SHREDIGCEMShree Digvijay Cement Co. Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $104,71 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹10,66 Mr | ₹7,02 Mr | ₹5,41 Mr | ₹4,77 Mr | ₹4,68 Mr | ₹4,32 Mr | ₹3,80 Mr | ₹3,60 Mr | ₹3,51 Mr | ₹4,14 Mr | ₹4,56 Mr | ₹3,99 Mr | ₹3,59 Mr | ₹3,50 Mr | ₹2,94 Mr | ₹2,40 Mr | ₹2,34 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,32 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹48,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹7,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹5,14 Mr | ₹1,11 Mr | ₹222.000 | ₹296.000 | ₹2,13 Mn | ₹2,75 Mn | ₹3,49 Mn | ₹402,61 Mn | ₹250,06 Mn | ₹960,24 Mn | ₹1,16 Mr | ₹860,00 Mn | ₹637,56 Mn | ₹291,47 Mn | ₹281,49 Mn | ₹0,00 | ₹13,07 Mn | ₹1,01 Mr | ₹737,51 Mn | ₹2,18 Mr |
| Net Borç† | ₹5,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹7,49 Mr | ₹7,25 Mr | ₹7,92 Mr | ₹7,27 Mr | ₹6,29 Mr | ₹5,03 Mr | ₹4,70 Mr | ₹4,36 Mr | ₹4,13 Mr | ₹3,15 Mr | ₹3,71 Mr | ₹4,09 Mr | ₹3,32 Mr | ₹3,83 Mr | ₹3,34 Mr | ₹2,94 Mr | ₹3,49 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,55 Mr | ₹2,14 Mr |
| Brüt Kâr | ₹2,31 Mr | ₹2,07 Mr | ₹2,85 Mr | ₹2,17 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,22 Mr | ₹704,03 Mn | ₹968,44 Mn | ₹837,00 Mn | ₹628,02 Mn | ₹1,04 Mr | ₹706,81 Mn | ₹653,13 Mn | ₹483,29 Mn | ₹366,70 Mn | ₹517,91 Mn | ₹354,77 Mn |
| FAVÖK | ₹731,54 Mn | ₹592,01 Mn | ₹1,48 Mr | ₹1,03 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,01 Mr | ₹270,42 Mn | ₹491,24 Mn | ₹90,43 Mn | ₹345,43 Mn | ₹149,36 Mn | -₹30,68 Mn | ₹408,13 Mn | ₹152,53 Mn | ₹207,31 Mn | ₹541,51 Mn | ₹412,25 Mn | ₹563,73 Mn | ₹390,92 Mn |
| Net Kâr | ₹249,74 Mn | ₹251,88 Mn | ₹877,84 Mn | ₹580,80 Mn | ₹552,76 Mn | ₹539,60 Mn | ₹564,37 Mn | ₹20,61 Mn | ₹133,71 Mn | -₹90,46 Mn | ₹42,02 Mn | ₹36,51 Mn | -₹355,21 Mn | ₹412,57 Mn | ₹94,48 Mn | ₹10,03 Mn | ₹476,05 Mn | -₹140,21 Mn | ₹540,44 Mn | ₹487,87 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,69 | 1,71 | 6,00 | 3,97 | 3,78 | 3,66 | 3,96 | 0,15 | 0,95 | -0,64 | 0,30 | 0,26 | -2,51 | 2,91 | 0,67 | 0,05 | 2,08 | -0,99 | 5,25 | 4,61 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹4,94 Mr | -₹454,74 Mn | ₹423,02 Mn | ₹677,72 Mn | ₹238,34 Mn | ₹691,93 Mn | ₹779,53 Mn | -₹202,27 Mn | ₹782,79 Mn | -₹11,58 Mn | -₹297,93 Mn | -₹148,07 Mn | -₹484,09 Mn | ₹74,04 Mn | ₹5,04 Mn | -₹183,09 Mn | ₹285,91 Mn | -₹129,35 Mn | ₹103,43 Mn | ₹406,33 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹794,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 48,2% | 15,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,1% | 11,2% | 7,1% | 23,2% | 25,4% | 21,6% | 17,8% | 8,3% | 9,6% | 0,0% | 0,6% | 58,0% | 40,6% | 165,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,70 | 1,03 | 1,46 | 1,52 | 1,34 | 1,16 | 1,24 | 1,21 | 1,18 | 0,76 | 0,81 | 1,02 | 0,92 | 1,09 | 1,14 | 1,22 | 1,49 | 1,46 | 1,41 | 1,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,05 | 1,98 | 2,17 | 1,99 | 1,72 | 1,37 | 1,28 | 1,19 | 1,13 | 0,86 | 1,02 | 1,12 | 0,91 | 1,05 | 0,91 | 0,80 | 0,95 | 0,69 | 0,70 | 0,59 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,8% | 28,5% | 36,0% | 29,8% | 33,2% | 35,7% | 36,2% | 23,9% | 29,6% | 22,4% | 26,1% | 20,5% | 18,9% | 27,1% | 21,2% | 22,2% | 13,9% | 14,4% | 20,3% | 16,5% |
| FAVÖK Marjı | 9,8% | 8,2% | 18,6% | 14,1% | 18,8% | 21,1% | 21,5% | 6,2% | 11,9% | 2,9% | 9,3% | 3,7% | -0,9% | 10,6% | 4,6% | 7,1% | 15,5% | 16,2% | 22,1% | 18,2% |
| Net Kâr Marjı | 3,3% | 3,5% | 11,1% | 8,0% | 8,8% | 10,7% | 12,0% | 0,5% | 3,2% | -2,9% | 1,1% | 0,9% | -10,7% | 10,8% | 2,8% | 0,3% | 13,6% | -5,5% | 21,2% | 22,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -66,0% | -6,3% | 5,3% | 9,3% | 3,8% | 13,8% | 16,6% | -4,6% | 18,9% | -0,4% | -8,0% | -3,6% | -14,6% | 1,9% | 0,2% | -6,2% | 8,2% | -5,1% | 4,1% | 19,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1209,40 | -%0,46 | |
| Bharti Airtel Limited | 1900,70 | +%2,52 | |
| HDFC Bank Limited | 730,25 | +%0,47 | |
| ICICI Bank Limited | 1388,90 | -%0,04 | |
| State Bank of India | 958,50 | -%0,16 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2429,70 | +%3,39 | |
| Bajaj Finance Limited | 978,05 | +%1,33 |