SANWARIASanwaria Consumer Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,30 Mr | ₹3,35 Mr | ₹3,40 Mr | ₹3,47 Mr | ₹3,53 Mr | ₹3,63 Mr | ₹3,72 Mr | ₹17,95 Mr | ₹17,32 Mr | ₹15,12 Mr | ₹14,78 Mr | ₹14,26 Mr | ₹13,40 Mr | ₹9,73 Mr | ₹8,14 Mr | ₹7,21 Mr | ₹5,21 Mr | ₹3,88 Mr | ₹3,90 Mr | ₹1,97 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹9,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -₹6,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹8,99 Mr | ₹8,99 Mr | ₹8,99 Mr | ₹8,99 Mr | ₹8,99 Mr | ₹8,98 Mr | ₹8,98 Mr | ₹9,78 Mr | ₹9,91 Mr | ₹9,93 Mr | ₹8,51 Mr | ₹7,92 Mr | ₹9,77 Mr | ₹4,05 Mr | ₹3,76 Mr | ₹4,25 Mr | ₹2,72 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,93 Mr | ₹776,77 Mn |
| Net Borç† | ₹8,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹4,32 Mn | ₹28,65 Mr | ₹53,04 Mr | ₹50,53 Mr | ₹35,05 Mr | ₹26,91 Mr | ₹26,39 Mr | ₹24,33 Mr | ₹19,40 Mr | ₹14,06 Mr | ₹15,59 Mr | ₹11,17 Mr | ₹11,64 Mr | ₹9,40 Mr | ₹4,45 Mr |
| Brüt Kâr | -₹48,06 Mn | -₹51,05 Mn | -₹56,95 Mn | -₹64,94 Mn | -₹78,58 Mn | -₹95,16 Mn | -₹2,89 Mr | ₹3,53 Mr | ₹2,64 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,18 Mr | ₹958,24 Mn | ₹1,01 Mr | ₹895,15 Mn | ₹1,14 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,36 Mr | ₹480,02 Mn |
| FAVÖK | -₹11,80 Mn | -₹9,93 Mn | -₹18,21 Mn | -₹9,95 Mn | -₹12,42 Mn | -₹27,32 Mn | -₹12,63 Mr | ₹2,72 Mr | ₹2,26 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,07 Mr | ₹753,16 Mn | ₹637,04 Mn | ₹458,01 Mn | ₹624,14 Mn | ₹426,42 Mn | ₹686,54 Mn | ₹679,70 Mn | ₹743,58 Mn | ₹211,90 Mn |
| Net Kâr | -₹42,03 Mn | -₹43,07 Mn | -₹57,95 Mn | -₹56,11 Mn | -₹67,34 Mn | -₹76,56 Mn | -₹12,20 Mr | ₹1,56 Mr | ₹846,86 Mn | ₹436,79 Mn | ₹156,79 Mn | ₹250,36 Mn | ₹240,67 Mn | ₹205,36 Mn | ₹170,49 Mn | ₹294,39 Mn | ₹396,82 Mn | ₹380,52 Mn | ₹433,16 Mn | ₹122,05 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,06 | -0,06 | -0,08 | -0,08 | -0,09 | -0,10 | -16,57 | 2,12 | 1,14 | 0,30 | 0,23 | 0,36 | 0,35 | 0,30 | 0,25 | 0,42 | 0,57 | 0,55 | 0,62 | 0,14 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹7,93 Mn | ₹6,28 Mn | -₹9,20 Mn | ₹12,46 Mn | -₹10,79 Mn | ₹25,47 Mn | ₹535,00 Mn | ₹942,59 Mn | -₹781,48 Mn | ₹209,76 Mn | -₹1,29 Mr | ₹1,53 Mr | -₹5,49 Mr | -₹464,86 Mn | ₹512,60 Mn | -₹860,54 Mn | ₹436,57 Mn | — | — | -₹151,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 272,7% | 268,8% | 264,7% | 259,3% | 254,5% | 247,4% | 241,3% | 54,5% | 57,2% | 65,7% | 57,5% | 55,5% | 72,9% | 41,6% | 46,2% | 59,0% | 52,3% | 40,9% | 49,6% | 39,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 7,70 | 2,95 | 2,92 | 2,32 | 1,82 | 1,85 | 1,82 | 1,99 | 1,73 | 2,16 | 2,14 | 3,00 | 2,41 | 2,26 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -4,77 | -8,83 | -8,41 | -5,84 | -4,48 | -4,39 | -4,05 | -3,23 | -2,34 | -2,60 | -1,86 | -1,94 | -1,56 | -0,74 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | -2.201,8% | -10,1% | 6,6% | 5,2% | 4,3% | 5,1% | 5,2% | 4,9% | 4,9% | 7,2% | 5,7% | 10,3% | 11,4% | 14,5% | 10,8% |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | — | — | -632,2% | -44,1% | 5,1% | 4,5% | 3,2% | 4,0% | 2,9% | 2,6% | 2,4% | 4,4% | 2,7% | 6,1% | 5,8% | 7,9% | 4,8% |
| Net Kâr Marjı | — | — | — | — | — | -1.771,6% | -42,6% | 2,9% | 1,7% | 1,2% | 0,6% | 0,9% | 1,0% | 1,1% | 1,2% | 1,9% | 3,6% | 3,3% | 4,6% | 2,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | — | — | 589,4% | 1,9% | 1,8% | -1,5% | 0,6% | -4,8% | 5,8% | -22,6% | -2,4% | 3,6% | -5,5% | 3,9% | — | — | -3,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |