SPECIALITYSpeciality Restaurants Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $71,45 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,58 Mr | ₹5,39 Mr | ₹5,06 Mr | ₹4,73 Mr | ₹3,37 Mr | ₹3,32 Mr | ₹3,49 Mr | ₹2,84 Mr | ₹3,15 Mr | ₹3,65 Mr | ₹3,90 Mr | ₹3,87 Mr | ₹3,64 Mr | ₹3,26 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,14 Mr | ₹986,64 Mn | ₹930,61 Mn | ₹415,54 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹64,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,40 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,28 Mr | ₹0,00 | ₹260.000 | ₹1,25 Mn | ₹2,96 Mn | ₹6,24 Mn | ₹10,19 Mn | ₹2,21 Mn | ₹292,29 Mn | ₹197,57 Mn | ₹236,80 Mn | ₹241,75 Mn | ₹282,36 Mn | ₹238,53 Mn |
| Net Borç† | -₹390,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,76 Mr | ₹4,36 Mr | ₹4,05 Mr | ₹3,75 Mr | ₹2,53 Mr | ₹1,50 Mr | ₹3,58 Mr | ₹3,46 Mr | ₹2,97 Mr | ₹3,12 Mr | ₹3,21 Mr | ₹2,99 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,26 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,16 Mr | ₹833,28 Mn | ₹518,95 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,35 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,18 Mr | ₹738,98 Mn | ₹144,38 Mn | ₹566,38 Mn | ₹806,84 Mn | ₹538,89 Mn | ₹535,31 Mn | ₹642,63 Mn | ₹727,13 Mn | ₹768,84 Mn | ₹744,01 Mn | ₹693,05 Mn | ₹699,27 Mn | ₹459,76 Mn | ₹428,79 Mn | ₹311,60 Mn | ₹184,40 Mn |
| FAVÖK | ₹849,80 Mn | ₹734,62 Mn | ₹617,55 Mn | ₹768,11 Mn | ₹435,17 Mn | ₹9,51 Mn | ₹571,52 Mn | ₹157,59 Mn | ₹15,53 Mn | ₹5,70 Mn | ₹171,49 Mn | ₹290,13 Mn | ₹338,71 Mn | ₹361,65 Mn | ₹373,74 Mn | ₹384,64 Mn | ₹267,82 Mn | ₹198,21 Mn | ₹125,06 Mn | ₹74,68 Mn |
| Net Kâr | ₹218,23 Mn | ₹217,12 Mn | ₹293,92 Mn | ₹967,88 Mn | ₹81,61 Mn | -₹293,44 Mn | -₹379,99 Mn | -₹78,11 Mn | -₹467,66 Mn | -₹255,23 Mn | ₹2,63 Mn | ₹94,52 Mn | ₹188,94 Mn | ₹234,14 Mn | ₹172,43 Mn | ₹151,12 Mn | ₹98,59 Mn | ₹75,91 Mn | ₹53,27 Mn | ₹35,68 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,52 | 4,51 | 5,96 | 20,50 | 1,74 | -6,25 | -8,09 | -1,66 | -9,96 | -5,44 | 0,06 | 2,01 | 4,02 | 5,17 | 5,57 | 4,29 | 2,81 | 2,16 | 1,52 | 1,25 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹373,45 Mn | ₹348,47 Mn | ₹348,34 Mn | ₹708,58 Mn | ₹515,29 Mn | ₹173,72 Mn | ₹470,79 Mn | ₹19,53 Mn | -₹36,30 Mn | -₹74,31 Mn | -₹66,80 Mn | -₹315,73 Mn | -₹162,61 Mn | -₹80,33 Mn | -₹198,81 Mn | ₹139,13 Mn | ₹48,40 Mn | -₹146,05 Mn | -₹215,33 Mn | -₹148,23 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹486,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,1% | 28,6% | 27,4% | 30,0% | 41,2% | 42,4% | 36,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,2% | 0,3% | 0,1% | 16,9% | 13,4% | 20,7% | 24,5% | 30,3% | 57,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,85 | 0,81 | 0,80 | 0,79 | 0,75 | 0,45 | 1,03 | 1,22 | 0,94 | 0,85 | 0,82 | 0,77 | 0,72 | 0,69 | 1,13 | 1,18 | 1,13 | 1,17 | 0,90 | 1,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,33 | 1,22 | 1,13 | 1,05 | 0,71 | 0,42 | 1,00 | 0,97 | 0,83 | 0,87 | 0,90 | 0,83 | 0,74 | 0,63 | 0,55 | 0,48 | 0,36 | 0,32 | 0,23 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,4% | 26,9% | 27,5% | 31,5% | 29,2% | 9,6% | 15,8% | 23,3% | 18,2% | 17,1% | 20,0% | 24,3% | 29,1% | 32,9% | 35,3% | 40,4% | 35,7% | 37,1% | 37,4% | 35,5% |
| FAVÖK Marjı | 17,8% | 16,8% | 15,3% | 20,5% | 17,2% | 0,6% | 16,0% | 4,5% | 0,5% | 0,2% | 5,3% | 9,7% | 12,8% | 16,0% | 19,1% | 22,2% | 20,8% | 17,1% | 15,0% | 14,4% |
| Net Kâr Marjı | 4,6% | 5,0% | 7,3% | 25,8% | 3,2% | -19,5% | -10,6% | -2,3% | -15,8% | -8,2% | 0,1% | 3,2% | 7,2% | 10,3% | 8,8% | 8,7% | 7,7% | 6,6% | 6,4% | 6,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,8% | 8,0% | 8,6% | 18,9% | 20,4% | 11,6% | 13,2% | 0,6% | -1,2% | -2,4% | -2,1% | -10,5% | -6,2% | -3,5% | -10,1% | 8,0% | 3,8% | -12,6% | -25,8% | -28,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |