SAMBHAAVSambhaav Media Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $11,63 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹995,25 Mn | ₹1,04 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,01 Mr | ₹980,07 Mn | ₹773,95 Mn | ₹740,25 Mn | ₹813,76 Mn | ₹809,74 Mn | ₹742,45 Mn | ₹835,86 Mn | ₹796,00 Mn | ₹719,74 Mn | ₹756,46 Mn | ₹461,73 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹54,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹140,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹854,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹50,60 Mn | ₹110,45 Mn | ₹132,06 Mn | ₹189,17 Mn | ₹149,99 Mn | ₹207,12 Mn | ₹240,65 Mn | ₹176,48 Mn | ₹67,24 Mn | ₹190,44 Mn | ₹130,12 Mn | ₹169,87 Mn | ₹195,89 Mn | ₹216,86 Mn | ₹214,20 Mn | ₹299,62 Mn | ₹353,11 Mn | ₹302,14 Mn | ₹355,79 Mn | ₹196,53 Mn |
| Net Borç† | -₹4,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹431,01 Mn | ₹418,71 Mn | ₹399,57 Mn | ₹403,32 Mn | ₹339,74 Mn | ₹420,77 Mn | ₹483,28 Mn | ₹424,82 Mn | ₹403,51 Mn | ₹329,67 Mn | ₹306,19 Mn | ₹233,17 Mn | ₹359,98 Mn | ₹344,30 Mn | ₹328,40 Mn | ₹359,12 Mn | ₹330,18 Mn | ₹348,91 Mn | ₹336,17 Mn | ₹226,18 Mn |
| Brüt Kâr | ₹106,52 Mn | ₹104,67 Mn | ₹64,70 Mn | ₹61,30 Mn | ₹18,88 Mn | ₹54,50 Mn | ₹77,94 Mn | ₹102,17 Mn | ₹123,78 Mn | ₹94,08 Mn | ₹94,49 Mn | ₹108,94 Mn | ₹176,02 Mn | ₹191,51 Mn | ₹212,69 Mn | ₹230,92 Mn | ₹211,78 Mn | ₹208,00 Mn | ₹216,05 Mn | ₹133,35 Mn |
| FAVÖK | ₹55,20 Mn | ₹60,53 Mn | ₹67,31 Mn | ₹61,02 Mn | ₹11,77 Mn | ₹61,52 Mn | ₹78,10 Mn | ₹87,60 Mn | ₹89,71 Mn | ₹67,82 Mn | ₹48,37 Mn | ₹70,05 Mn | ₹110,83 Mn | ₹109,81 Mn | ₹104,58 Mn | ₹111,60 Mn | ₹91,36 Mn | ₹83,27 Mn | ₹95,83 Mn | ₹35,25 Mn |
| Net Kâr | ₹2,36 Mn | ₹4,03 Mn | ₹5,82 Mn | -₹26,02 Mn | ₹137.000 | -₹16,57 Mn | ₹5,22 Mn | ₹25,73 Mn | ₹40,60 Mn | ₹33,47 Mn | ₹55,53 Mn | ₹35,50 Mn | ₹25,22 Mn | ₹16,10 Mn | ₹7,50 Mn | ₹19,76 Mn | ₹21,08 Mn | -₹2,32 Mn | ₹12,15 Mn | ₹17,60 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,02 | 0,03 | -0,14 | 0,00 | -0,09 | 0,03 | 0,13 | 0,21 | 0,20 | 0,38 | 0,24 | 0,17 | 0,11 | 0,05 | 0,14 | 0,14 | -0,02 | 0,09 | 0,13 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹69,52 Mn | ₹176,65 Mn | ₹61,38 Mn | -₹37,66 Mn | ₹56,71 Mn | ₹25,61 Mn | -₹52,46 Mn | -₹115,08 Mn | ₹15,68 Mn | -₹168,45 Mn | ₹53,85 Mn | ₹26,84 Mn | ₹20,64 Mn | -₹7,32 Mn | ₹17,95 Mn | ₹34,70 Mn | -₹71,54 Mn | -₹60,60 Mn | -₹152,16 Mn | -₹79,23 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹4,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,1% | 10,6% | 12,4% | 16,7% | 13,7% | 18,1% | 20,2% | 15,8% | 6,7% | 19,4% | 16,8% | 22,9% | 24,1% | 26,8% | 28,9% | 35,8% | 44,4% | 42,0% | 47,0% | 42,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,43 | 0,40 | 0,38 | 0,36 | 0,31 | 0,37 | 0,40 | 0,38 | 0,40 | 0,34 | 0,40 | 0,31 | 0,44 | 0,43 | 0,44 | 0,43 | 0,41 | 0,48 | 0,44 | 0,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,50 | 0,49 | 0,47 | 0,47 | 0,40 | 0,49 | 0,57 | 0,50 | 0,47 | 0,39 | 0,36 | 0,27 | 0,42 | 0,40 | 0,38 | 0,42 | 0,39 | 0,41 | 0,39 | 0,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,7% | 25,0% | 16,2% | 15,2% | 5,6% | 13,0% | 16,1% | 24,0% | 30,7% | 28,5% | 30,9% | 46,7% | 48,9% | 55,6% | 64,8% | 64,3% | 64,1% | 59,6% | 64,3% | 59,0% |
| FAVÖK Marjı | 12,8% | 14,5% | 16,8% | 15,1% | 3,5% | 14,6% | 16,2% | 20,6% | 22,2% | 20,6% | 15,8% | 30,0% | 30,8% | 31,9% | 31,8% | 31,1% | 27,7% | 23,9% | 28,5% | 15,6% |
| Net Kâr Marjı | 0,5% | 1,0% | 1,5% | -6,5% | 0,0% | -3,9% | 1,1% | 6,1% | 10,1% | 10,2% | 18,1% | 15,2% | 7,0% | 4,7% | 2,3% | 5,5% | 6,4% | -0,7% | 3,6% | 7,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,1% | 42,2% | 15,4% | -9,3% | 16,7% | 6,1% | -10,9% | -27,1% | 3,9% | -51,1% | 17,6% | 11,5% | 5,7% | -2,1% | 5,5% | 9,7% | -21,7% | -17,4% | -45,3% | -35,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |