SAREGAMASaregama India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $996,75 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹23,22 Mr | ₹21,01 Mr | ₹20,41 Mr | ₹17,10 Mr | ₹16,92 Mr | ₹7,88 Mr | ₹6,24 Mr | ₹7,14 Mr | ₹6,36 Mr | ₹5,29 Mr | ₹2,99 Mr | ₹2,74 Mr | ₹2,70 Mr | ₹2,65 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,62 Mr | ₹2,55 Mr | ₹2,53 Mr | ₹2,32 Mr | ₹2,13 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹290,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹6,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹16,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹725,79 Mn | ₹27,05 Mn | ₹54,33 Mn | ₹7,13 Mn | ₹13,03 Mn | ₹11,02 Mn | ₹97,03 Mn | ₹637,65 Mn | ₹158,73 Mn | ₹29,55 Mn | ₹36,16 Mn | ₹77,97 Mn | ₹126,19 Mn | ₹608,24 Mn | ₹591,57 Mn | ₹593,81 Mn | ₹511,22 Mn | ₹531,91 Mn | ₹177,00 Mn | ₹92,89 Mn |
| Net Borç† | -₹1,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹9,85 Mr | ₹11,71 Mr | ₹8,03 Mr | ₹7,37 Mr | ₹5,76 Mr | ₹4,33 Mr | ₹5,21 Mr | ₹5,45 Mr | ₹3,57 Mr | ₹2,18 Mr | ₹2,21 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,43 Mr |
| Brüt Kâr | ₹4,73 Mr | ₹4,60 Mr | ₹4,39 Mr | ₹4,13 Mr | ₹3,57 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,84 Mr | ₹2,57 Mr | ₹1,23 Mr | ₹663,67 Mn | ₹607,25 Mn | ₹642,19 Mn | ₹704,36 Mn | ₹748,33 Mn | ₹671,24 Mn | ₹434,69 Mn | ₹395,75 Mn | ₹389,87 Mn | ₹774,79 Mn | ₹192,51 Mn |
| FAVÖK | ₹3,42 Mr | ₹2,82 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,24 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,28 Mr | ₹616,21 Mn | ₹389,53 Mn | ₹371,29 Mn | ₹116,08 Mn | ₹159,19 Mn | ₹213,50 Mn | ₹236,22 Mn | ₹176,56 Mn | ₹194,65 Mn | ₹62,70 Mn | -₹97,93 Mn | -₹91,29 Mn | ₹108,07 Mn | ₹147,78 Mn |
| Net Kâr | ₹2,07 Mr | ₹2,04 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,13 Mr | ₹439,38 Mn | ₹541,13 Mn | ₹285,15 Mn | ₹84,08 Mn | ₹68,35 Mn | ₹67,67 Mn | ₹189,05 Mn | ₹81,02 Mn | ₹11,01 Mn | -₹133,54 Mn | -₹206,44 Mn | -₹62,13 Mn | ₹81,97 Mn | ₹137,37 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 10,78 | 10,61 | 10,27 | 9,63 | 8,42 | 6,50 | 2,53 | 3,11 | 1,64 | 0,48 | 0,39 | 0,39 | 1,09 | 0,47 | 0,06 | -0,77 | -1,28 | -0,42 | 0,56 | 0,94 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹787,23 Mn | ₹2,12 Mr | ₹547,85 Mn | ₹35,66 Mn | ₹344,98 Mn | ₹1,76 Mr | ₹712,90 Mn | -₹457,30 Mn | -₹193,36 Mn | -₹33,08 Mn | ₹274,48 Mn | ₹1,65 Mn | ₹249,31 Mn | -₹13,79 Mn | -₹31,81 Mn | ₹20,63 Mn | -₹271,25 Mn | -₹313,89 Mn | -₹236,87 Mn | -₹2,26 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,1% | 0,1% | 0,3% | 0,0% | 0,1% | 0,1% | 1,6% | 8,9% | 2,5% | 0,6% | 1,2% | 2,9% | 4,7% | 23,0% | 23,3% | 22,7% | 20,0% | 21,0% | 7,6% | 4,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,56 | 0,39 | 0,43 | 0,34 | 0,55 | 0,84 | 0,76 | 0,56 | 0,41 | 0,74 | 0,68 | 0,66 | 0,70 | 0,63 | 0,53 | 0,44 | 0,43 | 0,61 | 0,67 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,58 | 0,69 | 0,47 | 0,43 | 0,34 | 0,26 | 0,31 | 0,32 | 0,21 | 0,13 | 0,13 | 0,11 | 0,10 | 0,11 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,08 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 48,0% | 39,3% | 54,7% | 56,1% | 61,9% | 60,9% | 54,5% | 47,1% | 34,4% | 30,4% | 27,4% | 34,5% | 39,8% | 40,3% | 41,9% | 31,3% | 35,5% | 35,5% | 54,3% | 13,4% |
| FAVÖK Marjı | 34,7% | 24,1% | 31,6% | 30,4% | 34,9% | 29,6% | 11,8% | 7,2% | 10,4% | 5,3% | 7,2% | 11,5% | 13,3% | 9,5% | 12,1% | 4,5% | -8,8% | -8,3% | 7,6% | 10,3% |
| Net Kâr Marjı | 21,0% | 17,4% | 24,6% | 25,2% | 26,5% | 26,0% | 8,4% | 9,9% | 8,0% | 3,8% | 3,1% | 3,6% | 10,7% | 4,4% | 0,7% | -9,6% | -18,5% | -5,7% | 5,7% | 9,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,0% | 18,1% | 6,8% | 0,5% | 6,0% | 40,7% | 13,7% | -8,4% | -5,4% | -1,5% | 12,4% | 0,1% | 14,1% | -0,7% | -2,0% | 1,5% | -24,3% | -28,6% | -16,6% | -0,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |