SOMICONVEYSomi Conveyor Beltings Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $11,48 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,11 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,03 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,00 Mr | ₹929,69 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,03 Mr | ₹1,00 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,02 Mr | ₹821,00 Mn | ₹816,35 Mn | ₹800,55 Mn | ₹710,14 Mn | ₹620,91 Mn | ₹485,39 Mn | ₹349,29 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹18,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹296,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹815,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹135,09 Mn | ₹214,15 Mn | ₹152,04 Mn | ₹176,03 Mn | ₹283,45 Mn | ₹222,09 Mn | ₹235,71 Mn | ₹249,88 Mn | ₹264,66 Mn | ₹265,19 Mn | ₹304,44 Mn | ₹329,04 Mn | ₹171,13 Mn | ₹154,04 Mn | ₹223,10 Mn | ₹229,71 Mn | ₹149,06 Mn | ₹81,72 Mn | ₹118,83 Mn |
| Net Borç† | ₹38,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,01 Mr | ₹1,01 Mr | ₹1,02 Mr | ₹936,90 Mn | ₹570,92 Mn | ₹467,58 Mn | ₹458,90 Mn | ₹599,01 Mn | ₹635,96 Mn | ₹615,37 Mn | ₹580,68 Mn | ₹746,97 Mn | ₹653,64 Mn | ₹790,72 Mn | ₹361,71 Mn | ₹249,22 Mn | ₹233,97 Mn | ₹201,84 Mn | ₹155,32 Mn |
| Brüt Kâr | ₹221,36 Mn | ₹183,76 Mn | ₹121,46 Mn | ₹108,06 Mn | ₹66,80 Mn | ₹98,01 Mn | ₹94,46 Mn | ₹90,99 Mn | ₹96,24 Mn | ₹85,69 Mn | ₹111,10 Mn | ₹118,48 Mn | ₹105,88 Mn | ₹117,31 Mn | ₹71,05 Mn | ₹39,92 Mn | ₹34,38 Mn | ₹45,75 Mn | ₹35,68 Mn |
| FAVÖK | ₹99,38 Mn | ₹104,11 Mn | ₹87,44 Mn | ₹79,80 Mn | ₹63,31 Mn | ₹64,61 Mn | ₹68,83 Mn | ₹80,89 Mn | ₹89,78 Mn | ₹87,47 Mn | ₹135,08 Mn | ₹121,85 Mn | ₹117,53 Mn | ₹129,30 Mn | ₹104,09 Mn | ₹56,46 Mn | ₹54,28 Mn | ₹42,50 Mn | ₹28,96 Mn |
| Net Kâr | ₹50,31 Mn | ₹54,86 Mn | ₹45,53 Mn | ₹34,68 Mn | ₹17,16 Mn | ₹17,61 Mn | ₹24,27 Mn | ₹15,46 Mn | ₹10,11 Mn | ₹3,96 Mn | ₹22,88 Mn | ₹42,77 Mn | ₹36,04 Mn | ₹39,40 Mn | ₹19,73 Mn | ₹12,34 Mn | ₹15,54 Mn | ₹12,26 Mn | ₹14,01 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,27 | 4,66 | 3,86 | 2,94 | 1,46 | 1,50 | 2,06 | 1,31 | 0,86 | 0,34 | 1,94 | 3,63 | 3,06 | 3,34 | 1,67 | 1,05 | 1,32 | 1,24 | 2,64 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹96,55 Mn | -₹99,52 Mn | ₹38,10 Mn | ₹131,00 Mn | -₹65,67 Mn | ₹10,33 Mn | ₹17,88 Mn | ₹12,56 Mn | ₹557.000 | ₹35,01 Mn | -₹7,98 Mn | -₹86,16 Mn | ₹4,32 Mn | ₹73,21 Mn | ₹13,83 Mn | -₹60,10 Mn | -₹85,82 Mn | -₹109,54 Mn | -₹118,93 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹78,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,1% | 17,6% | 13,8% | 17,1% | 26,5% | 22,1% | 25,4% | 24,8% | 25,6% | 26,5% | 28,6% | 32,1% | 20,8% | 18,9% | 27,9% | 32,3% | 24,0% | 16,8% | 34,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,91 | 0,83 | 0,92 | 0,91 | 0,53 | 0,47 | 0,49 | 0,59 | 0,62 | 0,62 | 0,55 | 0,73 | 0,80 | 0,97 | 0,45 | 0,35 | 0,38 | 0,42 | 0,44 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,24 | 1,24 | 1,25 | 1,15 | 0,70 | 0,57 | 0,56 | 0,73 | 0,78 | 0,75 | 0,71 | 0,92 | 0,80 | 0,97 | 0,44 | 0,31 | 0,29 | 0,25 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,0% | 18,2% | 11,9% | 11,5% | 11,7% | 21,0% | 20,6% | 15,2% | 15,1% | 13,9% | 19,1% | 15,9% | 16,2% | 14,8% | 19,6% | 16,0% | 14,7% | 22,7% | 23,0% |
| FAVÖK Marjı | 9,9% | 10,3% | 8,6% | 8,5% | 11,1% | 13,8% | 15,0% | 13,5% | 14,1% | 14,2% | 23,3% | 16,3% | 18,0% | 16,4% | 28,8% | 22,7% | 23,2% | 21,1% | 18,6% |
| Net Kâr Marjı | 5,0% | 5,4% | 4,5% | 3,7% | 3,0% | 3,8% | 5,3% | 2,6% | 1,6% | 0,6% | 3,9% | 5,7% | 5,5% | 5,0% | 5,5% | 5,0% | 6,6% | 6,1% | 9,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,6% | -9,8% | 3,7% | 14,0% | -11,5% | 2,2% | 3,9% | 2,1% | 0,1% | 5,7% | -1,4% | -11,5% | 0,7% | 9,3% | 3,8% | -24,1% | -36,7% | -54,3% | -76,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |