SINGERINDSinger India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $49,47 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,93 Mr | ₹2,41 Mr | ₹2,46 Mr | ₹2,21 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,04 Mr | ₹831,90 Mn | ₹706,30 Mn | ₹453,30 Mn | ₹305,64 Mn | ₹219,31 Mn | ₹183,41 Mn | ₹121,15 Mn | ₹114,91 Mn | ₹131,15 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹633,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹49,91 Mn | ₹14,22 Mn | ₹15,69 Mn | ₹17,93 Mn | ₹28,95 Mn | ₹18,18 Mn | ₹198,96 Mn | ₹222,33 Mn | ₹139,78 Mn | ₹33,07 Mn | ₹0,00 | ₹1,62 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹7,41 Mn | ₹41,27 Mn | ₹117,12 Mn | ₹81,04 Mn | ₹366,72 Mn | ₹381,34 Mn |
| Net Borç† | -₹807,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹5,57 Mr | ₹4,32 Mr | ₹4,25 Mr | ₹4,60 Mr | ₹4,53 Mr | ₹4,15 Mr | ₹4,51 Mr | ₹4,83 Mr | ₹4,20 Mr | ₹3,68 Mr | ₹3,15 Mr | ₹2,40 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,19 Mr | ₹879,85 Mn | ₹699,05 Mn | ₹495,50 Mn | ₹473,26 Mn | ₹459,96 Mn |
| Brüt Kâr | ₹926,02 Mn | ₹740,41 Mn | ₹626,08 Mn | ₹694,82 Mn | ₹700,89 Mn | ₹700,74 Mn | ₹766,00 Mn | ₹840,12 Mn | ₹694,09 Mn | ₹598,33 Mn | ₹478,73 Mn | ₹319,52 Mn | ₹282,51 Mn | ₹218,21 Mn | ₹190,70 Mn | ₹138,12 Mn | -₹5,92 Mn | ₹51,45 Mn | ₹43,90 Mn | -₹107,16 Mn |
| FAVÖK | ₹161,13 Mn | ₹61,95 Mn | ₹20,07 Mn | ₹25,96 Mn | ₹107,30 Mn | ₹190,04 Mn | ₹157,50 Mn | ₹156,08 Mn | ₹129,34 Mn | ₹110,52 Mn | ₹110,24 Mn | ₹90,11 Mn | ₹83,87 Mn | ₹82,23 Mn | ₹62,04 Mn | ₹59,96 Mn | -₹1,07 Mn | ₹17,97 Mn | ₹9,77 Mn | -₹193,14 Mn |
| Net Kâr | ₹127,62 Mn | ₹73,93 Mn | ₹44,98 Mn | ₹83,19 Mn | ₹76,71 Mn | ₹106,19 Mn | ₹81,22 Mn | ₹93,88 Mn | ₹90,39 Mn | ₹76,24 Mn | ₹79,48 Mn | ₹69,74 Mn | ₹153,21 Mn | ₹102,14 Mn | ₹45,26 Mn | ₹9,32 Mn | ₹205,09 Mn | ₹273,16 Mn | -₹33,07 Mn | -₹271,70 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,06 | 1,20 | 0,73 | 1,36 | 1,43 | 1,98 | 1,51 | 1,75 | 1,68 | 0,28 | 1,48 | 1,30 | 2,85 | 1,90 | 0,84 | 0,20 | 17,05 | 34,90 | -4,22 | -28,40 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹253,86 Mn | -₹258,39 Mn | ₹60,17 Mn | -₹21,81 Mn | ₹122,17 Mn | ₹283,33 Mn | ₹144,15 Mn | -₹29,89 Mn | -₹61,39 Mn | -₹72,97 Mn | ₹34,59 Mn | ₹41,26 Mn | -₹10,86 Mn | ₹49,24 Mn | ₹29,13 Mn | ₹54,83 Mn | -₹55,99 Mn | ₹85,36 Mn | ₹6,38 Mn | -₹1,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹166,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,7% | 0,6% | 0,6% | 0,8% | 1,7% | 1,1% | 11,9% | 13,2% | 9,4% | 2,8% | 0,0% | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 2,4% | 18,8% | 63,9% | 66,9% | 319,1% | 290,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,90 | 1,79 | 1,73 | 2,08 | 2,62 | 2,44 | 2,69 | 2,86 | 2,82 | 3,12 | 3,04 | 2,88 | 2,74 | 3,38 | 3,89 | 4,01 | 3,81 | 4,09 | 4,12 | 3,51 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,13 | 2,42 | 2,39 | 2,58 | 2,54 | 2,33 | 2,53 | 2,71 | 2,36 | 2,07 | 1,77 | 1,34 | 1,09 | 0,86 | 0,67 | 0,49 | 0,39 | 0,28 | 0,27 | 0,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,6% | 17,2% | 14,7% | 15,1% | 15,5% | 16,9% | 17,0% | 17,4% | 16,5% | 16,3% | 15,2% | 13,3% | 14,6% | 14,2% | 16,0% | 15,7% | -0,8% | 10,4% | 9,3% | -23,3% |
| FAVÖK Marjı | 2,9% | 1,4% | 0,5% | 0,6% | 2,4% | 4,6% | 3,5% | 3,2% | 3,1% | 3,0% | 3,5% | 3,8% | 4,3% | 5,4% | 5,2% | 6,8% | -0,2% | 3,6% | 2,1% | -42,0% |
| Net Kâr Marjı | 2,3% | 1,7% | 1,1% | 1,8% | 1,7% | 2,6% | 1,8% | 1,9% | 2,2% | 2,1% | 2,5% | 2,9% | 7,9% | 6,7% | 3,8% | 1,1% | 29,3% | 55,1% | -7,0% | -59,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,6% | -6,0% | 1,4% | -0,5% | 2,7% | 6,8% | 3,2% | -0,6% | -1,5% | -2,0% | 1,1% | 1,7% | -0,6% | 3,2% | 2,5% | 6,2% | -8,0% | 17,2% | 1,3% | -0,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |