SIMPLXREASimplex Realty Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,05 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,19 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,26 Mr | ₹923,08 Mn | ₹716,74 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹12,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹26,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹200,00 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹3,54 Mn | ₹11,52 Mn | ₹20,44 Mn | ₹30,63 Mn | ₹33,40 Mn | ₹35,74 Mn | ₹37,45 Mn | ₹38,55 Mn | ₹89,35 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹43.494 | ₹429,16 Mn |
| Net Borç† | -₹47,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹128,94 Mn | ₹47,87 Mn | ₹17,65 Mn | ₹15,82 Mn | ₹19,85 Mn | ₹40,88 Mn | ₹90,17 Mn | ₹46,35 Mn | ₹164,81 Mn | ₹92,02 Mn | ₹285,15 Mn | ₹47,63 Mn | ₹350,34 Mn | ₹56,65 Mn | ₹63,94 Mn | ₹103,92 Mn | ₹301,11 Mn | ₹1,75 Mr | ₹767,75 Mn | ₹2,48 Mn |
| Brüt Kâr | -₹12,95 Mn | -₹20,27 Mn | -₹19,41 Mn | -₹23,32 Mn | -₹21,87 Mn | -₹31,75 Mn | -₹22,35 Mn | -₹25,69 Mn | -₹42,30 Mn | -₹48,51 Mn | ₹64,61 Mn | -₹32,01 Mn | ₹128,99 Mn | ₹38,08 Mn | ₹30,63 Mn | ₹67,94 Mn | ₹285,02 Mn | ₹1,74 Mr | ₹755,80 Mn | -₹7,41 Mn |
| FAVÖK | -₹30,30 Mn | -₹47,31 Mn | -₹42,42 Mn | -₹41,81 Mn | -₹34,00 Mn | -₹43,14 Mn | -₹35,96 Mn | -₹66,59 Mn | -₹69,54 Mn | -₹141,48 Mn | ₹37,65 Mn | -₹49,09 Mn | ₹117,20 Mn | ₹22,48 Mn | ₹14,65 Mn | ₹57,76 Mn | ₹218,57 Mn | ₹1,09 Mr | ₹280,22 Mn | -₹20,98 Mn |
| Net Kâr | -₹37,49 Mn | ₹13,01 Mn | ₹51,11 Mn | ₹12,67 Mn | ₹17,73 Mn | ₹5,53 Mn | ₹3,36 Mn | ₹11,65 Mn | -₹62,02 Mn | -₹60,85 Mn | -₹21,49 Mn | ₹7,42 Mn | ₹91,43 Mn | ₹13,23 Mn | ₹4,21 Mn | ₹31,17 Mn | ₹145,37 Mn | ₹826,83 Mn | ₹237,23 Mn | -₹8,70 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -12,53 | 4,35 | 17,09 | 4,24 | 5,93 | 1,85 | 1,12 | 3,89 | -20,73 | -20,34 | -7,18 | 2,48 | 30,56 | 4,42 | 1,41 | 10,42 | 48,60 | 276,41 | 79,30 | -2,91 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹30,68 Mn | -₹298,87 Mn | ₹322.000 | ₹7,19 Mn | ₹25,16 Mn | ₹46,19 Mn | ₹17,35 Mn | ₹98,01 Mn | ₹38,50 Mn | -₹58,63 Mn | ₹102,80 Mn | ₹73,20 Mn | -₹72,52 Mn | ₹3,97 Mn | -₹59,96 Mn | ₹72,75 Mn | -₹41,96 Mn | ₹53,16 Mn | ₹520,71 Mn | ₹38,83 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹317.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 14,4% | 0,0% | 0,0% | 0,3% | 1,0% | 1,8% | 2,7% | 2,1% | 2,1% | 2,9% | 2,8% | 6,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 59,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,04 | 0,08 | 0,04 | 0,10 | 0,06 | 0,22 | 0,03 | 0,25 | 0,04 | 0,05 | 0,08 | 0,26 | 1,39 | 0,83 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,11 | 0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,04 | 0,08 | 0,04 | 0,14 | 0,08 | 0,24 | 0,04 | 0,30 | 0,05 | 0,05 | 0,09 | 0,26 | 1,50 | 0,66 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -10,0% | -42,3% | -110,0% | -147,4% | -110,2% | -77,7% | -24,8% | -55,4% | -25,7% | -52,7% | 22,7% | -67,2% | 36,8% | 67,2% | 47,9% | 65,4% | 94,7% | 99,1% | 98,4% | -298,3% |
| FAVÖK Marjı | -23,5% | -98,8% | -240,4% | -264,3% | -171,3% | -105,5% | -39,9% | -143,7% | -42,2% | -153,7% | 13,2% | -103,1% | 33,5% | 39,7% | 22,9% | 55,6% | 72,6% | 62,4% | 36,5% | -844,3% |
| Net Kâr Marjı | -29,1% | 27,2% | 289,6% | 80,1% | 89,3% | 13,5% | 3,7% | 25,1% | -37,6% | -66,1% | -7,5% | 15,6% | 26,1% | 23,4% | 6,6% | 30,0% | 48,3% | 47,2% | 30,9% | -350,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -23,8% | -624,4% | 1,8% | 45,4% | 126,8% | 113,0% | 19,2% | 211,5% | 23,4% | -63,7% | 36,1% | 153,7% | -20,7% | 7,0% | -93,8% | 70,0% | -13,9% | 3,0% | 67,8% | 1.563,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |