SEKURITINDSaint-Gobain Sekurit India Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $106,93 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,94 Mr | ₹2,53 Mr | ₹2,26 Mr | ₹2,08 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,05 Mr | ₹927,39 Mn | ₹878,07 Mn | ₹969,22 Mn | ₹936,12 Mn | ₹970,94 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹34,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹505,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹12,85 Mn | ₹1,62 Mn | ₹12,71 Mn | ₹59,43 Mn | ₹63,30 Mn | ₹62,91 Mn | ₹21,07 Mn | ₹34,13 Mn | ₹44,74 Mn | ₹21,18 Mn | ₹11,80 Mn | ₹819.315 | ₹59,36 Mn | ₹61,85 Mn | ₹43,97 Mn | ₹2,82 Mn | ₹107,74 Mn | ₹231,21 Mn | ₹190,12 Mn | ₹173,69 Mn |
| Net Borç† | -₹2,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,43 Mr | ₹2,08 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,05 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,02 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,04 Mr | ₹939,45 Mn | ₹834,54 Mn | ₹733,11 Mn | ₹670,09 Mn | ₹698,97 Mn |
| Brüt Kâr | ₹770,08 Mn | ₹619,79 Mn | ₹573,61 Mn | ₹528,93 Mn | ₹452,95 Mn | ₹244,32 Mn | ₹291,27 Mn | ₹365,90 Mn | ₹357,80 Mn | ₹245,23 Mn | ₹302,81 Mn | ₹228,76 Mn | ₹129,53 Mn | ₹155,89 Mn | ₹259,46 Mn | ₹208,28 Mn | ₹131,25 Mn | ₹95,14 Mn | ₹98,14 Mn | -₹22,65 Mn |
| FAVÖK | ₹529,29 Mn | ₹400,12 Mn | ₹376,39 Mn | ₹362,72 Mn | ₹346,07 Mn | ₹178,63 Mn | ₹199,30 Mn | ₹267,86 Mn | ₹273,70 Mn | ₹163,67 Mn | ₹221,13 Mn | ₹165,11 Mn | ₹101,05 Mn | ₹142,59 Mn | ₹196,42 Mn | ₹161,37 Mn | ₹118,63 Mn | ₹45,24 Mn | ₹72,48 Mn | ₹12,82 Mn |
| Net Kâr | ₹457,99 Mn | ₹359,82 Mn | ₹312,33 Mn | ₹288,72 Mn | ₹476,92 Mn | ₹114,16 Mn | ₹134,14 Mn | ₹160,77 Mn | ₹137,75 Mn | ₹67,68 Mn | ₹12.000 | ₹67,48 Mn | ₹4,12 Mn | ₹6,47 Mn | ₹68,40 Mn | ₹100,06 Mn | ₹50,38 Mn | ₹134.314 | -₹1,12 Mn | -₹105,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,03 | 3,95 | 3,43 | 3,17 | 5,23 | 1,25 | 1,47 | 1,76 | 1,51 | 0,74 | 0,00 | 0,74 | 0,05 | 0,07 | 0,75 | 1,10 | 0,55 | 0,00 | -0,01 | -1,16 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹41,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹305,64 Mn | ₹234,79 Mn | ₹273,20 Mn | ₹320,29 Mn | ₹50,48 Mn | ₹9,78 Mn | ₹255,77 Mn | ₹206,07 Mn | ₹144,36 Mn | -₹25,06 Mn | ₹33,93 Mn | ₹143,55 Mn | ₹2,02 Mn | -₹10,02 Mn | -₹56,37 Mn | ₹77,19 Mn | ₹163,57 Mn | -₹39,92 Mn | -₹48,42 Mn | -₹61,84 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹29,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,4% | 0,1% | 0,6% | 2,9% | 3,1% | 3,7% | 1,3% | 2,4% | 3,7% | 2,0% | 1,1% | 0,1% | 5,6% | 5,5% | 4,2% | 0,3% | 12,3% | 23,9% | 20,3% | 17,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,83 | 0,82 | 0,89 | 0,90 | 0,74 | 0,61 | 0,86 | 1,13 | 1,22 | 1,16 | 1,35 | 1,14 | 0,96 | 0,96 | 0,99 | 1,01 | 0,95 | 0,76 | 0,72 | 0,72 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,00 | 0,86 | 0,83 | 0,77 | 0,62 | 0,43 | 0,55 | 0,66 | 0,60 | 0,51 | 0,58 | 0,54 | 0,42 | 0,45 | 0,43 | 0,39 | 0,34 | 0,30 | 0,28 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,7% | 29,7% | 28,6% | 28,4% | 29,9% | 23,3% | 21,6% | 22,9% | 24,4% | 19,9% | 21,5% | 17,4% | 12,7% | 14,4% | 24,9% | 22,2% | 15,7% | 13,0% | 14,6% | -3,2% |
| FAVÖK Marjı | 21,8% | 19,2% | 18,8% | 19,5% | 22,9% | 17,0% | 14,8% | 16,8% | 18,7% | 13,3% | 15,7% | 12,6% | 9,9% | 13,1% | 18,8% | 17,2% | 14,2% | 6,2% | 10,8% | 1,8% |
| Net Kâr Marjı | 18,8% | 17,3% | 15,6% | 15,5% | 31,5% | 10,9% | 10,0% | 10,1% | 9,4% | 5,5% | 0,0% | 5,1% | 0,4% | 0,6% | 6,6% | 10,7% | 6,0% | 0,0% | -0,2% | -15,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,6% | 11,3% | 13,6% | 17,2% | 3,3% | 0,9% | 19,0% | 12,9% | 9,8% | -2,0% | 2,4% | 10,9% | 0,2% | -0,9% | -5,4% | 8,2% | 19,6% | -5,4% | -7,2% | -8,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |