SETCOSetco Automotive Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $23,99 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,34 Mr | ₹5,75 Mr | ₹5,56 Mr | ₹5,74 Mr | ₹2,03 Mr | ₹6,00 Mr | ₹6,82 Mr | ₹7,38 Mr | ₹7,37 Mr | ₹7,48 Mr | ₹7,40 Mr | ₹5,98 Mr | ₹4,50 Mr | ₹4,21 Mr | ₹3,56 Mr | ₹2,70 Mr | ₹2,13 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,41 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹403,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹12,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -₹7,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹10,71 Mr | ₹11,16 Mr | ₹9,88 Mr | ₹8,73 Mr | ₹701,32 Mn | ₹4,70 Mr | ₹4,17 Mr | ₹3,76 Mr | ₹3,85 Mr | ₹4,25 Mr | ₹3,97 Mr | ₹3,18 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,16 Mr | ₹942,59 Mn | ₹616,85 Mn |
| Net Borç† | ₹10,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹8,05 Mr | ₹7,19 Mr | ₹6,41 Mr | ₹5,46 Mr | ₹1,57 Mr | ₹3,59 Mr | ₹4,70 Mr | ₹6,80 Mr | ₹5,75 Mr | ₹5,69 Mr | ₹5,64 Mr | ₹5,24 Mr | ₹3,90 Mr | ₹3,99 Mr | ₹4,23 Mr | ₹3,53 Mr | ₹2,56 Mr | ₹2,32 Mr | ₹2,10 Mr | ₹1,56 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,92 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,30 Mr | ₹684,23 Mn | -₹24,78 Mn | ₹71,22 Mn | ₹740,11 Mn | ₹1,43 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,15 Mr | ₹754,90 Mn | ₹886,22 Mn | ₹939,41 Mn | ₹886,70 Mn | ₹567,40 Mn | ₹519,71 Mn | ₹306,00 Mn | ₹258,37 Mn |
| FAVÖK | ₹885,88 Mn | ₹1,11 Mr | ₹739,32 Mn | ₹414,91 Mn | -₹514,00 Mn | -₹378,35 Mn | ₹358,57 Mn | ₹993,53 Mn | ₹631,10 Mn | ₹640,24 Mn | ₹754,83 Mn | ₹641,21 Mn | ₹377,51 Mn | ₹566,67 Mn | ₹752,56 Mn | ₹650,80 Mn | ₹391,04 Mn | ₹294,13 Mn | ₹325,93 Mn | ₹271,89 Mn |
| Net Kâr | -₹1,14 Mn | -₹1,05 Mr | -₹1,13 Mr | -₹1,52 Mr | -₹1,73 Mr | -₹1,20 Mr | -₹445,68 Mn | ₹31,25 Mn | ₹37,52 Mn | -₹86,56 Mn | ₹232,02 Mn | ₹206,74 Mn | ₹182,26 Mn | ₹261,42 Mn | ₹454,71 Mn | ₹335,02 Mn | ₹143,14 Mn | ₹133,22 Mn | ₹135,81 Mn | ₹130,63 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | -7,86 | -8,42 | -11,40 | -12,95 | -8,98 | -3,33 | 0,23 | 0,28 | -0,65 | 1,74 | 1,55 | 1,37 | 1,97 | 3,43 | 2,53 | 1,08 | 1,01 | 1,03 | 0,99 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,76 Mr | -₹1,35 Mr | -₹1,15 Mr | -₹1,18 Mr | -₹279,57 Mn | -₹385,90 Mn | ₹189,70 Mn | ₹380,50 Mn | ₹298,85 Mn | -₹263,93 Mn | -₹527,80 Mn | -₹1,25 Mr | ₹187,93 Mn | -₹9,56 Mn | -₹31,63 Mn | ₹114,23 Mn | ₹80,36 Mn | -₹167,14 Mn | -₹339,18 Mn | -₹188,90 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹61,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 200,3% | 194,1% | 177,8% | 151,9% | 34,6% | 78,4% | 61,0% | 51,0% | 52,3% | 56,8% | 53,7% | 53,1% | 41,0% | 43,0% | 44,7% | 47,1% | 55,1% | 58,2% | 55,5% | 43,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,51 | 1,25 | 1,15 | 0,95 | 0,77 | 0,60 | 0,69 | 0,92 | 0,78 | 0,76 | 0,76 | 0,88 | 0,87 | 0,95 | 1,19 | 1,31 | 1,20 | 1,17 | 1,24 | 1,10 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -1,14 | -1,01 | -0,90 | -0,77 | -0,22 | -0,51 | -0,66 | -0,96 | -0,81 | -0,80 | -0,80 | -0,74 | -0,55 | -0,56 | -0,60 | -0,50 | -0,36 | -0,33 | -0,30 | -0,22 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,9% | 25,4% | 20,2% | 12,5% | -1,6% | 2,0% | 15,7% | 21,1% | 19,2% | 20,4% | 23,6% | 22,0% | 19,4% | 22,2% | 22,2% | 25,1% | 22,2% | 22,4% | 14,6% | 16,6% |
| FAVÖK Marjı | 11,0% | 15,4% | 11,5% | 7,6% | -32,8% | -10,5% | 7,6% | 14,6% | 11,0% | 11,2% | 13,4% | 12,2% | 9,7% | 14,2% | 17,8% | 18,4% | 15,3% | 12,7% | 15,5% | 17,5% |
| Net Kâr Marjı | -0,0% | -14,6% | -17,6% | -27,9% | -110,6% | -33,4% | -9,5% | 0,5% | 0,7% | -1,5% | 4,1% | 3,9% | 4,7% | 6,5% | 10,7% | 9,5% | 5,6% | 5,7% | 6,5% | 8,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 21,8% | -18,7% | -18,0% | -21,7% | -17,8% | -10,7% | 4,0% | 5,6% | 5,2% | -4,6% | -9,4% | -23,8% | 4,8% | -0,2% | -0,7% | 3,2% | 3,1% | -7,2% | -16,1% | -12,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |