SHREERAMAShree Rama Multi-Tech Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $61,31 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,28 Mr | ₹2,14 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,96 Mr | ₹2,12 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,89 Mr | ₹2,82 Mr | ₹3,23 Mr | ₹3,27 Mr | ₹3,10 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹85,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹503,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹219,25 Mn | ₹388,44 Mn | ₹120,47 Mn | ₹822,68 Mn | ₹792,78 Mn | ₹696,39 Mn | ₹773,44 Mn | ₹1,05 Mr | ₹1,08 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,63 Mr | ₹2,97 Mr | ₹3,70 Mr | ₹3,78 Mr | ₹3,78 Mr | ₹3,78 Mr | ₹3,78 Mr |
| Net Borç† | ₹133,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,38 Mr | ₹2,06 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,08 Mr | ₹1,05 Mr | ₹853,66 Mn | ₹722,18 Mn | ₹963,30 Mn | ₹4,29 Mr | ₹672,28 Mn | ₹707,83 Mn | ₹592,36 Mn |
| Brüt Kâr | ₹450,24 Mn | ₹333,53 Mn | ₹209,34 Mn | ₹198,02 Mn | ₹60,04 Mn | ₹135,13 Mn | ₹186,73 Mn | ₹86,26 Mn | ₹97,83 Mn | ₹107,52 Mn | ₹96,90 Mn | -₹14,66 Mn | -₹31,20 Mn | -₹57,06 Mn | -₹64,65 Mn | ₹16,56 Mn | -₹118,55 Mn | ₹72,34 Mn | ₹68,82 Mn | -₹38,03 Mn |
| FAVÖK | ₹401,40 Mn | ₹300,85 Mn | ₹149,04 Mn | ₹132,40 Mn | ₹11,34 Mn | ₹109,55 Mn | ₹162,06 Mn | ₹75,87 Mn | ₹97,16 Mn | ₹134,01 Mn | ₹149,88 Mn | ₹92,14 Mn | ₹133,56 Mn | ₹96,46 Mn | ₹86,00 Mn | ₹167,32 Mn | -₹30,60 Mn | ₹168,45 Mn | -₹81,22 Mn | ₹111,14 Mn |
| Net Kâr | ₹247,62 Mn | ₹513,46 Mn | ₹99,65 Mn | ₹50,44 Mn | -₹49,22 Mn | ₹34,33 Mn | ₹210,56 Mn | -₹30,26 Mn | -₹25,67 Mn | -₹21,33 Mn | ₹109,85 Mn | -₹81,79 Mn | ₹333,16 Mn | -₹199,31 Mn | ₹3,92 Mn | ₹83,81 Mn | -₹95,34 Mn | -₹119,55 Mn | -₹399,96 Mn | -₹316,51 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,77 | 3,85 | 0,84 | 0,70 | -0,68 | 0,47 | 2,91 | -0,42 | -0,35 | -0,30 | 1,52 | -1,27 | 4,46 | -2,89 | -0,09 | 1,02 | -1,45 | -1,70 | -5,79 | -4,85 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹160,82 Mn | -₹199,34 Mn | ₹81,55 Mn | -₹23,28 Mn | -₹117,74 Mn | -₹10,49 Mn | ₹109,04 Mn | -₹61,01 Mn | ₹146,07 Mn | ₹84,87 Mn | -₹10,46 Mn | ₹67,36 Mn | ₹97,59 Mn | ₹34,99 Mn | -₹9,56 Mn | ₹164,44 Mn | -₹35,13 Mn | ₹47,75 Mn | ₹101,00 Mn | ₹25,53 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹161,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,6% | 18,1% | 8,7% | 61,6% | 63,1% | 60,1% | 64,0% | 72,8% | 77,0% | 76,5% | 77,1% | 79,7% | 79,0% | 76,9% | 115,3% | 127,9% | 134,0% | 116,9% | 115,7% | 122,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,05 | 0,96 | 1,28 | 1,46 | 1,19 | 1,16 | 1,08 | 0,81 | 0,87 | 0,74 | 0,62 | 0,59 | 0,54 | 0,40 | 0,28 | 0,33 | 1,52 | 0,21 | 0,22 | 0,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,34 | 1,16 | 1,00 | 1,10 | 0,84 | 0,76 | 0,73 | 0,66 | 0,68 | 0,68 | 0,60 | 0,61 | 0,59 | 0,48 | 0,41 | 0,54 | 2,42 | 0,38 | 0,40 | 0,33 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,9% | 16,2% | 11,8% | 10,2% | 4,0% | 10,0% | 14,4% | 7,4% | 8,1% | 8,9% | 9,1% | -1,4% | -3,0% | -6,7% | -9,0% | 1,7% | -2,8% | 10,8% | 9,7% | -6,4% |
| FAVÖK Marjı | 16,9% | 14,6% | 8,4% | 6,8% | 0,8% | 8,1% | 12,5% | 6,5% | 8,0% | 11,1% | 14,1% | 8,6% | 12,7% | 11,3% | 11,9% | 17,4% | -0,7% | 25,1% | -11,5% | 18,8% |
| Net Kâr Marjı | 10,4% | 24,9% | 5,6% | 2,6% | -3,3% | 2,5% | 16,2% | -2,6% | -2,1% | -1,8% | 10,3% | -7,6% | 31,6% | -23,3% | 0,5% | 8,7% | -2,2% | -17,8% | -56,5% | -53,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,8% | -9,7% | 4,6% | -1,2% | -7,9% | -0,8% | 8,4% | -5,2% | 12,0% | 7,1% | -1,0% | 6,3% | 9,3% | 4,1% | -1,3% | 17,1% | -0,8% | 7,1% | 14,3% | 4,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |