SHEKHAWATIShekhawati Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,79 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹319,02 Mn | ₹380,98 Mn | ₹441,13 Mn | ₹1,08 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,69 Mr | ₹2,52 Mr | ₹3,11 Mr | ₹2,25 Mr | ₹2,04 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,31 Mr | ₹703,27 Mn | ₹416,36 Mn | ₹363,23 Mn | ₹112,85 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹17,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹99,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹219,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹13,81 Mn | ₹3,62 Mn | ₹8,44 Mn | ₹1,90 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,93 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,04 Mr | ₹650,56 Mn | ₹440,34 Mn | ₹259,56 Mn | ₹241,52 Mn | ₹69,30 Mn |
| Net Borç† | -₹40,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹164,48 Mn | ₹606,37 Mn | ₹767,51 Mn | ₹3,03 Mr | ₹3,63 Mr | ₹286,63 Mn | ₹1,63 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,44 Mr | ₹925,18 Mn | ₹2,16 Mr | ₹3,53 Mr | ₹3,48 Mr | ₹2,39 Mr | ₹2,08 Mr | ₹1,47 Mr | ₹893,71 Mn | ₹776,29 Mn | ₹325,17 Mn | ₹176,88 Mn |
| Brüt Kâr | ₹108,32 Mn | ₹79,24 Mn | ₹136,38 Mn | -₹157,62 Mn | -₹115,17 Mn | -₹104,33 Mn | -₹123,78 Mn | -₹27,75 Mn | -₹38,98 Mn | -₹52,37 Mn | -₹204,72 Mn | ₹250,58 Mn | ₹240,58 Mn | ₹192,51 Mn | ₹151,02 Mn | ₹122,69 Mn | ₹68,02 Mn | ₹41,54 Mn | ₹19,41 Mn | ₹6,62 Mn |
| FAVÖK | ₹94,51 Mn | ₹59,14 Mn | ₹214,62 Mn | -₹122,22 Mn | -₹102,93 Mn | -₹29,88 Mn | -₹116,18 Mn | ₹524.000 | -₹48,57 Mn | -₹249,64 Mn | -₹130,68 Mn | ₹309,90 Mn | ₹303,87 Mn | ₹266,82 Mn | ₹188,26 Mn | ₹133,91 Mn | ₹82,40 Mn | ₹61,01 Mn | ₹27,32 Mn | ₹11,57 Mn |
| Net Kâr | ₹88,06 Mn | ₹62,82 Mn | ₹1,54 Mr | -₹211,81 Mn | -₹243,77 Mn | -₹114,39 Mn | -₹211,01 Mn | -₹92,34 Mn | -₹139,88 Mn | -₹561,21 Mn | -₹1,04 Mr | ₹71,63 Mn | ₹70,50 Mn | ₹45,15 Mn | ₹44,21 Mn | ₹35,40 Mn | ₹22,52 Mn | ₹13,28 Mn | ₹4,85 Mn | ₹1,05 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,55 | 1,82 | 44,67 | -6,14 | -7,07 | -3,32 | -6,12 | -2,68 | -4,06 | -16,70 | -45,70 | 3,30 | 3,20 | 2,10 | 2,01 | 2,80 | 2,36 | 1,71 | 0,70 | 0,23 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹86,44 Mn | -₹1,40 Mn | ₹151,29 Mn | ₹6,65 Mn | ₹42,64 Mn | -₹16,77 Mn | ₹7,83 Mn | -₹425.000 | ₹8,75 Mn | ₹14,27 Mn | -₹952,01 Mn | -₹261,72 Mn | -₹137,51 Mn | -₹53,48 Mn | -₹398,40 Mn | -₹516,45 Mn | -₹231,50 Mn | -₹40,66 Mn | -₹233,13 Mn | -₹28,69 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹15,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,3% | 0,9% | 1,9% | 175,8% | 138,4% | 181,7% | 164,7% | 136,4% | 131,0% | 114,9% | 78,5% | 46,7% | 57,0% | 54,7% | 58,0% | 49,6% | 62,6% | 62,3% | 66,5% | 61,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,52 | 1,59 | 1,74 | 2,80 | 2,49 | 0,27 | 1,40 | 1,05 | 0,98 | 0,55 | 0,86 | 1,13 | 1,55 | 1,17 | 1,16 | 1,12 | 1,27 | 1,86 | 0,90 | 1,57 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,75 | 2,76 | 3,49 | 13,80 | 16,52 | 1,30 | 7,40 | 6,69 | 6,56 | 4,21 | 9,82 | 16,04 | 15,84 | 10,86 | 9,48 | 6,70 | 4,06 | 3,53 | 1,48 | 0,80 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 65,9% | 13,1% | 17,8% | -5,2% | -3,2% | -36,4% | -7,6% | -1,9% | -2,7% | -5,7% | -9,5% | 7,1% | 6,9% | 8,1% | 7,2% | 8,3% | 7,6% | 5,4% | 6,0% | 3,7% |
| FAVÖK Marjı | 57,5% | 9,8% | 28,0% | -4,0% | -2,8% | -10,4% | -7,1% | 0,0% | -3,4% | -27,0% | -6,1% | 8,8% | 8,7% | 11,2% | 9,0% | 9,1% | 9,2% | 7,9% | 8,4% | 6,5% |
| Net Kâr Marjı | 53,5% | 10,4% | 200,6% | -7,0% | -6,7% | -39,9% | -13,0% | -6,3% | -9,7% | -60,7% | -48,4% | 2,0% | 2,0% | 1,9% | 2,1% | 2,4% | 2,5% | 1,7% | 1,5% | 0,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -52,6% | -0,2% | 19,7% | 0,2% | 1,2% | -5,8% | 0,5% | -0,0% | 0,6% | 1,5% | -44,1% | -7,4% | -3,9% | -2,2% | -19,1% | -35,1% | -25,9% | -5,2% | -71,7% | -16,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |