SNOWMANSnowman Logistics Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $60,86 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹8,81 Mr | ₹8,75 Mr | ₹8,42 Mr | ₹8,19 Mr | ₹8,26 Mr | ₹7,71 Mr | ₹7,56 Mr | ₹5,62 Mr | ₹7,02 Mr | ₹7,18 Mr | ₹6,22 Mr | ₹6,54 Mr | ₹4,64 Mr | ₹2,83 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,09 Mr | ₹793,23 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹126,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹3,12 Mr | ₹3,07 Mr | ₹2,78 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,65 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,01 Mr | ₹931,13 Mn | ₹1,31 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,46 Mr | ₹904,32 Mn | ₹1,46 Mr | ₹950,00 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹760.000 |
| Net Borç† | ₹2,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹6,04 Mr | ₹5,53 Mr | ₹5,03 Mr | ₹4,18 Mr | ₹2,86 Mr | ₹2,37 Mr | ₹2,40 Mr | ₹2,33 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,89 Mr | ₹2,25 Mr | ₹2,03 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,14 Mr | ₹613,96 Mn | ₹451,66 Mn | ₹345,70 Mn | ₹316,34 Mn |
| Brüt Kâr | ₹788,14 Mn | ₹760,52 Mn | ₹862,76 Mn | ₹775,08 Mn | ₹573,20 Mn | ₹460,49 Mn | ₹351,93 Mn | ₹442,63 Mn | ₹273,01 Mn | ₹291,67 Mn | ₹382,30 Mn | ₹384,50 Mn | ₹354,13 Mn | ₹252,55 Mn | ₹133,79 Mn | ₹104,50 Mn | ₹70,11 Mn | ₹44,89 Mn |
| FAVÖK | ₹914,06 Mn | ₹921,93 Mn | ₹1,03 Mr | ₹886,00 Mn | ₹701,61 Mn | ₹653,77 Mn | ₹605,74 Mn | ₹590,19 Mn | ₹444,59 Mn | ₹389,76 Mn | ₹489,47 Mn | ₹470,53 Mn | ₹380,36 Mn | ₹255,59 Mn | ₹129,62 Mn | ₹90,37 Mn | ₹54,57 Mn | ₹25,22 Mn |
| Net Kâr | ₹33,03 Mn | ₹56,91 Mn | ₹127,08 Mn | ₹133,95 Mn | ₹16,76 Mn | ₹600.000 | -₹150,11 Mn | ₹97,17 Mn | -₹35,60 Mn | -₹49,29 Mn | ₹205,39 Mn | ₹247,49 Mn | ₹224,79 Mn | ₹190,46 Mn | ₹64,06 Mn | ₹62,90 Mn | ₹41,83 Mn | ₹17,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,20 | 0,34 | 0,76 | 0,80 | 0,10 | 0,00 | -0,90 | 0,58 | -0,21 | -0,30 | 1,23 | 1,67 | 1,36 | 1,15 | 0,39 | 0,38 | 0,25 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹602,48 Mn | -₹303,78 Mn | ₹426,48 Mn | ₹603,62 Mn | -₹397,52 Mn | ₹354,37 Mn | ₹443,55 Mn | ₹280,84 Mn | -₹67,07 Mn | ₹58,11 Mn | -₹1,09 Mr | -₹702,48 Mn | -₹1,12 Mr | -₹1,02 Mr | -₹155,69 Mn | -₹176,14 Mn | -₹45,65 Mn | -₹30,97 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹290,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 35,4% | 35,1% | 33,0% | 31,5% | 32,1% | 28,6% | 26,5% | 16,6% | 18,7% | 19,3% | 23,5% | 13,8% | 31,5% | 33,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,69 | 0,63 | 0,60 | 0,51 | 0,35 | 0,31 | 0,32 | 0,41 | 0,28 | 0,26 | 0,36 | 0,31 | 0,33 | 0,40 | 0,48 | 0,37 | 0,32 | 0,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,50 | 1,37 | 1,25 | 1,04 | 0,71 | 0,59 | 0,60 | 0,58 | 0,48 | 0,47 | 0,56 | 0,50 | 0,38 | 0,28 | 0,15 | 0,11 | 0,09 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,0% | 13,8% | 17,1% | 18,6% | 20,0% | 19,4% | 14,7% | 19,0% | 14,1% | 15,4% | 17,0% | 18,9% | 23,1% | 22,2% | 21,8% | 23,1% | 20,3% | 14,2% |
| FAVÖK Marjı | 15,1% | 16,7% | 20,5% | 21,2% | 24,5% | 27,6% | 25,2% | 25,4% | 22,9% | 20,6% | 21,8% | 23,2% | 24,8% | 22,5% | 21,1% | 20,0% | 15,8% | 8,0% |
| Net Kâr Marjı | 0,5% | 1,0% | 2,5% | 3,2% | 0,6% | 0,0% | -6,2% | 4,2% | -1,8% | -2,6% | 9,1% | 12,2% | 14,7% | 16,8% | 10,4% | 13,9% | 12,1% | 5,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,0% | -5,5% | 8,5% | 14,5% | -13,9% | 14,9% | 18,5% | 12,1% | -3,5% | 3,1% | -48,5% | -34,6% | -73,0% | -89,5% | -25,4% | -39,0% | -13,2% | -9,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |