STARStrides Pharma Science Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,16 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹69,27 Mr | ₹60,49 Mr | ₹58,40 Mr | ₹66,38 Mr | ₹69,76 Mr | ₹70,15 Mr | ₹61,52 Mr | ₹79,80 Mr | ₹67,08 Mr | ₹81,05 Mr | ₹74,56 Mr | ₹24,88 Mr | ₹20,99 Mr | ₹47,98 Mr | ₹54,64 Mr | ₹44,93 Mr | ₹32,30 Mr | ₹23,23 Mr | ₹20,33 Mr | ₹12,27 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹37,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹31,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹17,58 Mr | ₹18,80 Mr | ₹25,17 Mr | ₹30,30 Mr | ₹30,25 Mr | ₹23,48 Mr | ₹22,35 Mr | ₹32,21 Mr | ₹25,20 Mr | ₹37,00 Mr | ₹35,42 Mr | ₹8,92 Mr | ₹5,47 Mr | ₹15,94 Mr | ₹25,66 Mr | ₹20,10 Mr | ₹14,57 Mr | ₹13,02 Mr | ₹12,77 Mr | ₹5,52 Mr |
| Net Borç† | ₹15,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹47,75 Mr | ₹44,75 Mr | ₹38,28 Mr | ₹36,68 Mr | ₹30,59 Mr | ₹32,80 Mr | ₹26,83 Mr | ₹21,20 Mr | ₹28,45 Mr | ₹27,55 Mr | ₹28,62 Mr | ₹11,96 Mr | ₹10,06 Mr | ₹22,06 Mr | ₹25,15 Mr | ₹16,95 Mr | ₹13,04 Mr | ₹10,20 Mr | ₹7,25 Mr | ₹7,43 Mr |
| Brüt Kâr | ₹13,58 Mr | ₹11,83 Mr | ₹8,51 Mr | ₹8,05 Mr | ₹4,11 Mr | ₹9,59 Mr | ₹7,12 Mr | ₹4,27 Mr | ₹6,93 Mr | ₹9,13 Mr | ₹7,64 Mr | ₹3,73 Mr | ₹2,20 Mr | ₹7,02 Mr | ₹7,68 Mr | ₹5,58 Mr | ₹3,29 Mr | ₹2,16 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,22 Mr |
| FAVÖK | ₹7,69 Mr | ₹7,10 Mr | ₹5,15 Mr | ₹3,66 Mr | -₹214,95 Mn | ₹5,17 Mr | ₹3,58 Mr | ₹1,98 Mr | ₹4,06 Mr | ₹5,30 Mr | ₹4,19 Mr | ₹2,41 Mr | ₹1,35 Mr | ₹5,43 Mr | ₹4,25 Mr | ₹2,34 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,97 Mr | -₹209,98 Mn | ₹1,16 Mr |
| Net Kâr | ₹5,56 Mr | ₹4,05 Mr | -₹1,20 Mr | -₹2,21 Mr | -₹4,60 Mr | ₹2,55 Mr | ₹241,47 Mn | ₹523,08 Mn | -₹457,92 Mn | ₹1,81 Mr | ₹982,57 Mn | ₹15,66 Mn | -₹5,27 Mr | ₹8,46 Mr | ₹2,24 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,08 Mr | -₹509,98 Mn | ₹402,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 60,34 | 44,05 | -13,21 | -24,56 | -51,28 | 28,37 | 2,70 | 5,84 | -5,12 | 20,24 | 11,82 | 0,26 | -88,99 | 131,85 | 38,32 | 24,56 | 19,67 | 24,70 | -15,57 | 9,33 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹817,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,21 Mr | ₹2,15 Mr | ₹3,06 Mr | -₹2,68 Mr | -₹5,48 Mr | ₹514,35 Mn | -₹928,38 Mn | -₹4,64 Mr | -₹4,27 Mr | -₹5,54 Mr | -₹3,88 Mr | -₹1,82 Mr | -₹12,27 Mr | -₹3,80 Mr | ₹2,29 Mr | ₹394,82 Mn | -₹1,31 Mr | -₹2,38 Mr | -₹2,10 Mr | -₹912,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹4,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,4% | 31,1% | 43,1% | 45,6% | 43,4% | 33,5% | 36,3% | 40,4% | 37,6% | 45,6% | 47,5% | 35,8% | 26,0% | 33,2% | 47,0% | 44,7% | 45,1% | 56,0% | 62,8% | 45,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,69 | 0,74 | 0,66 | 0,55 | 0,44 | 0,47 | 0,44 | 0,27 | 0,42 | 0,34 | 0,38 | 0,48 | 0,48 | 0,46 | 0,46 | 0,38 | 0,40 | 0,44 | 0,36 | 0,61 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,52 | 1,42 | 1,22 | 1,16 | 0,97 | 1,04 | 0,85 | 0,67 | 0,90 | 0,87 | 0,91 | 0,38 | 0,32 | 0,70 | 0,80 | 0,54 | 0,41 | 0,32 | 0,23 | 0,24 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,4% | 26,4% | 22,2% | 21,9% | 13,4% | 29,2% | 26,5% | 20,1% | 24,4% | 33,1% | 26,7% | 31,2% | 21,8% | 31,8% | 30,5% | 32,9% | 25,2% | 21,2% | 20,0% | 16,4% |
| FAVÖK Marjı | 16,1% | 15,9% | 13,4% | 10,0% | -0,7% | 15,8% | 13,3% | 9,4% | 14,3% | 19,2% | 14,6% | 20,1% | 13,4% | 24,6% | 16,9% | 13,8% | 14,3% | 19,3% | -2,9% | 15,6% |
| Net Kâr Marjı | 11,6% | 9,1% | -3,1% | -6,0% | -15,0% | 7,8% | 0,9% | 2,5% | -1,6% | 6,6% | 3,4% | 0,1% | -52,3% | 38,4% | 8,9% | 7,2% | 8,4% | 10,6% | -7,0% | 5,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,5% | 4,8% | 8,0% | -7,3% | -17,9% | 1,6% | -3,5% | -21,9% | -15,0% | -20,1% | -13,6% | -15,2% | -122,0% | -17,2% | 9,1% | 2,3% | -10,1% | -23,3% | -28,9% | -12,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |