SANGHVIMOVSanghvi Movers Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $385,20 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹23,53 Mr | ₹17,72 Mr | ₹14,30 Mr | ₹11,28 Mr | ₹10,04 Mr | ₹10,13 Mr | ₹11,46 Mr | ₹13,20 Mr | ₹14,93 Mr | ₹15,51 Mr | ₹15,03 Mr | ₹11,11 Mr | ₹12,28 Mr | ₹13,82 Mr | ₹14,63 Mr | ₹13,03 Mr | ₹10,86 Mr | ₹10,29 Mr | ₹7,76 Mr | ₹5,58 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹473,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹10,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹13,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹6,74 Mr | ₹4,38 Mr | ₹2,92 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,97 Mr | ₹3,12 Mr | ₹4,45 Mr | ₹5,39 Mr | ₹5,38 Mr | ₹6,02 Mr | ₹3,34 Mr | ₹4,65 Mr | ₹5,92 Mr | ₹7,00 Mr | ₹6,39 Mr | ₹4,74 Mr | ₹4,99 Mr | ₹3,71 Mr | ₹2,75 Mr |
| Net Borç† | ₹3,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹10,70 Mr | ₹7,82 Mr | ₹6,19 Mr | ₹4,56 Mr | ₹3,35 Mr | ₹2,24 Mr | ₹3,22 Mr | ₹2,82 Mr | ₹2,26 Mr | ₹5,51 Mr | ₹5,30 Mr | ₹3,07 Mr | ₹2,43 Mr | ₹3,34 Mr | ₹4,50 Mr | ₹3,61 Mr | ₹3,32 Mr | ₹3,58 Mr | ₹2,54 Mr | ₹1,79 Mr |
| Brüt Kâr | ₹3,43 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,87 Mr | ₹1,70 Mr | ₹669,39 Mn | -₹55,35 Mn | ₹504,18 Mn | ₹79,43 Mn | -₹92,88 Mn | ₹2,50 Mr | ₹2,58 Mr | ₹897,26 Mn | ₹484,47 Mn | ₹1,40 Mr | ₹2,49 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,91 Mr | — | — | — |
| FAVÖK | ₹4,05 Mr | ₹3,35 Mr | ₹3,88 Mr | ₹2,73 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,05 Mr | ₹1,57 Mr | ₹892,92 Mn | ₹839,61 Mn | ₹3,68 Mr | ₹3,55 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,41 Mr | ₹2,33 Mr | ₹3,15 Mr | ₹2,56 Mr | ₹2,53 Mr | ₹2,74 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,30 Mr |
| Net Kâr | ₹1,84 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,12 Mr | ₹294,05 Mn | -₹224,23 Mn | -₹66,03 Mn | -₹580,63 Mn | -₹574,80 Mn | ₹1,09 Mr | ₹1,07 Mr | ₹80,59 Mn | -₹145,03 Mn | ₹409,27 Mn | ₹1,02 Mr | ₹863,10 Mn | ₹904,21 Mn | ₹1,01 Mr | ₹727,47 Mn | ₹471,82 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 21,29 | 18,08 | 21,71 | 12,94 | 3,40 | -2,59 | -0,76 | -6,71 | -6,64 | 12,61 | 12,36 | 0,93 | -1,68 | 4,73 | 11,76 | 9,97 | 10,45 | 11,67 | 8,88 | 6,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,49 Mr | -₹872,35 Mn | -₹308,94 Mn | ₹77,66 Mn | ₹555,95 Mn | ₹922,27 Mn | ₹1,21 Mr | ₹618,10 Mn | -₹282,65 Mn | ₹291,23 Mn | -₹2,92 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,32 Mr | -₹854,03 Mn | -₹1,71 Mr | ₹79,26 Mn | -₹1,11 Mr | -₹1,21 Mr | -₹1,06 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹4,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,6% | 24,7% | 20,4% | 16,2% | 16,6% | 19,4% | 27,2% | 33,7% | 36,1% | 34,7% | 40,1% | 30,1% | 37,9% | 42,8% | 47,8% | 49,1% | 43,7% | 48,5% | 47,8% | 49,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,45 | 0,44 | 0,43 | 0,40 | 0,33 | 0,22 | 0,28 | 0,21 | 0,15 | 0,36 | 0,35 | 0,28 | 0,20 | 0,24 | 0,31 | 0,28 | 0,31 | 0,35 | 0,33 | 0,32 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,82 | 0,60 | 0,47 | 0,35 | 0,26 | 0,17 | 0,25 | 0,21 | 0,17 | 0,42 | 0,40 | 0,23 | 0,19 | 0,26 | 0,34 | 0,28 | 0,25 | 0,27 | 0,19 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 32,0% | 34,3% | 46,4% | 37,4% | 20,0% | -2,5% | 15,6% | 2,8% | -4,1% | 45,3% | 48,6% | 29,2% | 19,9% | 42,0% | 55,3% | 51,6% | 57,6% | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 37,8% | 42,8% | 62,7% | 59,8% | 48,8% | 46,8% | 48,6% | 31,7% | 37,2% | 66,7% | 67,0% | 58,4% | 58,0% | 69,7% | 70,0% | 70,8% | 76,2% | 76,5% | 73,1% | 72,7% |
| Net Kâr Marjı | 17,2% | 20,0% | 30,4% | 24,6% | 8,8% | -10,0% | -2,0% | -20,6% | -25,4% | 19,8% | 20,2% | 2,6% | -6,0% | 12,2% | 22,6% | 23,9% | 27,3% | 28,3% | 28,6% | 26,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -13,9% | -11,2% | -5,0% | 1,7% | 16,6% | 41,2% | 37,5% | 22,0% | -12,5% | 5,3% | -55,1% | 37,5% | 62,0% | 39,3% | -19,0% | -47,3% | 2,4% | -31,1% | -47,5% | -59,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |