STYLAMINDStylam Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $576,27 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹9,81 Mr | ₹7,80 Mr | ₹6,07 Mr | ₹5,39 Mr | ₹4,89 Mr | ₹4,08 Mr | ₹3,96 Mr | ₹3,91 Mr | ₹3,30 Mr | ₹3,04 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,13 Mr | ₹830,60 Mn | ₹676,65 Mn | ₹430,95 Mn | — |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹652,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹8,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹290,89 Mn | ₹360,71 Mn | ₹0,00 | ₹469,30 Mn | ₹794,23 Mn | ₹591,52 Mn | ₹1,18 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,17 Mr | ₹817,31 Mn | ₹732,93 Mn | ₹662,16 Mn | ₹444,29 Mn | ₹329,11 Mn | ₹156,39 Mn | — |
| Net Borç† | -₹392,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹11,29 Mr | ₹10,25 Mr | ₹9,14 Mr | ₹9,52 Mr | ₹6,59 Mr | ₹4,80 Mr | ₹4,62 Mr | ₹4,61 Mr | ₹3,26 Mr | ₹2,83 Mr | ₹2,44 Mr | ₹2,08 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,01 Mr | ₹796,10 Mn | ₹619,01 Mn | ₹546,90 Mn |
| Brüt Kâr | ₹3,07 Mr | ₹2,71 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,42 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,22 Mr | ₹999,06 Mn | ₹1,02 Mr | ₹618,61 Mn | ₹693,54 Mn | ₹461,00 Mn | ₹319,96 Mn | ₹322,40 Mn | ₹204,19 Mn | ₹141,63 Mn | ₹83,09 Mn | ₹83,75 Mn | ₹33,94 Mn |
| FAVÖK | ₹2,24 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,05 Mr | ₹1,00 Mr | ₹801,92 Mn | ₹780,89 Mn | ₹384,61 Mn | ₹342,86 Mn | ₹263,12 Mn | ₹163,84 Mn | ₹184,28 Mn | ₹107,81 Mn | ₹73,60 Mn | ₹4,54 Mn | ₹21,80 Mn | ₹24,78 Mn |
| Net Kâr | ₹1,50 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,28 Mr | ₹959,80 Mn | ₹608,86 Mn | ₹551,14 Mn | ₹188,69 Mn | ₹350,78 Mn | ₹200,57 Mn | ₹196,44 Mn | ₹121,48 Mn | ₹93,93 Mn | ₹68,26 Mn | ₹40,69 Mn | ₹28,16 Mn | ₹37,64 Mn | ₹29,09 Mn | ₹15,81 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 88,43 | 71,91 | 75,78 | 56,63 | 36,06 | 16,30 | 11,13 | 21,48 | 12,42 | 13,43 | 8,30 | 6,42 | 4,67 | 2,78 | 1,93 | 2,57 | 1,99 | 1,08 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹167,17 Mn | ₹3,02 Mn | ₹909,86 Mn | ₹371,77 Mn | -₹216,37 Mn | ₹690,20 Mn | ₹323,88 Mn | -₹106,80 Mn | ₹30,50 Mn | -₹597,44 Mn | -₹329,85 Mn | -₹115,41 Mn | -₹109,31 Mn | -₹197,80 Mn | -₹76,38 Mn | -₹195,94 Mn | -₹27,64 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,92 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,0% | 4,6% | 0,0% | 8,7% | 16,2% | 14,5% | 29,9% | 37,6% | 38,4% | 60,5% | 55,5% | 54,7% | 55,8% | 58,4% | 53,5% | 48,6% | 36,3% | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,15 | 1,31 | 1,51 | 1,77 | 1,35 | 1,18 | 1,17 | 1,18 | 0,99 | 0,93 | 1,15 | 1,39 | 1,41 | 1,22 | 1,22 | 1,18 | 1,44 | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,40 | 1,27 | 1,13 | 1,18 | 0,82 | 0,59 | 0,57 | 0,57 | 0,40 | 0,35 | 0,30 | 0,26 | 0,23 | 0,17 | 0,13 | 0,10 | 0,08 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,2% | 26,4% | 28,2% | 25,5% | 21,6% | 25,4% | 21,6% | 22,2% | 19,0% | 24,5% | 18,9% | 15,4% | 17,4% | 14,7% | 14,0% | 10,4% | 13,5% | 6,2% |
| FAVÖK Marjı | 19,9% | 18,4% | 20,3% | 16,4% | 15,9% | 20,9% | 17,4% | 17,0% | 11,8% | 12,1% | 10,8% | 7,9% | 9,9% | 7,8% | 7,3% | 0,6% | 3,5% | 4,5% |
| Net Kâr Marjı | 13,3% | 11,9% | 14,1% | 10,1% | 9,2% | 11,5% | 4,1% | 7,6% | 6,1% | 7,0% | 5,0% | 4,5% | 3,7% | 2,9% | 2,8% | 4,7% | 4,7% | 2,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,5% | 0,0% | 10,0% | 3,9% | -3,3% | 14,4% | 7,0% | -2,3% | 0,9% | -21,1% | -13,5% | -5,6% | -5,9% | -14,3% | -7,5% | -24,6% | -4,5% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |