SEMACSemac Construction Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,70 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,05 Mr | ₹2,21 Mr | ₹1,97 Mr | ₹2,13 Mr | ₹1,47 Mr | ₹3,10 Mr | ₹2,63 Mr | ₹2,40 Mr | ₹2,39 Mr | ₹2,56 Mr | ₹2,98 Mr | ₹2,66 Mr | ₹2,81 Mr | ₹2,79 Mr | ₹2,91 Mr | ₹2,52 Mr | ₹2,78 Mr | ₹2,82 Mr | ₹2,22 Mr | ₹2,70 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹102,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹869,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹280,53 Mn | ₹413,53 Mn | ₹192,33 Mn | ₹56,61 Mn | ₹7,11 Mn | ₹347,97 Mn | ₹185,56 Mn | ₹1,52 Mn | ₹263,71 Mn | ₹269,77 Mn | ₹813,04 Mn | ₹651,27 Mn | ₹863,78 Mn | ₹811,86 Mn | ₹943,63 Mn | ₹662,97 Mn | ₹924,46 Mn | ₹1,09 Mr | ₹616,95 Mn | ₹775,59 Mn |
| Net Borç† | -₹307,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,43 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,27 Mr | ₹3,25 Mr | ₹795,95 Mn | ₹1,32 Mr | ₹1,59 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,62 Mr | ₹2,08 Mr | ₹2,45 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,75 Mr | ₹2,19 Mr | ₹1,98 Mr | ₹2,18 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,85 Mr |
| Brüt Kâr | ₹216,16 Mn | ₹167,91 Mn | -₹207,44 Mn | ₹419,76 Mn | ₹156,09 Mn | ₹373,35 Mn | ₹469,20 Mn | ₹504,56 Mn | ₹297,64 Mn | ₹565,11 Mn | ₹736,00 Mn | ₹451,82 Mn | ₹453,28 Mn | ₹584,40 Mn | ₹430,88 Mn | ₹541,19 Mn | ₹471,54 Mn | ₹150,03 Mn | ₹219,40 Mn | ₹459,10 Mn |
| FAVÖK | ₹92,51 Mn | -₹32,55 Mn | -₹329,96 Mn | ₹270,64 Mn | ₹3,87 Mn | ₹82,80 Mn | ₹198,29 Mn | ₹166,19 Mn | ₹16,26 Mn | ₹169,01 Mn | ₹367,58 Mn | ₹203,18 Mn | ₹135,33 Mn | ₹255,66 Mn | ₹97,40 Mn | ₹239,64 Mn | ₹184,68 Mn | ₹206,59 Mn | ₹281,86 Mn | ₹482,73 Mn |
| Net Kâr | ₹71,70 Mn | -₹59,45 Mn | -₹323,32 Mn | ₹183,51 Mn | ₹22,15 Mn | ₹52,17 Mn | ₹150,05 Mn | ₹115,35 Mn | -₹88,24 Mn | ₹101,47 Mn | ₹272,49 Mn | ₹39,16 Mn | -₹126,00 Mn | ₹35,01 Mn | -₹38,37 Mn | ₹4,33 Mn | ₹2,06 Mn | -₹27,01 Mn | ₹229,86 Mn | ₹171,16 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 23,00 | -19,07 | -103,72 | 58,87 | 7,11 | 17,01 | 48,93 | 37,61 | -28,77 | 33,09 | 88,85 | 12,77 | -41,08 | 11,42 | -12,51 | 1,41 | 0,67 | -8,78 | 74,72 | 53,41 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹221,22 Mn | -₹55,98 Mn | -₹191,45 Mn | ₹17,70 Mn | ₹185,75 Mn | -₹75,72 Mn | ₹122,86 Mn | ₹168,50 Mn | -₹24,32 Mn | ₹610,47 Mn | -₹213,68 Mn | -₹70,27 Mn | ₹82,48 Mn | ₹121,44 Mn | -₹274,60 Mn | ₹92,73 Mn | -₹4,29 Mn | -₹674,38 Mn | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹3,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,7% | 18,7% | 9,7% | 2,7% | 0,5% | 11,2% | 7,1% | 0,1% | 11,0% | 10,6% | 27,3% | 24,5% | 30,7% | 29,1% | 32,4% | 26,3% | 33,3% | 38,8% | 27,8% | 28,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,18 | 0,78 | 0,65 | 1,53 | 0,54 | 0,43 | 0,60 | 0,88 | 0,68 | 0,82 | 0,82 | 0,61 | 0,62 | 0,79 | 0,68 | 0,86 | 0,69 | 0,56 | 0,74 | 0,69 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,79 | 1,99 | 1,47 | 3,74 | 0,92 | 1,52 | 1,83 | 2,42 | 1,86 | 2,40 | 2,82 | 1,87 | 2,02 | 2,52 | 2,28 | 2,51 | 2,19 | 1,83 | 1,88 | 2,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,9% | 9,7% | -16,3% | 12,9% | 19,6% | 28,2% | 29,5% | 23,9% | 18,4% | 27,1% | 30,0% | 27,8% | 25,8% | 26,6% | 21,7% | 24,8% | 24,8% | 9,4% | 13,4% | 24,8% |
| FAVÖK Marjı | 3,8% | -1,9% | -25,9% | 8,3% | 0,5% | 6,3% | 12,5% | 7,9% | 1,0% | 8,1% | 15,0% | 12,5% | 7,7% | 11,7% | 4,9% | 11,0% | 9,7% | 13,0% | 17,3% | 26,0% |
| Net Kâr Marjı | 3,0% | -3,4% | -25,4% | 5,6% | 2,8% | 3,9% | 9,4% | 5,5% | -5,5% | 4,9% | 11,1% | 2,4% | -7,2% | 1,6% | -1,9% | 0,2% | 0,1% | -1,7% | 14,1% | 9,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,1% | -3,2% | -15,0% | 0,5% | 23,3% | -5,7% | 7,7% | 8,0% | -1,5% | 29,3% | -8,7% | -4,3% | 4,7% | 5,5% | -13,9% | 4,3% | -0,2% | -42,4% | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |