SPICSouthern Petrochemical Industries Corporation Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $144,71 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹24,98 Mr | ₹22,85 Mr | ₹17,87 Mr | ₹22,18 Mr | ₹16,92 Mr | ₹17,12 Mr | ₹20,93 Mr | ₹20,35 Mr | ₹14,88 Mr | ₹12,66 Mr | ₹16,89 Mr | ₹14,70 Mr | ₹15,79 Mr | ₹9,66 Mr | ₹11,16 Mr | ₹18,37 Mr | ₹71,41 Mr | ₹78,32 Mr | ₹76,06 Mr | ₹69,02 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹959,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹11,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹13,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹7,03 Mr | ₹7,22 Mr | ₹4,71 Mr | ₹4,01 Mr | ₹3,05 Mr | ₹1,04 Mr | ₹4,08 Mr | ₹4,00 Mr | ₹2,63 Mr | ₹5,36 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,37 Mr | ₹4,94 Mr | ₹2,13 Mr | ₹12,54 Mr | ₹15,95 Mr | ₹53,76 Mr | ₹60,73 Mr | ₹57,45 Mr | ₹45,03 Mr |
| Net Borç† | ₹5,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,90 Mr | ₹4,56 Mr | ₹4,25 Mr | ₹5,32 Mr | ₹3,79 Mr | ₹3,27 Mr | ₹3,01 Mr | ₹4,16 Mr | ₹4,14 Mr | ₹3,73 Mr | ₹5,47 Mr | ₹4,16 Mr | ₹3,88 Mr | ₹5,72 Mr | ₹6,74 Mr | ₹20,94 Mr | ₹11,14 Mr | ₹18,32 Mr | ₹16,63 Mr | ₹27,24 Mr |
| Brüt Kâr | -₹20,77 Mr | -₹21,35 Mr | -₹11,38 Mr | -₹17,44 Mr | -₹11,74 Mr | -₹9,85 Mr | -₹15,09 Mr | -₹19,17 Mr | -₹14,82 Mr | -₹10,59 Mr | -₹12,49 Mr | -₹16,02 Mr | -₹10,42 Mr | -₹15,38 Mr | -₹17,28 Mr | ₹2,96 Mr | ₹302,47 Mn | -₹7,00 Mr | -₹105,05 Mn | ₹515,68 Mn |
| FAVÖK | -₹22,66 Mr | -₹23,46 Mr | -₹12,60 Mr | -₹19,16 Mr | -₹13,07 Mr | -₹11,07 Mr | -₹16,27 Mr | -₹20,68 Mr | -₹14,74 Mr | -₹10,67 Mr | -₹12,93 Mr | -₹17,27 Mr | -₹11,17 Mr | -₹17,58 Mr | -₹19,11 Mr | ₹1,05 Mr | -₹1,16 Mr | -₹5,83 Mr | ₹38,35 Mn | ₹702,29 Mn |
| Net Kâr | ₹2,11 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,13 Mr | ₹3,01 Mr | ₹1,63 Mr | ₹740,75 Mn | ₹674,84 Mn | ₹629,93 Mn | ₹454,06 Mn | ₹571,86 Mn | ₹310,20 Mn | ₹103,69 Mn | ₹389,67 Mn | ₹11,01 Mr | -₹21,75 Mn | -₹6,26 Mr | ₹1,02 Mr | -₹3,41 Mr | -₹3,64 Mr | -₹2,23 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 10,39 | 7,64 | 5,55 | 14,77 | 8,02 | 3,64 | 3,31 | 3,09 | 2,23 | 2,81 | 1,43 | 0,42 | 1,83 | 64,83 | -0,24 | -43,08 | 7,77 | -31,72 | -33,86 | -20,82 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹611,40 Mn | -₹3,37 Mr | ₹1,27 Mr | -₹562,90 Mn | -₹2,46 Mr | ₹1,93 Mr | -₹427,60 Mn | -₹254,95 Mn | ₹2,82 Mr | -₹3,79 Mr | ₹148,91 Mn | ₹3,43 Mr | -₹3,56 Mr | — | -₹140,29 Mn | -₹217,50 Mn | -₹561,72 Mn | ₹595,11 Mn | -₹10,20 Mr | -₹2,47 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹3,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,1% | 31,6% | 26,3% | 18,1% | 18,0% | 6,1% | 19,5% | 19,7% | 17,7% | 42,3% | 7,7% | 9,4% | 31,3% | 22,0% | 112,4% | 86,8% | 75,3% | 77,5% | 75,5% | 65,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,16 | 0,20 | 0,24 | 0,24 | 0,22 | 0,19 | 0,14 | 0,20 | 0,28 | 0,29 | 0,32 | 0,28 | 0,25 | 0,59 | 0,60 | 1,14 | 0,16 | 0,23 | 0,22 | 0,39 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,28 | 0,33 | 0,31 | 0,39 | 0,28 | 0,24 | 0,22 | 0,30 | 0,30 | 0,27 | 0,40 | 0,30 | 0,28 | 0,42 | 0,49 | 1,53 | 0,81 | 1,34 | 1,21 | 1,99 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -532,2% | -468,3% | -267,7% | -327,7% | -309,9% | -301,2% | -502,1% | -460,7% | -357,7% | -284,1% | -228,4% | -385,4% | -268,6% | -268,7% | -256,3% | 14,1% | 2,7% | -38,2% | -0,6% | 1,9% |
| FAVÖK Marjı | -580,6% | -514,7% | -296,5% | -359,9% | -344,9% | -338,6% | -541,2% | -497,1% | -355,6% | -286,2% | -236,5% | -415,5% | -288,0% | -307,2% | -283,3% | 5,0% | -10,4% | -31,8% | 0,2% | 2,6% |
| Net Kâr Marjı | 54,2% | 34,1% | 26,6% | 56,5% | 43,1% | 22,7% | 22,4% | 15,1% | 11,0% | 15,3% | 5,7% | 2,5% | 10,0% | 192,3% | -0,3% | -29,9% | 9,2% | -18,6% | -21,9% | -8,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,7% | -73,9% | 29,8% | -10,6% | -65,0% | 59,0% | -14,2% | -6,1% | 68,1% | -101,7% | 2,7% | 82,6% | -91,7% | — | -2,1% | -1,0% | -5,0% | 3,2% | -61,3% | -9,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |