STEELXINDSteel Exchange India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $155,18 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹13,83 Mr | ₹12,84 Mr | ₹12,68 Mr | ₹11,32 Mr | ₹11,17 Mr | ₹9,89 Mr | ₹13,87 Mr | ₹14,28 Mr | ₹15,33 Mr | ₹17,16 Mr | ₹18,68 Mr | ₹18,63 Mr | ₹13,42 Mr | ₹12,17 Mr | ₹8,55 Mr | ₹5,79 Mr | ₹4,82 Mr | ₹2,92 Mr | ₹2,03 Mr | ₹1,20 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹55,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹6,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹7,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,36 Mr | ₹3,76 Mr | ₹4,01 Mr | ₹3,40 Mr | ₹4,40 Mr | ₹4,57 Mr | ₹10,33 Mr | ₹10,40 Mr | ₹10,87 Mr | ₹10,01 Mr | ₹6,73 Mr | ₹7,27 Mr | ₹3,99 Mr | ₹4,21 Mr | ₹3,39 Mr | ₹2,35 Mr | ₹1,62 Mr | ₹803,50 Mn | ₹722,30 Mn | ₹504,36 Mn |
| Net Borç† | ₹4,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹10,59 Mr | ₹11,40 Mr | ₹10,88 Mr | ₹13,75 Mr | ₹10,99 Mr | ₹8,98 Mr | ₹7,80 Mr | ₹10,22 Mr | ₹9,20 Mr | ₹12,67 Mr | ₹16,48 Mr | ₹15,18 Mr | ₹12,49 Mr | ₹12,97 Mr | ₹11,32 Mr | ₹6,81 Mr | ₹6,72 Mr | ₹6,09 Mr | ₹4,69 Mr | ₹5,30 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,33 Mr | ₹1,28 Mr | ₹920,05 Mn | ₹895,82 Mn | ₹1,02 Mr | -₹1,33 Mr | ₹614,65 Mn | ₹490,21 Mn | ₹98,72 Mn | ₹568,44 Mn | ₹1,32 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,54 Mr | ₹682,28 Mn | ₹202,56 Mn | ₹74,13 Mn | ₹275,36 Mn | ₹122,49 Mn | ₹100,41 Mn |
| FAVÖK | ₹1,31 Mr | ₹1,26 Mr | ₹990,68 Mn | ₹970,86 Mn | ₹1,08 Mr | -₹3,00 Mr | ₹603,69 Mn | ₹159,34 Mn | -₹605,88 Mn | ₹712,85 Mn | ₹1,30 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,21 Mr | ₹665,26 Mn | ₹170,47 Mn | ₹91,76 Mn | ₹297,73 Mn | ₹139,95 Mn | -₹61,22 Mn |
| Net Kâr | ₹269,91 Mn | ₹259,34 Mn | ₹108,86 Mn | -₹588,51 Mn | ₹1,16 Mr | ₹1,40 Mr | ₹642,95 Mn | -₹366,79 Mn | -₹1,70 Mr | -₹1,57 Mr | ₹73,91 Mn | ₹284,57 Mn | ₹358,22 Mn | ₹711,00 Mn | ₹169,97 Mn | ₹49,60 Mn | ₹47,94 Mn | ₹152,36 Mn | ₹80,70 Mn | ₹38,82 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,22 | 0,22 | 0,09 | -0,71 | 1,34 | 1,83 | 0,85 | -0,48 | -2,24 | -2,07 | 0,12 | 0,38 | 0,62 | 1,23 | 0,38 | 0,14 | 0,14 | 0,76 | 0,53 | 0,27 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,15 Mr | -₹710,36 Mn | -₹1,75 Mr | ₹160,29 Mn | -₹922,42 Mn | ₹491,39 Mn | ₹308,11 Mn | ₹220,92 Mn | -₹1,38 Mr | -₹3,13 Mr | ₹255,78 Mn | -₹773,65 Mn | ₹209,93 Mn | ₹37,06 Mn | -₹1,45 Mr | -₹899,84 Mn | -₹1,22 Mr | -₹226,72 Mn | -₹164,42 Mn | -₹190,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹70,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,5% | 29,3% | 31,6% | 30,1% | 39,4% | 46,2% | 74,5% | 72,8% | 70,9% | 58,3% | 36,1% | 39,0% | 29,8% | 34,6% | 39,7% | 40,6% | 33,6% | 27,5% | 35,5% | 42,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,77 | 0,89 | 0,86 | 1,22 | 0,98 | 0,91 | 0,56 | 0,72 | 0,60 | 0,74 | 0,88 | 0,82 | 0,93 | 1,07 | 1,32 | 1,18 | 1,39 | 2,09 | 2,31 | 4,43 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,38 | 1,48 | 1,42 | 1,79 | 1,43 | 1,17 | 1,02 | 1,33 | 1,20 | 1,65 | 2,15 | 1,98 | 1,63 | 1,69 | 1,47 | 0,89 | 0,88 | 0,79 | 0,61 | 0,69 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,5% | 11,3% | 8,5% | 6,5% | 9,3% | -14,8% | 7,9% | 4,8% | 1,1% | 4,5% | 8,0% | 8,8% | 10,5% | 11,9% | 6,0% | 3,0% | 1,1% | 4,5% | 2,6% | 1,9% |
| FAVÖK Marjı | 12,4% | 11,0% | 9,1% | 7,1% | 9,8% | -33,3% | 7,7% | 1,6% | -6,6% | 5,6% | 7,9% | 8,5% | 10,0% | 9,3% | 5,9% | 2,5% | 1,4% | 4,9% | 3,0% | -1,2% |
| Net Kâr Marjı | 2,5% | 2,3% | 1,0% | -4,3% | 10,6% | 15,6% | 8,2% | -3,6% | -18,5% | -12,4% | 0,4% | 1,9% | 2,9% | 5,5% | 1,5% | 0,7% | 0,7% | 2,5% | 1,7% | 0,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,8% | -6,2% | -16,1% | 1,2% | -8,4% | 5,5% | 3,9% | 2,2% | -15,0% | -24,7% | 1,6% | -5,1% | 1,7% | 0,3% | -12,8% | -13,2% | -18,1% | -3,7% | -3,5% | -3,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |