SPMLINFRASPML Infra Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $146,26 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹22,96 Mr | ₹19,67 Mr | ₹19,10 Mr | ₹28,09 Mr | ₹28,21 Mr | ₹27,37 Mr | ₹30,15 Mr | ₹34,96 Mr | ₹33,67 Mr | ₹29,99 Mr | ₹32,55 Mr | ₹27,05 Mr | ₹25,91 Mr | ₹22,39 Mr | ₹20,76 Mr | ₹20,21 Mr | ₹17,78 Mr | ₹16,80 Mr | ₹13,65 Mr | ₹8,62 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹635,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹13,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹9,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹3,58 Mr | ₹3,69 Mr | ₹5,49 Mr | ₹17,54 Mr | ₹18,11 Mr | ₹18,44 Mr | ₹15,31 Mr | ₹14,46 Mr | ₹14,06 Mr | ₹12,36 Mr | ₹12,06 Mr | ₹8,42 Mr | ₹10,19 Mr | ₹8,34 Mr | ₹7,69 Mr | ₹7,35 Mr | ₹6,46 Mr | ₹4,98 Mr | ₹2,75 Mr | ₹1,82 Mr |
| Net Borç† | ₹1,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹8,68 Mr | ₹7,77 Mr | ₹13,19 Mr | ₹8,83 Mr | ₹9,52 Mr | ₹6,56 Mr | ₹16,81 Mr | ₹19,87 Mr | ₹20,30 Mr | ₹21,86 Mr | ₹20,01 Mr | ₹17,98 Mr | ₹13,51 Mr | ₹12,69 Mr | ₹10,69 Mr | ₹13,31 Mr | ₹15,52 Mr | ₹13,25 Mr | ₹11,86 Mr | ₹8,17 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,16 Mr | ₹871,72 Mn | ₹2,71 Mr | ₹814,18 Mn | ₹672,56 Mn | ₹698,87 Mn | ₹1,44 Mr | ₹2,17 Mr | ₹3,02 Mr | ₹2,18 Mr | ₹2,31 Mr | ₹1,97 Mr | ₹537,54 Mn | ₹1,10 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,71 Mr | ₹2,28 Mr | ₹2,91 Mr | ₹4,14 Mr | ₹1,55 Mr |
| FAVÖK | ₹665,49 Mn | ₹491,41 Mn | ₹274,61 Mn | ₹315,86 Mn | ₹946.000 | -₹31,12 Mn | ₹773,48 Mn | ₹1,45 Mr | ₹1,97 Mr | ₹816,48 Mn | ₹1,69 Mr | ₹1,34 Mr | -₹151,59 Mn | ₹649,94 Mn | ₹1,37 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,93 Mr | ₹1,50 Mr | ₹660,74 Mn |
| Net Kâr | ₹746,75 Mn | ₹479,36 Mn | -₹69,70 Mn | ₹3,91 Mn | ₹3,22 Mn | -₹1,17 Mr | ₹65,91 Mn | ₹397,33 Mn | ₹504,03 Mn | -₹85,40 Mn | -₹49,82 Mn | ₹9,45 Mn | -₹124,78 Mn | ₹54,29 Mn | ₹78,72 Mn | ₹194,65 Mn | ₹462,39 Mn | ₹564,39 Mn | ₹654,46 Mn | ₹639,65 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 9,33 | 6,36 | -1,42 | 0,08 | 0,09 | -31,98 | 1,80 | 10,84 | 13,75 | -2,33 | -1,36 | 0,26 | -3,40 | 1,48 | 2,15 | 5,31 | 12,62 | 15,40 | 18,95 | 20,53 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹107,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,79 Mr | -₹736,57 Mn | ₹4,58 Mr | -₹268,65 Mn | -₹370,76 Mn | -₹3,72 Mr | -₹1,49 Mr | ₹34,39 Mn | ₹175,12 Mn | -₹2,82 Mr | ₹529,61 Mn | ₹854,72 Mn | -₹4,27 Mr | -₹536,44 Mn | -₹720,53 Mn | -₹421,82 Mn | -₹943,71 Mn | -₹1,47 Mr | -₹2,30 Mr | -₹671,68 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹664,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,6% | 18,7% | 28,8% | 62,4% | 64,2% | 67,4% | 50,8% | 41,4% | 41,7% | 41,2% | 37,0% | 31,1% | 39,3% | 37,3% | 37,1% | 36,4% | 36,3% | 29,7% | 20,2% | 21,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,40 | 0,69 | 0,31 | 0,34 | 0,24 | 0,56 | 0,57 | 0,60 | 0,73 | 0,61 | 0,66 | 0,52 | 0,57 | 0,51 | 0,66 | 0,87 | 0,79 | 0,87 | 0,95 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,92 | 0,82 | 1,39 | 0,93 | 1,00 | 0,69 | 1,77 | 2,10 | 2,14 | 2,31 | 2,11 | 1,90 | 1,43 | 1,34 | 1,13 | 1,40 | 1,64 | 1,40 | 1,25 | 0,86 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,3% | 11,2% | 20,6% | 9,2% | 7,1% | 10,6% | 8,6% | 10,9% | 14,9% | 10,0% | 11,6% | 10,9% | 4,0% | 8,6% | 16,6% | 12,8% | 14,7% | 22,0% | 35,0% | 19,0% |
| FAVÖK Marjı | 7,7% | 6,3% | 2,1% | 3,6% | 0,0% | -0,5% | 4,6% | 7,3% | 9,7% | 3,7% | 8,4% | 7,4% | -1,1% | 5,1% | 12,8% | 10,0% | 12,4% | 14,6% | 12,7% | 8,1% |
| Net Kâr Marjı | 8,6% | 6,2% | -0,5% | 0,0% | 0,0% | -17,9% | 0,4% | 2,0% | 2,5% | -0,4% | -0,2% | 0,1% | -0,9% | 0,4% | 0,7% | 1,5% | 3,0% | 4,3% | 5,5% | 7,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -20,6% | -9,5% | 34,7% | -3,0% | -3,9% | -56,6% | -8,9% | 0,2% | 0,9% | -12,9% | 2,6% | 4,8% | -31,6% | -4,2% | -6,7% | -3,2% | -6,1% | -11,1% | -19,4% | -8,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,10 | +%2,85 | |
| Bharti Airtel Limited | 1862,10 | +%3,76 | |
| HDFC Bank Limited | 723,30 | +%1,77 | |
| ICICI Bank Limited | 1367,80 | +%2,18 | |
| State Bank of India | 956,40 | +%0,16 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2363,80 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,40 | +%0,67 |