SGLSTL Global Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,78 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹548,08 Mn | ₹600,33 Mn | ₹688,96 Mn | ₹665,11 Mn | ₹822,34 Mn | ₹913,71 Mn | ₹934,02 Mn | ₹961,10 Mn | ₹659,96 Mn | ₹672,11 Mn | ₹1,19 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,92 Mr | ₹2,93 Mr | ₹3,28 Mr | ₹3,48 Mr | ₹3,14 Mr | ₹2,87 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹287,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹260,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹125,73 Mn | ₹148,23 Mn | ₹193,23 Mn | ₹185,93 Mn | ₹327,75 Mn | ₹506,13 Mn | ₹581,62 Mn | ₹621,32 Mn | ₹880,41 Mn | ₹1,04 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,50 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,23 Mr |
| Net Borç† | ₹122,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,02 Mr | ₹1,10 Mr | ₹867,86 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,20 Mr | ₹723,31 Mn | ₹923,57 Mn | ₹1,48 Mr | ₹1,04 Mr | ₹816,53 Mn | ₹686,32 Mn | ₹789,10 Mn | ₹717,84 Mn | ₹703,61 Mn | ₹1,09 Mr | ₹1,63 Mr | ₹2,76 Mr | ₹3,22 Mr | ₹3,36 Mr | ₹3,09 Mr |
| Brüt Kâr | ₹21,92 Mn | ₹24,00 Mn | ₹1,02 Mn | ₹26,91 Mn | ₹62,02 Mn | ₹36,33 Mn | ₹36,37 Mn | ₹437,03 Mn | ₹196,57 Mn | ₹170,54 Mn | ₹28,89 Mn | -₹45,39 Mn | -₹36,67 Mn | -₹176,14 Mn | -₹123,16 Mn | -₹496,35 Mn | -₹146,38 Mn | ₹132,63 Mn | ₹279,52 Mn | ₹270,69 Mn |
| FAVÖK | ₹8,22 Mn | ₹11,76 Mn | -₹5,22 Mn | ₹23,44 Mn | ₹42,80 Mn | ₹32,99 Mn | ₹27,73 Mn | ₹440,65 Mn | ₹194,11 Mn | ₹185,82 Mn | -₹52,09 Mn | ₹506.900 | ₹12,02 Mn | -₹117,82 Mn | -₹47,97 Mn | -₹402,67 Mn | -₹82,64 Mn | ₹107,71 Mn | ₹259,59 Mn | ₹381,83 Mn |
| Net Kâr | -₹2,15 Mn | -₹6,57 Mn | -₹25,84 Mn | ₹2,19 Mn | ₹35,03 Mn | ₹374,05 Mn | ₹248,77 Mn | ₹433,05 Mn | ₹308,39 Mn | ₹168,54 Mn | -₹50,23 Mn | -₹300,82 Mn | -₹288,81 Mn | -₹392,44 Mn | -₹287,68 Mn | -₹524,86 Mn | -₹276,99 Mn | -₹4,52 Mn | ₹40,81 Mn | ₹113,21 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,08 | -0,24 | -0,96 | 0,08 | 1,30 | 13,86 | 9,22 | 16,04 | 11,43 | 6,24 | -1,86 | -11,15 | -10,70 | -14,54 | -10,66 | -19,45 | -10,26 | -0,17 | 1,51 | 4,19 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹19,21 Mn | ₹44,70 Mn | -₹5,99 Mn | ₹89,33 Mn | ₹188,81 Mn | ₹8,77 Mn | ₹86,92 Mn | ₹93,53 Mn | -₹40,37 Mn | ₹323,38 Mn | -₹309,21 Mn | ₹306,57 Mn | ₹215,61 Mn | ₹259,30 Mn | ₹176,82 Mn | -₹69,85 Mn | -₹304,04 Mn | -₹322,22 Mn | -₹246,53 Mn | -₹814,46 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,9% | 24,7% | 28,0% | 28,0% | 39,9% | 55,4% | 62,3% | 64,6% | 133,4% | 154,3% | 129,1% | 115,3% | 98,5% | 94,4% | 78,3% | 70,0% | 60,5% | 49,5% | 46,5% | 42,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,85 | 1,84 | 1,26 | 1,51 | 1,46 | 0,79 | 0,99 | 1,54 | 1,58 | 1,21 | 0,58 | 0,57 | 0,44 | 0,42 | 0,57 | 0,56 | 0,84 | 0,93 | 1,07 | 1,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,90 | 4,24 | 3,34 | 3,87 | 4,62 | 2,78 | 3,55 | 5,70 | 4,02 | 3,14 | 2,64 | 3,03 | 2,76 | 2,70 | 4,20 | 6,28 | 10,62 | 12,38 | 12,93 | 11,88 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 2,2% | 2,2% | 0,1% | 2,7% | 5,2% | 5,0% | 3,9% | 29,5% | 18,8% | 20,9% | 4,2% | -5,8% | -5,1% | -25,0% | -11,3% | -30,4% | -5,3% | 4,1% | 8,3% | 8,8% |
| FAVÖK Marjı | 0,8% | 1,1% | -0,6% | 2,3% | 3,6% | 4,6% | 3,0% | 29,7% | 18,6% | 22,8% | -7,6% | 0,1% | 1,7% | -16,7% | -4,4% | -24,6% | -3,0% | 3,3% | 7,7% | 12,4% |
| Net Kâr Marjı | -0,2% | -0,6% | -3,0% | 0,2% | 2,9% | 51,7% | 26,9% | 29,2% | 29,5% | 20,6% | -7,3% | -38,1% | -40,2% | -55,8% | -26,4% | -32,1% | -10,0% | -0,1% | 1,2% | 3,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,9% | 4,1% | -0,7% | 8,9% | 15,7% | 1,2% | 9,4% | 6,3% | -3,9% | 39,6% | -45,1% | 38,9% | 30,0% | 36,9% | 16,2% | -4,3% | -11,0% | -10,0% | -7,3% | -26,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |