SARDAENSarda Energy & Minerals Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,84 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹113,71 Mr | ₹101,25 Mr | ₹60,02 Mr | ₹54,81 Mr | ₹52,98 Mr | ₹45,18 Mr | ₹41,02 Mr | ₹36,82 Mr | ₹34,13 Mr | ₹31,15 Mr | ₹28,44 Mr | ₹30,44 Mr | ₹32,47 Mr | ₹27,86 Mr | ₹23,36 Mr | ₹17,68 Mr | ₹14,28 Mr | ₹13,57 Mr | ₹8,70 Mr | ₹4,87 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹38,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹74,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹26,32 Mr | ₹28,61 Mr | ₹13,66 Mr | ₹14,07 Mr | ₹15,81 Mr | ₹17,14 Mr | ₹16,94 Mr | ₹13,95 Mr | ₹13,86 Mr | ₹13,63 Mr | ₹12,21 Mr | ₹14,82 Mr | ₹17,41 Mr | ₹14,27 Mr | ₹11,23 Mr | ₹7,82 Mr | ₹6,22 Mr | ₹7,44 Mr | ₹3,24 Mr | ₹2,09 Mr |
| Net Borç† | ₹2,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹56,90 Mr | ₹46,43 Mr | ₹38,68 Mr | ₹42,12 Mr | ₹39,14 Mr | ₹21,99 Mr | ₹20,00 Mr | ₹23,24 Mr | ₹21,74 Mr | ₹14,34 Mr | ₹14,80 Mr | ₹17,42 Mr | ₹15,75 Mr | ₹13,87 Mr | ₹10,89 Mr | ₹8,81 Mr | ₹5,28 Mr | ₹9,49 Mr | ₹6,25 Mr | ₹3,64 Mr |
| Brüt Kâr | ₹17,64 Mr | ₹12,65 Mr | ₹8,30 Mr | ₹11,24 Mr | ₹13,73 Mr | ₹5,36 Mr | ₹3,89 Mr | ₹5,06 Mr | ₹4,19 Mr | ₹2,13 Mr | ₹2,11 Mr | ₹3,74 Mr | ₹3,15 Mr | ₹2,63 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,07 Mr | ₹640,73 Mn | ₹2,03 Mr | ₹6,03 Mr | ₹3,42 Mr |
| FAVÖK | ₹18,02 Mr | ₹12,43 Mr | ₹8,02 Mr | ₹10,52 Mr | ₹13,39 Mr | ₹5,05 Mr | ₹3,73 Mr | ₹4,93 Mr | ₹4,00 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,95 Mr | ₹3,60 Mr | ₹3,20 Mr | ₹2,80 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,22 Mr | ₹834,30 Mn | ₹2,18 Mr | ₹6,47 Mr | ₹3,87 Mr |
| Net Kâr | ₹11,06 Mr | ₹7,00 Mr | ₹5,23 Mr | ₹6,02 Mr | ₹8,04 Mr | ₹3,75 Mr | ₹1,26 Mr | ₹2,03 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,32 Mr | ₹125,83 Mn | ₹549,10 Mn | ₹910,31 Mn | ₹1,62 Mr | ₹871,49 Mn | ₹715,29 Mn | ₹1,44 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,22 Mr | ₹425,67 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 31,38 | 19,86 | 14,84 | 17,01 | 22,34 | 10,41 | 3,51 | 5,64 | 5,62 | 3,64 | 0,35 | 1,53 | 2,54 | 4,51 | 2,43 | 2,07 | 4,24 | 3,89 | 3,73 | 3,25 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹12,78 Mr | ₹2,80 Mr | ₹4,09 Mr | ₹3,97 Mr | ₹4,92 Mr | -₹1,75 Mr | -₹989,80 Mn | ₹333,70 Mn | -₹304,77 Mn | -₹1,21 Mr | ₹2,23 Mr | -₹2,08 Mr | ₹1,80 Mr | -₹1,25 Mr | -₹2,88 Mr | -₹3,23 Mr | -₹1,27 Mr | -₹281,30 Mn | -₹1,46 Mr | -₹215,72 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹3,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,1% | 28,3% | 22,8% | 25,7% | 29,8% | 37,9% | 41,3% | 37,9% | 40,6% | 43,7% | 42,9% | 48,7% | 53,6% | 51,2% | 48,1% | 44,2% | 43,6% | 54,8% | 37,2% | 42,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,50 | 0,46 | 0,64 | 0,77 | 0,74 | 0,49 | 0,49 | 0,63 | 0,64 | 0,46 | 0,52 | 0,57 | 0,49 | 0,50 | 0,47 | 0,50 | 0,37 | 0,70 | 0,72 | 0,75 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,76 | 0,62 | 0,52 | 0,56 | 0,52 | 0,29 | 0,27 | 0,31 | 0,29 | 0,19 | 0,20 | 0,23 | 0,21 | 0,19 | 0,15 | 0,12 | 0,07 | 0,13 | 0,08 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,0% | 27,2% | 21,5% | 26,7% | 35,1% | 24,4% | 19,5% | 21,8% | 19,3% | 14,8% | 14,2% | 21,5% | 20,0% | 19,0% | 14,2% | 12,2% | 12,1% | 21,4% | 96,4% | 93,8% |
| FAVÖK Marjı | 31,7% | 26,8% | 20,7% | 25,0% | 34,2% | 23,0% | 18,6% | 21,2% | 18,4% | 14,7% | 13,2% | 20,7% | 20,3% | 20,2% | 15,7% | 13,9% | 15,8% | 22,9% | 103,6% | 106,2% |
| Net Kâr Marjı | 19,4% | 15,1% | 13,5% | 14,3% | 20,5% | 17,0% | 6,3% | 8,7% | 9,3% | 9,2% | 0,9% | 3,2% | 5,8% | 11,6% | 8,0% | 8,1% | 27,3% | 14,0% | 19,5% | 11,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 22,5% | 6,0% | 10,6% | 9,4% | 12,6% | -8,0% | -4,9% | 1,4% | -1,4% | -8,4% | 15,1% | -11,9% | 11,4% | -9,0% | -26,5% | -36,6% | -24,0% | -3,0% | -23,4% | -5,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |