | 7,42 | 5,27 | 29,64 | 10,04 | 5,13 | 5,69 | -0,68 | -6,67 | -10,11 | 5,22 | 6,42 | 5,64 | 8,70 | 12,15 | 16,57 | 15,14 | 18,39 | 15,16 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹2,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹90,53 Mr | ₹14,78 Mr | -₹37,55 Mr | -₹110,85 Mr | ₹255,95 Mr | ₹170,64 Mr | -₹88,79 Mr | ₹536,10 Mn | -₹34,24 Mr | -₹58,21 Mr | -₹49,09 Mr | -₹41,96 Mr | -₹30,98 Mr | -₹63,87 Mr | -₹67,58 Mr | -₹72,38 Mr | -₹33,85 Mr | ₹11,62 Mr | ₹64,39 Mr | ₹44,70 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹87,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,1% | 26,7% | 25,4% | 23,2% | 14,1% | 30,5% | 39,1% | 35,3% | 36,5% | 35,9% | 34,5% | 30,2% | 27,7% | 26,1% | 22,1% | 26,2% | 23,9% | 14,0% | 7,1% | 10,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,80 | 0,74 | 0,74 | 0,79 | 0,85 | 0,56 | 0,44 | 0,52 | 0,46 | 0,39 | 0,38 | 0,45 | 0,49 | 0,51 | 0,58 | 0,55 | 0,57 | 0,77 | 0,93 | 0,97 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,84 | 1,70 | 1,75 | 1,73 | 1,71 | 1,14 | 1,02 | 1,11 | 0,95 | 0,74 | 0,65 | 0,75 | 0,77 | 0,74 | 0,76 | 0,71 | 0,67 | 0,72 | 0,65 | 0,56 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,2% | 17,1% | 17,1% | 14,4% | 29,1% | 22,8% | 21,1% | 20,5% | 13,1% | 3,9% | -1,7% | 14,4% | 12,1% | 12,7% | 13,5% | 19,5% | 26,2% | 19,8% | 26,0% | 25,0% |
| FAVÖK Marjı | 11,6% | 10,9% | 11,2% | 8,8% | 20,9% | 18,6% | 16,9% | 14,7% | 8,3% | 0,3% | -6,8% | 10,1% | 8,4% | 10,1% | 12,6% | 17,0% | 23,3% | 19,6% | 27,3% | 27,1% |
| Net Kâr Marjı | 3,0% | 2,3% | 2,9% | 2,1% | 11,8% | 6,0% | 3,4% | 3,5% | -0,5% | -6,2% | -10,7% | 4,8% | 5,7% | 5,2% | 7,8% | 11,7% | 16,9% | 14,5% | 19,3% | 18,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,2% | 1,4% | -3,6% | -10,6% | 24,8% | 24,7% | -14,4% | 0,1% | -5,9% | -13,1% | -12,6% | -9,2% | -6,7% | -14,4% | -14,7% | -16,9% | -8,4% | 2,7% | 16,3% | 13,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1166,70 | +%0,67 | |
| Bharti Airtel Limited | 1806,50 | +%1,56 | |
| HDFC Bank Limited | 714,00 | +%1,29 | |
| ICICI Bank Limited | 1360,20 | +%1,51 | |
| State Bank of India | 957,00 | +%1,70 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2269,30 | +%6,79 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,75 | +%2,66 |