SHERVANIShervani Industrial Syndicate Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,38 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,44 Mr | ₹2,46 Mr | ₹2,35 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,20 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,70 Mr | ₹2,32 Mr | ₹2,31 Mr | ₹2,10 Mr | ₹2,05 Mr | ₹2,09 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,98 Mr | ₹2,25 Mr | ₹689,02 Mn | ₹685,56 Mn | ₹651,70 Mn | ₹705,52 Mn | ₹791,58 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹437,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹721,00 Mn | ₹513,70 Mn | ₹315,39 Mn | ₹15,73 Mn | ₹117,04 Mn | ₹50,58 Mn | ₹59,17 Mn | ₹71,99 Mn | ₹68,21 Mn | ₹10,06 Mn | ₹79,18 Mn | ₹106,77 Mn | ₹59,39 Mn | ₹3,50 Mn | ₹8,78 Mn | ₹5,10 Mn | ₹25,62 Mn | ₹16,69 Mn | ₹10,59 Mn | ₹96,34 Mn |
| Net Borç† | -₹226,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹213,70 Mn | ₹484,00 Mn | ₹1,43 Mr | ₹266,96 Mn | ₹88,39 Mn | ₹318,69 Mn | ₹923,27 Mn | ₹785,23 Mn | ₹911,60 Mn | ₹460,82 Mn | ₹317,20 Mn | ₹37,68 Mn | ₹37,66 Mn | ₹115,65 Mn | ₹94,56 Mn | ₹61,17 Mn | ₹56.057 | ₹164.714 | ₹4,68 Mn | ₹41,25 Mn |
| Brüt Kâr | ₹18,70 Mn | ₹51,10 Mn | ₹327,89 Mn | ₹68,25 Mn | ₹3,94 Mn | ₹95,83 Mn | ₹314,33 Mn | ₹465,93 Mn | ₹365,89 Mn | ₹135,88 Mn | ₹36,74 Mn | -₹6,78 Mn | -₹2,33 Mn | ₹23,21 Mn | ₹10,67 Mn | -₹3,08 Mn | -₹9,64 Mn | -₹9,21 Mn | -₹27,64 Mn | -₹25,94 Mn |
| FAVÖK | ₹2,80 Mn | ₹26,40 Mn | ₹300,57 Mn | ₹38,34 Mn | -₹22,44 Mn | ₹57,44 Mn | ₹254,79 Mn | ₹433,72 Mn | ₹333,90 Mn | ₹144,25 Mn | ₹21,71 Mn | -₹18,27 Mn | -₹15,70 Mn | ₹13,46 Mn | -₹3,49 Mn | -₹13,63 Mn | -₹23,34 Mn | -₹19,68 Mn | -₹33,75 Mn | -₹24,88 Mn |
| Net Kâr | -₹7,30 Mn | -₹95,60 Mn | ₹308,48 Mn | ₹236,33 Mn | -₹27,73 Mn | ₹66,63 Mn | ₹199,27 Mn | ₹340,57 Mn | ₹251,92 Mn | ₹158,65 Mn | ₹17,45 Mn | -₹16,57 Mn | -₹4,83 Mn | -₹220,64 Mn | ₹10,56 Mn | ₹5,33 Mn | ₹36,22 Mn | -₹33,05 Mn | ₹17,55 Mn | ₹6,12 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -2,82 | -36,87 | 118,97 | 86,85 | -10,19 | 24,49 | 73,23 | 108,60 | 80,33 | 48,37 | 5,32 | -5,05 | -1,47 | -67,26 | 3,22 | 1,63 | 11,04 | -10,08 | 5,35 | 1,87 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹291,30 Mn | ₹33,00 Mn | -₹157,06 Mn | ₹74,11 Mn | ₹8,75 Mn | ₹36,92 Mn | -₹131,58 Mn | ₹236,83 Mn | ₹247,39 Mn | ₹168,32 Mn | ₹27,20 Mn | -₹26,78 Mn | -₹75,91 Mn | ₹40,45 Mn | ₹6,14 Mn | ₹27,61 Mn | -₹42,25 Mn | -₹24,94 Mn | -₹44,27 Mn | -₹55,10 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹155,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,9% | 20,9% | 13,4% | 0,6% | 5,3% | 2,7% | 3,5% | 3,1% | 3,0% | 0,5% | 3,9% | 5,1% | 2,9% | 0,2% | 0,4% | 0,7% | 3,7% | 2,6% | 1,5% | 12,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,20 | 0,61 | 0,10 | 0,04 | 0,17 | 0,54 | 0,34 | 0,40 | 0,22 | 0,15 | 0,02 | 0,02 | 0,06 | 0,04 | 0,09 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,16 | 0,37 | 1,08 | 0,20 | 0,07 | 0,24 | 0,70 | 0,59 | 0,69 | 0,35 | 0,24 | 0,03 | 0,03 | 0,09 | 0,07 | 0,05 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,8% | 10,6% | 23,0% | 25,6% | 4,5% | 30,1% | 34,0% | 59,3% | 40,1% | 29,5% | 11,6% | -18,0% | -6,2% | 20,1% | 11,3% | -5,0% | -17.200,6% | -5.591,5% | -590,1% | -62,9% |
| FAVÖK Marjı | 1,3% | 5,5% | 21,1% | 14,4% | -25,4% | 18,0% | 27,6% | 55,2% | 36,6% | 31,3% | 6,8% | -48,5% | -41,7% | 11,6% | -3,7% | -22,3% | -41.628,3% | -11.949,6% | -720,5% | -60,3% |
| Net Kâr Marjı | -3,4% | -19,8% | 21,6% | 88,5% | -31,4% | 20,9% | 21,6% | 43,4% | 27,6% | 34,4% | 5,5% | -44,0% | -12,8% | -190,8% | 11,2% | 8,7% | 64.613,7% | -20.067,9% | 374,6% | 14,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 136,3% | 6,8% | -11,0% | 27,8% | 9,9% | 11,6% | -14,3% | 30,2% | 27,1% | 36,5% | 8,6% | -71,1% | -201,6% | 35,0% | 6,5% | 45,1% | -75.372,3% | -15.142,2% | -945,2% | -133,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1174,60 | +%0,68 | |
| Bharti Airtel Limited | 1794,60 | -%0,66 | |
| HDFC Bank Limited | 710,70 | -%0,46 | |
| ICICI Bank Limited | 1338,60 | -%1,59 | |
| State Bank of India | 954,90 | -%0,22 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2304,90 | +%1,57 | |
| Bajaj Finance Limited | 957,00 | -%2,62 |