SHIVAMAUTOShivam Autotech Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $27,29 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,04 Mr | ₹5,46 Mr | ₹6,00 Mr | ₹6,92 Mr | ₹6,41 Mr | ₹7,34 Mr | ₹7,24 Mr | ₹7,52 Mr | ₹7,27 Mr | ₹6,99 Mr | ₹6,06 Mr | ₹4,97 Mr | ₹3,83 Mr | ₹3,59 Mr | ₹3,79 Mr | ₹3,63 Mr | ₹3,59 Mr | ₹2,69 Mr | ₹2,39 Mr | ₹1,63 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹192,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹5,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -₹406,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,03 Mr | ₹3,39 Mr | ₹3,90 Mr | ₹4,28 Mr | ₹3,55 Mr | ₹4,89 Mr | ₹4,39 Mr | ₹4,34 Mr | ₹4,12 Mr | ₹3,99 Mr | ₹3,05 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,93 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,21 Mr | ₹491,78 Mn |
| Net Borç† | ₹3,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,10 Mr | ₹4,54 Mr | ₹4,70 Mr | ₹4,70 Mr | ₹4,69 Mr | ₹4,87 Mr | ₹5,88 Mr | ₹6,36 Mr | ₹5,57 Mr | ₹4,56 Mr | ₹4,24 Mr | ₹4,34 Mr | ₹3,89 Mr | ₹3,72 Mr | ₹3,60 Mr | ₹2,63 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,30 Mr |
| Brüt Kâr | ₹178,38 Mn | ₹397,51 Mn | ₹339,69 Mn | ₹379,79 Mn | ₹557,77 Mn | ₹510,71 Mn | ₹300,20 Mn | ₹607,90 Mn | ₹608,86 Mn | ₹315,76 Mn | ₹540,03 Mn | ₹580,89 Mn | ₹514,27 Mn | ₹658,49 Mn | ₹646,77 Mn | ₹452,75 Mn | ₹344,72 Mn | ₹216,86 Mn | ₹226,30 Mn | ₹285,35 Mn |
| FAVÖK | ₹318,00 Mn | ₹444,11 Mn | ₹434,31 Mn | ₹494,81 Mn | ₹715,56 Mn | ₹778,64 Mn | ₹523,24 Mn | ₹838,59 Mn | ₹792,66 Mn | ₹479,98 Mn | ₹706,20 Mn | ₹710,41 Mn | ₹703,87 Mn | ₹874,79 Mn | ₹850,41 Mn | ₹611,23 Mn | ₹464,32 Mn | ₹319,41 Mn | ₹324,44 Mn | ₹373,94 Mn |
| Net Kâr | -₹813,32 Mn | -₹480,42 Mn | -₹501,86 Mn | -₹347,17 Mn | -₹160,60 Mn | -₹225,26 Mn | -₹371,35 Mn | -₹182,15 Mn | -₹12,31 Mn | -₹35,79 Mn | ₹192,39 Mn | ₹281,36 Mn | ₹284,32 Mn | ₹282,15 Mn | ₹186,26 Mn | ₹147,78 Mn | ₹115,54 Mn | ₹96,33 Mn | ₹114,61 Mn | ₹159,63 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -6,19 | -3,89 | -4,04 | -2,84 | -1,46 | -2,10 | -3,46 | -1,70 | -0,11 | -0,34 | 1,79 | 2,62 | 2,65 | 2,63 | 1,73 | 1,38 | 1,08 | 0,90 | 1,07 | 1,48 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹529,83 Mn | ₹255,61 Mn | -₹223,88 Mn | ₹166,84 Mn | ₹73,95 Mn | -₹26,77 Mn | ₹86,46 Mn | -₹215,07 Mn | -₹159,41 Mn | -₹881,81 Mn | -₹1,02 Mr | -₹707,54 Mn | ₹164,49 Mn | ₹451,30 Mn | ₹161,27 Mn | -₹248,22 Mn | -₹151,63 Mn | -₹222,84 Mn | -₹530,66 Mn | -₹95,69 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹42,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 79,9% | 62,0% | 64,9% | 61,9% | 55,4% | 66,5% | 60,6% | 57,8% | 56,7% | 57,1% | 50,4% | 40,0% | 30,5% | 35,6% | 45,4% | 53,3% | 47,4% | 53,2% | 50,7% | 30,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,81 | 0,83 | 0,78 | 0,68 | 0,73 | 0,66 | 0,81 | 0,85 | 0,77 | 0,65 | 0,70 | 0,87 | 1,01 | 1,03 | 0,95 | 0,73 | 0,54 | 0,53 | 0,52 | 0,80 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -10,07 | -11,16 | -11,54 | -11,56 | -11,53 | -11,98 | -14,45 | -15,62 | -13,69 | -11,20 | -10,43 | -10,66 | -9,56 | -9,14 | -8,85 | -6,48 | -4,77 | -3,51 | -3,05 | -3,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,4% | 8,8% | 7,2% | 8,1% | 11,9% | 10,5% | 5,1% | 9,6% | 10,9% | 6,9% | 12,7% | 13,4% | 13,2% | 17,7% | 18,0% | 17,2% | 17,8% | 15,2% | 18,2% | 22,0% |
| FAVÖK Marjı | 7,8% | 9,8% | 9,2% | 10,5% | 15,3% | 16,0% | 8,9% | 13,2% | 14,2% | 10,5% | 16,7% | 16,4% | 18,1% | 23,5% | 23,6% | 23,2% | 23,9% | 22,4% | 26,1% | 28,8% |
| Net Kâr Marjı | -19,9% | -10,6% | -10,7% | -7,4% | -3,4% | -4,6% | -6,3% | -2,9% | -0,2% | -0,8% | 4,5% | 6,5% | 7,3% | 7,6% | 5,2% | 5,6% | 6,0% | 6,7% | 9,2% | 12,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -12,9% | 5,6% | -4,8% | 3,5% | 1,6% | -0,5% | 1,5% | -3,4% | -2,9% | -19,4% | -24,1% | -16,3% | 4,2% | 12,1% | 4,5% | -9,4% | -7,8% | -15,6% | -42,7% | -7,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |