SHILGRAVQShilp Gravures Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,83 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,21 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,07 Mr | ₹986,46 Mn | ₹912,68 Mn | ₹945,81 Mn | ₹902,92 Mn | ₹853,37 Mn | ₹789,27 Mn | ₹735,60 Mn | ₹845,39 Mn | ₹849,56 Mn | ₹808,71 Mn | ₹698,48 Mn | ₹653,00 Mn | ₹690,61 Mn | ₹634,57 Mn | ₹522,29 Mn | ₹388,19 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹15,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹162,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,85 Mn | ₹8,06 Mn | ₹40,10 Mn | ₹24,91 Mn | ₹47,51 Mn | ₹53,12 Mn | ₹177,80 Mn | ₹130,07 Mn | ₹105,98 Mn | ₹78,31 Mn | ₹113,15 Mn | ₹178,85 Mn | ₹212,96 Mn | ₹196,16 Mn | ₹176,19 Mn | ₹206,71 Mn | ₹257,75 Mn | ₹256,25 Mn | ₹137,91 Mn | ₹86,89 Mn |
| Net Borç† | -₹283,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹978,48 Mn | ₹914,89 Mn | ₹874,45 Mn | ₹871,80 Mn | ₹747,75 Mn | ₹697,81 Mn | ₹705,82 Mn | ₹740,46 Mn | ₹675,92 Mn | ₹646,04 Mn | ₹608,37 Mn | ₹650,44 Mn | ₹595,84 Mn | ₹595,08 Mn | ₹562,95 Mn | ₹499,90 Mn | ₹471,28 Mn | ₹367,91 Mn | ₹340,46 Mn | ₹261,75 Mn |
| Brüt Kâr | ₹154,79 Mn | ₹87,08 Mn | ₹126,98 Mn | ₹168,28 Mn | ₹115,08 Mn | ₹120,48 Mn | ₹115,03 Mn | ₹136,24 Mn | ₹137,12 Mn | ₹148,75 Mn | ₹137,88 Mn | ₹117,69 Mn | ₹127,01 Mn | ₹141,83 Mn | ₹136,02 Mn | ₹114,59 Mn | ₹140,79 Mn | ₹117,58 Mn | ₹126,27 Mn | ₹101,02 Mn |
| FAVÖK | ₹151,29 Mn | ₹75,20 Mn | ₹117,59 Mn | ₹162,01 Mn | ₹121,08 Mn | ₹130,69 Mn | ₹120,29 Mn | ₹155,97 Mn | ₹149,08 Mn | ₹159,60 Mn | ₹149,46 Mn | ₹119,38 Mn | ₹128,75 Mn | ₹146,71 Mn | ₹143,97 Mn | ₹126,11 Mn | ₹150,56 Mn | ₹110,37 Mn | ₹128,33 Mn | ₹98,93 Mn |
| Net Kâr | ₹69,97 Mn | ₹37,13 Mn | ₹114,18 Mn | ₹78,09 Mn | ₹79,12 Mn | ₹102,69 Mn | ₹8,69 Mn | ₹77,14 Mn | ₹70,33 Mn | ₹71,08 Mn | ₹30,30 Mn | ₹37,91 Mn | ₹24,86 Mn | ₹55,13 Mn | ₹52,46 Mn | ₹33,38 Mn | ₹51,26 Mn | ₹10,76 Mn | ₹58,77 Mn | ₹29,25 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 11,38 | 6,04 | 18,57 | 12,70 | 12,87 | 16,70 | 1,41 | 12,54 | 11,44 | 11,56 | 4,93 | 6,17 | 4,04 | 8,96 | 8,53 | 5,43 | 8,34 | 1,75 | 9,56 | 4,76 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹340,43 Mn | ₹59,19 Mn | ₹1,63 Mn | ₹89,66 Mn | ₹3,62 Mn | ₹98,66 Mn | -₹64,78 Mn | ₹14,96 Mn | -₹7,84 Mn | ₹91,02 Mn | ₹107,28 Mn | ₹38,84 Mn | -₹3,12 Mn | -₹3,32 Mn | ₹21,51 Mn | ₹54,48 Mn | -₹31,40 Mn | -₹79,96 Mn | -₹25,26 Mn | ₹30,39 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹433,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,2% | 0,7% | 3,5% | 2,3% | 4,8% | 5,8% | 18,8% | 14,4% | 12,4% | 9,9% | 15,4% | 21,2% | 25,1% | 24,3% | 25,2% | 31,7% | 37,3% | 40,4% | 26,4% | 22,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,81 | 0,78 | 0,76 | 0,82 | 0,76 | 0,76 | 0,75 | 0,82 | 0,79 | 0,82 | 0,83 | 0,77 | 0,70 | 0,74 | 0,81 | 0,77 | 0,68 | 0,58 | 0,65 | 0,67 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,93 | 0,87 | 0,83 | 0,83 | 0,71 | 0,66 | 0,67 | 0,71 | 0,64 | 0,62 | 0,58 | 0,62 | 0,57 | 0,57 | 0,54 | 0,48 | 0,45 | 0,35 | 0,32 | 0,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,8% | 9,5% | 14,5% | 19,3% | 15,4% | 17,3% | 16,3% | 18,4% | 20,3% | 23,0% | 22,7% | 18,1% | 21,3% | 23,8% | 24,2% | 22,9% | 29,9% | 32,0% | 37,1% | 38,6% |
| FAVÖK Marjı | 15,5% | 8,2% | 13,4% | 18,6% | 16,2% | 18,7% | 17,0% | 21,1% | 22,1% | 24,7% | 24,6% | 18,4% | 21,6% | 24,7% | 25,6% | 25,2% | 31,9% | 30,0% | 37,7% | 37,8% |
| Net Kâr Marjı | 7,2% | 4,1% | 13,1% | 9,0% | 10,6% | 14,7% | 1,2% | 10,4% | 10,4% | 11,0% | 5,0% | 5,8% | 4,2% | 9,3% | 9,3% | 6,7% | 10,9% | 2,9% | 17,3% | 11,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -34,8% | 6,5% | 0,2% | 10,3% | 0,5% | 14,1% | -9,2% | 2,0% | -1,2% | 14,1% | 17,6% | 6,0% | -0,5% | -0,6% | 3,8% | 10,9% | -6,7% | -21,7% | -7,4% | 11,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |