SARLAPOLYSarla Performance Fibers Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $80,04 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹8,31 Mr | ₹7,53 Mr | ₹6,51 Mr | ₹5,80 Mr | ₹6,27 Mr | ₹5,85 Mr | ₹6,59 Mr | ₹6,18 Mr | ₹6,00 Mr | ₹6,33 Mr | ₹6,35 Mr | ₹5,55 Mr | ₹4,61 Mr | ₹3,08 Mr | ₹2,44 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,07 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹30,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹5,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,05 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,49 Mr | ₹2,67 Mr | ₹2,41 Mr | ₹2,11 Mr | ₹2,54 Mr | ₹3,02 Mr | ₹2,59 Mr | ₹2,33 Mr | ₹1,12 Mr | ₹691,33 Mn | ₹476,02 Mn | ₹369,34 Mn | ₹389,68 Mn | ₹425,36 Mn | ₹293,60 Mn |
| Net Borç† | ₹1,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,93 Mr | ₹4,19 Mr | ₹3,76 Mr | ₹3,84 Mr | ₹4,26 Mr | ₹2,58 Mr | ₹3,11 Mr | ₹3,24 Mr | ₹3,02 Mr | ₹3,00 Mr | ₹2,98 Mr | ₹3,08 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,57 Mr | ₹2,32 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,22 Mr | ₹986,29 Mn |
| Brüt Kâr | ₹825,72 Mn | ₹1,00 Mr | ₹528,13 Mn | ₹666,70 Mn | ₹915,78 Mn | ₹541,44 Mn | ₹582,40 Mn | ₹556,80 Mn | ₹610,86 Mn | ₹611,43 Mn | ₹697,29 Mn | ₹561,10 Mn | ₹506,73 Mn | ₹630,17 Mn | ₹440,55 Mn | ₹431,76 Mn | ₹357,51 Mn | ₹394,19 Mn | ₹338,35 Mn | ₹237,24 Mn |
| FAVÖK | ₹581,66 Mn | ₹848,41 Mn | ₹513,95 Mn | ₹599,89 Mn | ₹789,95 Mn | ₹585,67 Mn | ₹516,50 Mn | ₹526,30 Mn | ₹567,63 Mn | ₹552,39 Mn | ₹616,55 Mn | ₹460,31 Mn | ₹424,85 Mn | ₹450,29 Mn | ₹334,70 Mn | ₹336,66 Mn | ₹285,26 Mn | ₹275,32 Mn | ₹233,46 Mn | ₹175,92 Mn |
| Net Kâr | -₹131,34 Mn | ₹623,57 Mn | ₹329,12 Mn | ₹213,39 Mn | ₹462,75 Mn | ₹262,58 Mn | ₹293,20 Mn | ₹253,60 Mn | ₹241,71 Mn | ₹341,05 Mn | ₹450,44 Mn | ₹279,37 Mn | ₹321,49 Mn | ₹279,78 Mn | ₹189,16 Mn | ₹225,31 Mn | ₹168,10 Mn | ₹124,48 Mn | ₹148,77 Mn | ₹113,75 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,57 | 7,47 | 3,94 | 2,56 | 5,54 | 3,14 | 3,51 | 3,04 | 2,89 | 4,08 | 5,39 | 3,35 | 4,63 | 4,03 | 2,72 | 3,24 | 2,42 | 1,79 | 2,14 | 1,64 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹521,48 Mn | ₹353,37 Mn | ₹202,88 Mn | ₹562,36 Mn | ₹151,93 Mn | ₹142,42 Mn | ₹152,40 Mn | -₹159,30 Mn | ₹160,29 Mn | -₹147,82 Mn | ₹476,67 Mn | -₹81,52 Mn | -₹450,95 Mn | -₹315,15 Mn | -₹155,66 Mn | -₹66,88 Mn | ₹39,77 Mn | ₹59,53 Mn | -₹214,15 Mn | -₹60,48 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹179,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,7% | 24,0% | 21,1% | 18,7% | 21,5% | 25,5% | 40,5% | 39,1% | 35,1% | 40,0% | 47,5% | 46,6% | 50,6% | 36,3% | 28,4% | 23,6% | 22,5% | 26,6% | 31,2% | 27,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,47 | 0,56 | 0,58 | 0,66 | 0,68 | 0,44 | 0,47 | 0,52 | 0,50 | 0,47 | 0,47 | 0,56 | 0,56 | 0,83 | 0,95 | 0,96 | 0,95 | 0,93 | 0,90 | 0,93 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,76 | 0,81 | 0,73 | 0,75 | 0,83 | 0,50 | 0,60 | 0,63 | 0,59 | 0,58 | 0,58 | 0,60 | 0,50 | 0,50 | 0,45 | 0,37 | 0,30 | 0,26 | 0,24 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,0% | 24,0% | 14,1% | 17,4% | 21,5% | 21,0% | 18,7% | 17,2% | 20,2% | 20,4% | 23,4% | 18,2% | 19,7% | 24,5% | 19,0% | 22,4% | 23,1% | 29,1% | 27,7% | 24,1% |
| FAVÖK Marjı | 14,8% | 20,2% | 13,7% | 15,6% | 18,6% | 22,7% | 16,6% | 16,2% | 18,8% | 18,4% | 20,7% | 14,9% | 16,5% | 17,5% | 14,4% | 17,5% | 18,4% | 20,3% | 19,1% | 17,8% |
| Net Kâr Marjı | -3,3% | 14,9% | 8,8% | 5,6% | 10,9% | 10,2% | 9,4% | 7,8% | 8,0% | 11,4% | 15,1% | 9,1% | 12,5% | 10,9% | 8,1% | 11,7% | 10,8% | 9,2% | 12,2% | 11,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,3% | 8,4% | 5,4% | 14,6% | 3,6% | 5,5% | 4,9% | -4,9% | 5,3% | -4,9% | 16,0% | -2,6% | -17,5% | -12,3% | -6,7% | -3,5% | 2,6% | 4,4% | -17,5% | -6,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |