STYRENIXStyrenix Performance Materials Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $375,81 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹24,83 Mr | ₹23,42 Mr | ₹10,38 Mr | ₹12,63 Mr | ₹12,32 Mr | ₹13,13 Mr | ₹10,55 Mr | ₹11,22 Mr | ₹10,53 Mr | ₹10,50 Mr | ₹9,25 Mr | ₹8,35 Mr | ₹11,28 Mr | ₹8,70 Mr | ₹7,95 Mr | ₹5,26 Mr | ₹5,58 Mr | ₹4,90 Mr | ₹4,02 Mr | ₹3,86 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹733,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹11,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹13,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹5,48 Mr | ₹3,97 Mr | ₹273,40 Mn | ₹350,84 Mn | ₹520,82 Mn | ₹973,66 Mn | ₹2,24 Mr | ₹2,63 Mr | ₹1,04 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,10 Mr | ₹892,86 Mn | ₹672,42 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹3,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹34,38 Mr | ₹29,82 Mr | ₹22,22 Mr | ₹23,72 Mr | ₹21,79 Mr | ₹16,31 Mr | ₹15,79 Mr | ₹20,91 Mr | ₹18,95 Mr | ₹14,82 Mr | ₹15,84 Mr | ₹11,46 Mr | ₹11,12 Mr | ₹9,89 Mr | ₹8,25 Mr | ₹7,42 Mr | ₹5,37 Mr | ₹5,92 Mr | ₹5,40 Mr | ₹4,76 Mr |
| Brüt Kâr | ₹4,16 Mr | ₹4,52 Mr | ₹3,28 Mr | ₹3,60 Mr | ₹5,80 Mr | ₹4,80 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,31 Mr | ₹2,52 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,13 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,49 Mr | ₹796,49 Mn | ₹352,98 Mn | ₹476,65 Mn | ₹356,60 Mn |
| FAVÖK | ₹3,50 Mr | ₹3,62 Mr | ₹2,74 Mr | ₹2,90 Mr | ₹5,08 Mr | ₹4,14 Mr | ₹756,91 Mn | ₹275,25 Mn | ₹1,42 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,19 Mr | ₹956,26 Mn | ₹916,00 Mn | ₹987,72 Mn | ₹936,32 Mn | ₹1,13 Mr | ₹836,97 Mn | ₹473,82 Mn | ₹582,43 Mn | ₹457,06 Mn |
| Net Kâr | ₹1,83 Mr | ₹2,34 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,83 Mr | ₹3,23 Mr | ₹2,80 Mr | -₹95,23 Mn | -₹124,67 Mn | ₹662,25 Mn | ₹692,80 Mn | ₹638,30 Mn | ₹280,58 Mn | ₹505,03 Mn | ₹631,30 Mn | ₹539,66 Mn | ₹700,30 Mn | ₹489,90 Mn | ₹179,54 Mn | ₹349,54 Mn | ₹270,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 103,98 | 132,90 | 98,47 | 104,07 | 183,41 | 159,34 | -5,42 | -7,09 | 37,66 | 39,40 | 36,30 | 15,95 | 28,72 | 35,90 | 30,69 | 39,82 | 27,86 | 10,21 | 19,88 | 15,40 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹34,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹72,60 Mn | -₹4,38 Mr | ₹1,80 Mr | ₹2,53 Mr | ₹3,42 Mr | ₹3,54 Mr | ₹589,61 Mn | -₹1,48 Mr | ₹1,38 Mr | -₹450,25 Mn | ₹127,76 Mn | -₹370,18 Mn | ₹65,67 Mn | -₹607,49 Mn | ₹203,53 Mn | ₹507,78 Mn | ₹352,59 Mn | ₹184,84 Mn | -₹66,08 Mn | ₹430,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,1% | 17,0% | 2,6% | 2,8% | 4,2% | 7,4% | 21,2% | 23,5% | 9,9% | 19,9% | 18,4% | 13,1% | 7,9% | 7,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,38 | 1,27 | 2,14 | 1,88 | 1,77 | 1,24 | 1,50 | 1,86 | 1,80 | 1,41 | 1,71 | 1,37 | 0,99 | 1,14 | 1,04 | 1,41 | 0,96 | 1,21 | 1,34 | 1,23 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,52 | 2,18 | 1,63 | 1,74 | 1,59 | 1,19 | 1,16 | 1,53 | 1,39 | 1,08 | 1,16 | 0,84 | 0,81 | 0,72 | 0,60 | 0,54 | 0,39 | 0,43 | 0,40 | 0,35 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,1% | 15,1% | 14,7% | 15,2% | 26,6% | 29,4% | 10,0% | 6,2% | 13,3% | 16,6% | 13,4% | 11,0% | 15,6% | 15,5% | 15,1% | 20,0% | 14,8% | 6,0% | 8,8% | 7,5% |
| FAVÖK Marjı | 10,2% | 12,1% | 12,3% | 12,2% | 23,3% | 25,4% | 4,8% | 1,3% | 7,5% | 9,8% | 7,5% | 8,3% | 8,2% | 10,0% | 11,3% | 15,2% | 15,6% | 8,0% | 10,8% | 9,6% |
| Net Kâr Marjı | 5,3% | 7,8% | 7,8% | 7,7% | 14,8% | 17,2% | -0,6% | -0,6% | 3,5% | 4,7% | 4,0% | 2,4% | 4,5% | 6,4% | 6,5% | 9,4% | 9,1% | 3,0% | 6,5% | 5,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,2% | -14,7% | 8,1% | 10,7% | 15,7% | 21,7% | 3,7% | -7,1% | 7,3% | -3,0% | 0,8% | -3,2% | 0,6% | -6,1% | 2,5% | 6,8% | 6,6% | 3,1% | -1,2% | 9,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |