SAYAJIHOTLSayaji Hotels Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $62,11 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,05 Mr | ₹3,32 Mr | ₹2,29 Mr | ₹3,72 Mr | ₹3,80 Mr | ₹3,31 Mr | ₹3,62 Mr | ₹3,32 Mr | ₹3,47 Mr | ₹3,32 Mr | ₹2,95 Mr | ₹2,45 Mr | ₹3,58 Mr | ₹3,08 Mr | ₹3,31 Mr | ₹2,98 Mr | ₹2,84 Mr | ₹2,81 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,38 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹33,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,26 Mr | ₹1,50 Mr | ₹550,34 Mn | ₹797,48 Mn | ₹1,29 Mr | ₹1,85 Mr | ₹2,42 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,92 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,18 Mr | ₹885,25 Mn |
| Net Borç† | ₹1,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,49 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,63 Mr | ₹770,78 Mn | ₹2,15 Mr | ₹2,44 Mr | ₹2,16 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,43 Mr | ₹3,90 Mr | ₹3,02 Mr | ₹2,42 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,12 Mr | ₹692,75 Mn | ₹446,14 Mn |
| Brüt Kâr | ₹263,40 Mn | ₹352,97 Mn | ₹356,51 Mn | ₹371,13 Mn | ₹345,12 Mn | -₹73,02 Mn | ₹329,86 Mn | ₹515,76 Mn | ₹364,70 Mn | ₹265,53 Mn | ₹222,02 Mn | ₹127,23 Mn | ₹943,00 Mn | ₹675,66 Mn | ₹676,18 Mn | ₹584,58 Mn | ₹428,44 Mn | ₹308,03 Mn | ₹243,96 Mn | ₹112,79 Mn |
| FAVÖK | ₹397,77 Mn | ₹364,86 Mn | ₹378,30 Mn | ₹331,78 Mn | ₹480,43 Mn | ₹115,44 Mn | ₹490,02 Mn | ₹430,89 Mn | ₹346,74 Mn | ₹347,30 Mn | ₹366,58 Mn | ₹275,35 Mn | ₹662,11 Mn | ₹514,91 Mn | ₹531,53 Mn | ₹446,00 Mn | ₹305,90 Mn | ₹157,50 Mn | ₹184,18 Mn | ₹135,04 Mn |
| Net Kâr | -₹63,18 Mn | ₹20,75 Mn | ₹143,37 Mn | ₹350,95 Mn | ₹330,53 Mn | -₹581,65 Mn | -₹184,68 Mn | -₹133,94 Mn | -₹40,45 Mn | -₹24,88 Mn | ₹116,37 Mn | ₹29,84 Mn | ₹137,68 Mn | -₹387,33 Mn | ₹56,97 Mn | ₹64,27 Mn | ₹14,31 Mn | -₹28,45 Mn | ₹56,16 Mn | ₹35,66 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -3,61 | 1,18 | 8,18 | 19,35 | 18,30 | -33,89 | -11,23 | -8,33 | -3,00 | -2,11 | 5,97 | 1,55 | 7,86 | -22,11 | 3,25 | 3,67 | 1,11 | -2,21 | 4,40 | 3,09 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹104,70 Mn | -₹121,66 Mn | ₹481,20 Mn | ₹386,15 Mn | ₹241,21 Mn | -₹6,10 Mn | ₹330,16 Mn | ₹24,53 Mn | ₹45,91 Mn | ₹80,94 Mn | -₹337,65 Mn | -₹283,94 Mn | -₹233,24 Mn | -₹344,87 Mn | -₹143,03 Mn | -₹34,07 Mn | ₹69,73 Mn | -₹923,23 Mn | -₹432,77 Mn | -₹448,63 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹333,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,4% | 45,3% | 24,1% | 21,4% | 33,9% | 55,9% | 66,9% | 43,6% | 43,2% | 46,3% | 46,9% | 45,6% | 32,7% | 52,4% | 45,1% | 53,5% | 67,5% | 72,0% | 61,8% | 64,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,49 | 0,42 | 0,49 | 0,31 | 0,43 | 0,23 | 0,59 | 0,74 | 0,62 | 0,54 | 0,61 | 0,58 | 1,09 | 0,98 | 0,73 | 0,69 | 0,56 | 0,40 | 0,36 | 0,32 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,96 | 0,89 | 0,72 | 0,74 | 1,05 | 0,50 | 1,38 | 1,57 | 1,39 | 1,15 | 1,16 | 0,92 | 2,51 | 1,94 | 1,56 | 1,32 | 1,02 | 0,72 | 0,45 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,7% | 25,5% | 31,9% | 32,3% | 21,2% | -9,5% | 15,3% | 21,1% | 16,9% | 14,8% | 12,3% | 8,9% | 24,2% | 22,4% | 27,9% | 28,6% | 27,1% | 27,6% | 35,2% | 25,3% |
| FAVÖK Marjı | 26,7% | 26,4% | 33,8% | 28,9% | 29,4% | 15,0% | 22,8% | 17,6% | 16,1% | 19,4% | 20,3% | 19,3% | 17,0% | 17,1% | 21,9% | 21,8% | 19,4% | 14,1% | 26,6% | 30,3% |
| Net Kâr Marjı | -4,2% | 1,5% | 12,8% | 30,5% | 20,3% | -75,5% | -8,6% | -5,5% | -1,9% | -1,4% | 6,4% | 2,1% | 3,5% | -12,8% | 2,4% | 3,1% | 0,9% | -2,5% | 8,1% | 8,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,0% | -8,8% | 43,1% | 33,6% | 14,8% | -0,8% | 15,4% | 1,0% | 2,1% | 4,5% | -18,7% | -19,9% | -6,0% | -11,4% | -5,9% | -1,7% | 4,4% | -82,7% | -62,5% | -100,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |