SANDUMASandur Manganese & Iron Ores Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $931,80 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹55,27 Mr | ₹56,48 Mr | ₹25,93 Mr | ₹25,32 Mr | ₹27,02 Mr | ₹17,24 Mr | ₹14,62 Mr | ₹8,62 Mr | ₹6,87 Mr | ₹5,96 Mr | ₹7,69 Mr | ₹7,70 Mr | ₹5,30 Mr | ₹4,87 Mr | ₹4,91 Mr | ₹5,23 Mr | ₹4,16 Mr | ₹4,04 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,42 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹560,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹22,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹32,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹9,99 Mr | ₹18,90 Mr | ₹1,33 Mr | ₹2,06 Mr | ₹3,10 Mr | ₹3,69 Mr | ₹4,10 Mr | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹122,50 Mn | ₹162,50 Mn | ₹185,07 Mn | — | ₹12,50 Mn |
| Net Borç† | ₹7,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹50,88 Mr | ₹31,30 Mr | ₹12,52 Mr | ₹21,26 Mr | ₹22,49 Mr | ₹7,47 Mr | ₹5,92 Mr | ₹7,02 Mr | ₹6,08 Mr | ₹4,22 Mr | ₹2,64 Mr | ₹3,47 Mr | ₹3,43 Mr | ₹2,18 Mr | ₹2,05 Mr | ₹3,63 Mr | ₹2,94 Mr | ₹4,35 Mr | ₹2,70 Mr | ₹1,23 Mr |
| Brüt Kâr | ₹13,68 Mr | ₹9,01 Mr | ₹4,51 Mr | ₹6,53 Mr | ₹11,88 Mr | ₹4,25 Mr | ₹3,46 Mr | ₹3,86 Mr | ₹3,00 Mr | ₹1,99 Mr | ₹447,26 Mn | ₹982,22 Mn | ₹959,06 Mn | ₹460,68 Mn | ₹583,36 Mn | ₹2,52 Mr | ₹1,30 Mr | ₹2,53 Mr | ₹928,24 Mn | -₹218,99 Mn |
| FAVÖK | ₹12,20 Mr | ₹8,06 Mr | ₹3,36 Mr | ₹4,31 Mr | ₹9,80 Mr | ₹2,83 Mr | ₹2,15 Mr | ₹2,51 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,01 Mr | ₹15,35 Mn | ₹407,06 Mn | ₹652,21 Mn | ₹511,37 Mn | ₹251,78 Mn | ₹1,40 Mr | ₹368,56 Mn | ₹2,29 Mr | ₹831,38 Mn | ₹177,02 Mn |
| Net Kâr | ₹6,57 Mr | ₹4,70 Mr | ₹2,39 Mr | ₹2,71 Mr | ₹6,75 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,10 Mr | ₹598,91 Mn | ₹73,88 Mn | ₹254,81 Mn | ₹368,15 Mn | ₹249,27 Mn | -₹77,33 Mn | ₹849,33 Mn | ₹236,32 Mn | ₹1,46 Mr | ₹578,09 Mn | -₹199,04 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 13,51 | 9,67 | 4,93 | 5,57 | 13,98 | 3,19 | 3,05 | 3,12 | 2,35 | 1,28 | 0,16 | 0,54 | 0,78 | 0,53 | -0,16 | 1,81 | 0,50 | 3,10 | 1,18 | -0,58 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹8,14 Mr | ₹6,83 Mr | ₹931,10 Mn | -₹404,87 Mn | ₹7,67 Mr | ₹2,73 Mr | -₹3,33 Mr | -₹856,01 Mn | ₹987,58 Mn | ₹651,27 Mn | -₹116,08 Mn | ₹225,17 Mn | ₹141,28 Mn | ₹274,03 Mn | -₹746,88 Mn | ₹82,28 Mn | -₹418,71 Mn | ₹924,51 Mn | -₹111,94 Mn | ₹381,61 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,1% | 33,5% | 5,1% | 8,1% | 11,5% | 21,4% | 28,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 2,3% | 3,9% | 4,6% | — | 0,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,92 | 0,55 | 0,48 | 0,84 | 0,83 | 0,43 | 0,40 | 0,81 | 0,89 | 0,71 | 0,34 | 0,45 | 0,65 | 0,45 | 0,42 | 0,69 | 0,71 | 1,08 | 1,82 | 0,87 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,56 | 0,96 | 0,38 | 0,65 | 0,69 | 0,23 | 0,18 | 0,21 | 0,19 | 0,13 | 0,08 | 0,11 | 0,10 | 0,07 | 0,06 | 0,11 | 0,09 | 0,13 | 0,08 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,9% | 28,8% | 36,0% | 30,7% | 52,8% | 56,9% | 58,5% | 54,9% | 49,3% | 47,1% | 17,0% | 28,3% | 28,0% | 21,1% | 28,4% | 69,6% | 44,2% | 58,1% | 34,4% | -17,9% |
| FAVÖK Marjı | 24,0% | 25,8% | 26,8% | 20,3% | 43,6% | 37,9% | 36,3% | 35,8% | 29,1% | 23,9% | 0,6% | 11,7% | 19,0% | 23,4% | 12,3% | 38,6% | 12,5% | 52,6% | 30,8% | 14,4% |
| Net Kâr Marjı | 12,9% | 15,0% | 19,1% | 12,7% | 30,0% | 20,6% | 24,9% | 20,9% | 18,2% | 14,2% | 2,8% | 7,3% | 10,7% | 11,4% | -3,8% | 23,4% | 8,0% | 33,5% | 21,4% | -16,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,0% | 21,8% | 7,4% | -1,9% | 34,1% | 36,5% | -56,4% | -12,2% | 16,2% | 15,4% | -4,4% | 6,5% | 4,1% | 12,6% | -36,4% | 2,3% | -14,2% | 21,3% | -4,2% | 31,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1174,60 | +%0,68 | |
| Bharti Airtel Limited | 1794,60 | -%0,66 | |
| HDFC Bank Limited | 710,70 | -%0,46 | |
| ICICI Bank Limited | 1338,60 | -%1,59 | |
| State Bank of India | 954,90 | -%0,22 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2304,90 | +%1,57 | |
| Bajaj Finance Limited | 957,00 | -%2,62 |